[]
[{"event":"view_item","ecommerce":{"currencyCode":"EUR","value":50.26,"items":[{"item_id":207368,"item_name":"2018-19 OFS Classic Series 1 Hockey Collector\u00b4s Box","price":50.26,"discount":0,"item_category":"NHL Hockey Card BOXES"}]}}]
2018-19 OFS Classic Series 1 Hockey Collector´s Box
obsahuje cca 32 ks karet
10 balíčků v boxu/8 karet v balíčku
28.12 €
23.24 € without VAT
689 Kč
569 Kč without VAT
obsahuje 10x Collector´s Box cca 320 ks karet
608.16 €
502.61 € without VAT
14,900 Kč
12,314 Kč without VAT
2.82 €
2.33 € without VAT
69 Kč
57 Kč without VAT
2018-19 OFS Classic Series 1 Hockey Collector´s Box
obsahuje cca 32 ks karet
The product is currently unavailable
Number of pcs in stock:
Availability according to selected option
Catalogue number:
B945
EAN code:
8591199555409
10 balíčků v boxu/8 karet v balíčku
28.12 €
23.24 € without VAT
689 Kč
569 Kč without VAT
obsahuje 10x Collector´s Box cca 320 ks karet
608.16 €
502.61 € without VAT
14,900 Kč
12,314 Kč without VAT
2.82 €
2.33 € without VAT
69 Kč
57 Kč without VAT
obsahuje cca 32 ks karet.
Popis produktu 2018-19 OFS Classic Series 1 Hockey Collector´s Box. Již tradiční série na domácím trhu extraligových karet!
Produkt obsahuje:
Řadové - 18 karet
Silver paralelní (1 of 55) - 3 karty
Rainbow paralelní (x/9) - 1 karta
Ice Water paralelní (x/1) - 1:5 boxům (2 v case)
Masked Men (1 of 99) - 1 karta
Masked Men Ice Water (x/12) - 1:3 boxům (min. 3 v case)
Unique Shooters (1 of 99) - 1 karta
Unique Shooters Ice Water (x/12) - 1:3 boxům (min. 3 v case)
Young Power (1 of 99) - 1 karta
Young Power Ice Water (x/12) - 1:3 boxům (min. 3 v case)
Authentic Signature Platinum (x/29) - 2 karty
Authentic Signature Gold (x/6) - 1:4 boxům (pokud je v boxu verze Gold, verze Platinum je jen jedna)
20th Anniversary OFS 1998-99 (x/10) - 2 karty
13th Star Brno Rainbow (x/25) - 1:2 boxům (5 v case)
13th Star Brno Signature (x/15) - 1:3 boxům (3 v case)
Memoriál Z.Kusého Authentic Signature (x/8) - 1:6 boxům
115 let Sparťanského hokeje Signature (x/15) - 1:5 boxům
YwbYgb Game Used Material (x/21) a YwbYgb Autograph (x/21) - 1 karta (5 GUM a 5 AUTO v case)
Young Lions (x/25) - 1:4 boxům (min. 3 v case)
Řadové karty
Silver paralelní (1 of 55)
Rainbow paralelní (x/9)
Ice Water paralelní (x/1)
1
BNO
Marek Langhamer
126
LIB
Patrik Augusta
2
BNO
Karel Vejmelka
127
OLO
Branislav Konrád
3
BNO
Ondřej Němec
128
OLO
David Škůrek
4
BNO
Juraj Mikuš
129
OLO
Jakub Galvas
5
BNO
Tomáš Malec
130
OLO
Martin Vyrůbalík
6
BNO
Michal Barinka
131
OLO
Jan Jaroměřský
7
BNO
Michal Gulaši
132
OLO
Jiří Ondrušek
8
BNO
Tomáš Bartejs
133
OLO
Tomáš Dujsík
9
BNO
Leoš Čermák
134
OLO
Zbyněk Irgl
10
BNO
Peter Mueller
135
OLO
František Skladaný
11
BNO
Jan Hruška
136
OLO
Petr Strapáč
12
BNO
Bedřich Köhler
137
OLO
Jan Knotek
13
BNO
Lukáš Kašpar
138
OLO
Miroslav Holec
14
BNO
Alexandre Mallet
139
OLO
Vilém Burian
15
BNO
Lukáš Nahodil
140
OLO
Petr Kolouch
16
BNO
Martin Zaťovič
141
OLO
Vojtěch Tomeček
17
BNO
Libor Zábranský
142
OLO
Bruno Mráz
18
BNO
Kamil Pokorný
143
OLO
Jan Tomajko
19
TRI
Šimon Hrubec
144
OLO
Zdeněk Moták
20
TRI
Peter Hamerlík
145
ZLN
Jakub Sedláček
21
TRI
Lukáš Krajíček
146
ZLN
Tomáš Žižka
22
TRI
David Musil
147
ZLN
Ralfs Freibergs
23
TRI
Milan Doudera
148
ZLN
David Nosek
24
TRI
Marian Adámek
149
ZLN
Tomáš Valenta
25
TRI
Filip Haman
150
ZLN
Daniel Gazda
26
TRI
Martin Adamský
151
ZLN
Jakub Ferenc
27
TRI
Erik Hrňa
152
ZLN
Tomáš Fořt
28
TRI
Vladimír Dravecký
153
ZLN
Štěpán Fryšara
29
TRI
Marek Viedenský
154
ZLN
Pavel Kubiš
30
TRI
Roberts Bukarts
155
ZLN
Michal Poletín
31
TRI
Vladimír Svačina
156
ZLN
Edgars Kulda
32
TRI
Ondřej Kovařčík
157
ZLN
Jakub Herman
33
TRI
Aron Chmielewski
158
ZLN
Nicolas Werbik
34
TRI
Jan Hladonik
159
ZLN
Jakub Šlahař
35
TRI
Václav Varaďa
160
ZLN
Jiří Goiš
36
TRI
Marek Zadina
161
ZLN
Robert Svoboda
37
PLZ
Dominik Frodl
162
ZLN
Martin Hamrlík
38
PLZ
Dmitrij Milčakov
163
SPA
Matěj Machovský
39
PLZ
Lukáš Pulpán
164
SPA
Steven Delisle
40
PLZ
Peter Čerešňák
165
SPA
Blaž Gregorc
41
PLZ
Conor Allen
166
SPA
Petr Kalina
42
PLZ
Jakub Kindl
167
SPA
Jan Piskáček
43
PLZ
Lukáš Kaňák
168
SPA
Tomáš Dvořák
44
PLZ
Roman Vráblík
169
SPA
Jan Košťálek
45
PLZ
Milan Gulaš
170
SPA
Petr Vrána
46
PLZ
Václav Nedorost
171
SPA
Richard Jarůšek
47
PLZ
Ondřej Kratěna
172
SPA
Jan Buchtele
48
PLZ
Jaroslav Kracík
173
SPA
Lukáš Pech
49
PLZ
Miroslav Preisinger
174
SPA
Andrej Kudrna
50
PLZ
Jiří Novotný
175
SPA
Zach Sill
51
PLZ
Vojtěch Němec
176
SPA
Miroslav Forman
52
PLZ
Miroslav Indrák
177
SPA
Matěj Beran
53
PLZ
Ladislav Čihák
178
SPA
Jiří Černoch
54
PLZ
Jiří Hanzlík
179
SPA
Uwe Krupp
55
HKR
Brandon Maxwell
180
SPA
Jaroslav Nedvěd
56
HKR
Jaroslav Pavelka
181
MLB
Gašper Krošelj
57
HKR
Petr Zámorský
182
MLB
Martin Pláněk
58
HKR
Dominik Graňák
183
MLB
David Němeček
59
HKR
Oskars Cibuļskis
184
MLB
Jan Hanzlík
60
HKR
Tomáš Linhart
185
MLB
David Bernad
61
HKR
Sébastien Piché
186
MLB
Oldrich Kotvan
62
HKR
Mislav Rosandič
187
MLB
Jiří Kurka
63
HKR
Tomáš Vincour
188
MLB
Michal Vondrka
64
HKR
Roman Kukumberg
189
MLB
Jakub Klepiš
65
HKR
Petr Koukal
190
MLB
Lukáš Žejdl
66
HKR
Lukáš Vopelka
191
MLB
Pavel Musil
67
HKR
Jan Berger
192
MLB
Jakub Orsava
68
HKR
Matěj Chalupa
193
MLB
Martin Látal
69
HKR
Radek Pilař
194
MLB
David Šťastný
70
HKR
Juraj Bezúch
195
MLB
Pavol Skalický
71
HKR
Tomáš Martinec
196
MLB
Vladimír Kýhos
72
HKR
Aleš Krátoška
197
MLB
Vladimír Čermák
73
VIT
Patrik Bartošák
198
CHO
Štěpán Lukeš
74
VIT
Marek Hrbas
199
CHO
Juraj Valach
75
VIT
Ivan Baranka
200
CHO
Bohumil Jank
76
VIT
Jan Výtisk
201
CHO
Ronald Knot
77
VIT
Erik de la Rose
202
CHO
David Štich
78
VIT
Peter Trška
203
CHO
Stanislav Dietz
79
VIT
Petr Šidlík
204
CHO
Jakub Trefný
80
VIT
Rostislav Olesz
205
CHO
Ivan Huml
81
VIT
Jakub Lev
206
CHO
Vladimír Růžička
82
VIT
Ondřej Roman
207
CHO
Marek Tomica
83
VIT
Roman Szturc
208
CHO
Dávid Skokan
84
VIT
Jan Schleiss
209
CHO
Lukáš Vantuch
85
VIT
Samson Mahbod
210
CHO
Jan Stránský
86
VIT
Radoslav Tybor
211
CHO
Jakub Sklenář
87
VIT
Šimon Stránský
212
CHO
Roman Chlouba
88
VIT
Jaromír Pytlík
213
CHO
Vladimír Růžička
89
VIT
Jakub Petr
214
CHO
Petr Martínek
90
VIT
Pavel Trnka
215
LIT
Jaroslav Janus
91
PCE
Ondřej Kacetl
216
LIT
Karel Kubát
92
PCE
Petr Čáslava
217
LIT
Jan Ščotka
93
PCE
Daniil Miromanov
218
LIT
Jiří Hunkes
94
PCE
Ty Wishart
219
LIT
Lukáš Doudera
95
PCE
Josef Hrabal
220
LIT
Ladislav Romančík
96
PCE
Rhett Holland
221
LIT
Jan Strejček
97
PCE
Vojtěch Budík
222
LIT
Jakub Petružálek
98
PCE
Petr Sýkora
223
LIT
Viktor Hübl
99
PCE
Tomáš Rolinek
224
LIT
František Lukeš
100
PCE
Rostislav Marosz
225
LIT
Jakub Černý
101
PCE
Sacha Treille
226
LIT
Michal Trávníček
102
PCE
Patrik Poulíček
227
LIT
Juraj Mikúš
103
PCE
Jordann Perret
228
LIT
Martin Hanzl
104
PCE
Miloš Bubela
229
LIT
Jan Myšák
105
PCE
Denis Kusý
230
LIT
David Tůma
106
PCE
Ondřej Machala
231
LIT
Milan Razým
107
PCE
Miloš Holaň
232
LIT
Radim Skuhrovec
108
PCE
Pavel Marek
233
KVA
Filip Novotný
109
LIB
Roman Will
234
KVA
Matic Podlipnik
110
LIB
Marek Schwarz
235
KVA
Petr Šenkeřík
111
LIB
Martin Ševc
236
KVA
Sabahudin Kovačevič
112
LIB
Matěj Stříteský
237
KVA
Daniel Krejčí
113
LIB
Ladislav Šmíd
238
KVA
Lukáš Vágner
114
LIB
Taylor Doherty
239
KVA
Ondřej Šafář
115
LIB
Lukáš Derner
240
KVA
Stanislav Balán
116
LIB
Tomáš Havlín
241
KVA
Václav Skuhravý
117
LIB
Libor Hudáček
242
KVA
Tomáš Rachůnek
118
LIB
Marek Kvapil
243
KVA
Sebastian Gorčík
119
LIB
Petr Jelínek
244
KVA
Martin Kohout
120
LIB
Michal Bulíř
245
KVA
Adam Lapšanský
121
LIB
Dominik Lakatoš
246
KVA
Dávid Gríger
122
LIB
Radan Lenc
247
KVA
Tomáš Mikúš
123
LIB
Tyler Redenbach
248
KVA
Petr Stloukal
124
LIB
Marek Zachar
249
KVA
Martin Pešout
125
LIB
Filip Pešán
250
KVA
Tomáš Mariška
Authentic Signature
Authentic Signature Platinum (x/29)
Authentic Signature Gold (x/6)
1
BNO
Lukáš Kašpar
43
HKR
Oskars Cibulskis
2
BNO
Marek Langhamer
44
HKR
Petr Koukal
3
BNO
Peter Mueller
45
HKR
Tomáš Vincour
4
BNO
Bedřich Köhler
46
HKR
Matěj Chalupa
5
BNO
Juraj Mikuš
47
HKR
Daniel Rákos
6
BNO
Václav Karabáček
48
HKR
Richard Nedomlel
7
TRI
Martin Gernát
49
PCE
Vojtěch Budík
8
TRI
David Musil
50
PCE
Miloš Bubela
9
TRI
Martin Růžička
51
PCE
Daniil Miromanov
10
TRI
Vladimír Roth
52
PCE
Jan Mandát
11
TRI
Kamil Kreps
53
PCE
Matouš Kratochvíl
12
TRI
Vladimír Svačina
54
PCE
Tomáš Svoboda
13
CHO
Štěpán Lukeš
55
ZLN
Jakub Sedláček
14
CHO
Roman Chlouba
56
ZLN
Jakub Ferenc
15
CHO
Vladimír Růžička
57
ZLN
Edgars Kulda
16
CHO
Juraj Valach
58
ZLN
Ralfs Freibergs
17
CHO
Ivan Huml
59
ZLN
Nicolas Werbik
18
CHO
Jan Stránský
60
ZLN
Michal Poletín
19
SPA
Matěj Machovský
61
VIT
Rastislav Dej
20
SPA
Zach Sill
62
VIT
Jaromír Pytlík
21
SPA
Jan Košťálek
63
VIT
Patrik Bartošák
22
SPA
Steven Delisle
64
VIT
Petr Šidlík
23
SPA
Jeremie Blain
65
VIT
Radoslav Tybor
24
SPA
Matěj Beran
66
VIT
Ivan Baranka
25
OLO
František Skladaný
67
LIB
Radan Lenc
26
OLO
Branislav Konrád
68
LIB
Marek Schwarz
27
OLO
Petr Kolouch
69
LIB
Taylor Doherty
28
OLO
Jakub Galvas
70
LIB
Michal Bulíř
29
OLO
Miroslav Holec
71
LIB
Libor Hudáček
30
OLO
Robin Staněk
72
LIB
Tyler Redenbach
31
MLB
Jan Růžička
73
PLZ
Denis Kindl
32
MLB
Oldrich Kotvan
74
PLZ
Lukáš Pulpán
33
MLB
Jakub Klepiš
75
PLZ
Jaroslav Kracík
34
MLB
Jakub Orsava
76
PLZ
Peter Čerešňák
35
MLB
Martin Látal
77
PLZ
Ondřej Kratěna
36
MLB
Lukáš Žejdl
78
PLZ
Milan Gulaš
37
KVA
Jakub Flek
79
LIT
Jaroslav Janus
38
KVA
Václav Skuhravý
80
LIT
Jiří Hunkes
39
KVA
Matic Podlipnik
81
LIT
Jakub Petružálek
40
KVA
Tomáš Rachůnek
82
LIT
Viktor Hübl
41
KVA
Vladimír Sičák
83
LIT
Ondřej Jurčík
42
KVA
Petr Šenkeřík
84
LIT
Michael Petrásek
Masked Men
Masked Men (1 of 99)
Masked Men Ice Water (x/12)
1
BNO
Marek Langhamer
15
OLO
Branislav Konrád
2
BNO
Karel Vejmelka
16
OLO
Jan Lukáš
3
TRI
Šimon Hrubec
17
ZLN
Jakub Sedláček
4
TRI
Peter Hamerlík
18
ZLN
Tomáš Štůrala
5
PLZ
Dominik Frodl
19
SPA
Matěj Machovský
6
PLZ
Dmitrij Milčakov
20
SPA
David Honzík
7
HKR
Brandon Maxwell
21
MLB
Gašper Krošelj
8
HKR
Jaroslav Pavelka
22
MLB
Pavel Kantor
9
VIT
Patrik Bartošák
23
CHO
Štěpán Lukeš
10
VIT
Daniel Dolejš
24
CHO
Aleš Stezka
11
PCE
Ondřej Kacetl
25
LIT
Jaroslav Janus
12
PCE
Milan Klouček
26
LIT
Miroslav Hanuljak
13
LIB
Roman Will
27
KVA
Filip Novotný
14
LIB
Marek Schwarz
28
KVA
Tomáš Závorka
Unique Shooters
Unique Shooters (1 of 99)
Unique Shooters Ice Water (x/12)
1
BNO
Martin Zaťovič
15
OLO
Zbyněk Irgl
2
BNO
Jan Hruška
16
OLO
Vilém Burian
3
TRI
Martin Růžička
17
ZLN
Tomáš Fořt
4
TRI
Roberts Bukarts
18
ZLN
Michal Poletín
5
PLZ
Milan Gulaš
19
SPA
Lukáš Pech
6
PLZ
Vojtěch Němec
20
SPA
Richard Jarůšek
7
HKR
Petr Koukal
21
MLB
Jakub Klepiš
8
HKR
Tomáš Vincour
22
MLB
Michal Vondrka
9
VIT
David Květoň
23
CHO
Ivan Huml
10
VIT
Radoslav Tybor
24
CHO
Vladimír Růžička
11
PCE
Petr Sýkora
25
LIT
Juraj Mikúš
12
PCE
Rostislav Marosz
26
LIT
Viktor Hübl
13
LIB
Marek Kvapil
27
KVA
Jakub Flek
14
LIB
Libor Hudáček
28
KVA
Tomáš Rachůnek
Young Power
Young Power (1 of 99)
Young Power Ice Water (x/12)
1
BNO
Karel Plášek
15
OLO
Ludvík Rutar
2
BNO
Václav Karabáček
16
OLO
Josef Podlaha
3
TRI
Filip Haman
17
ZLN
Daniel Gazda
4
TRI
Jan Hladonik
18
ZLN
Nicolas Werbik
5
PLZ
Dominik Frodl
19
SPA
Jan Košťálek
6
PLZ
Jakub Pour
20
SPA
Tomáš Pšenička
7
HKR
Matěj Chalupa
21
MLB
Oscar Flynn
8
HKR
Patrik Miškář
22
MLB
Ondřej Najman
9
VIT
Jaromír Pytlík
23
CHO
Dominik Pavlát
10
VIT
Jozef Baláž
24
CHO
Jan Havel
11
PCE
Vojtěch Budík
25
LIT
Ladislav Romančík
12
PCE
Denis Kusý
26
LIT
Jan Myšák
13
LIB
Michal Teplý
27
KVA
Ondřej Šafář
14
LIB
Marek Zachar
28
KVA
Tomáš Havránek
YwbYgb Update - Game Used Material (x/21)
M-BM
PCE
Matěj Beran
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-BV
PCE
Vladislav Bojko
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-DF
SLA
Dominik Furch
stick
x/21
-
M-HE
OLO
Tomáš Houdek
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-HM
LIB
Milan Hnilička
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-HR
PCE
Rhett Holland
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-HŠ
BNO
Jan Hruška
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-JA
OLO
Aleš Jergl
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-KA
CBU
Aleš Kotalík
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-KC
LIT
Pavel Kantor
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-KM
KLA
Miroslav Kopřiva
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-MP
KVA
Matic Podlipnik
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-PV
KVA
Vojtěch Polák
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-SL
JIH
Lukáš Sáblík
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-ST
OLO
Robin Staněk
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-SV
KVA
Václav Skuhravý
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-TD
PCE
David Tomášek
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-TS
PCE
Sacha Treille
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-VT
BNO
Tomáš Vincour
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-WT
PCE
Ty Wishart
stick
x/21
1/1 jmenovka
M-ZM
BNO
Martin Zaťovič
stick
x/21
1/1 jmenovka
YwbYgb Update - Autograph (x/21)
A-ČF
ČSR
František Černík
A-PR
TRI
Jan Peterek
A-ČP
ZLN
Petr Čajánek
A-PZ
CBU
Jaroslav Pouzar
A-FR
BNO
Richard Farda
A-RL
CBU
Luboš Rob
A-GL
SPA
Leo Gudas
A-SL
CBU
Petr Sailer
A-HÍ
ZLN
Martin Hamrlík
A-SR
CBU
Rudolf Suchánek
A-HV
LIT
Viktor Hübl
A-ŠI
SPA
Jaromír Šindel
A-HW
PLZ
Ryan Hollweg
A-ŠM
CBU
Jiří Šimánek
A-KM
ZNO
Jaroslav Kameš
A-TR
CBU
Roman Turek
A-KR
KLA
Robert Kysela
A-TS
ZLN
Radim Tesařík
A-LJ
CBU
Jiří Lála
A-VP
JIH
Petr Vlk
A-PJ
TRI
Jiří Polanský
A-VT
PLZ
Tomáš Vlasák
Young Lions (x/25)
1
CZE
Michal Neuvirth
11
CZE
Petr Zámorský
2
CZE
Petr Mrázek
12
CZE
Jiří Sekáč
3
CZE
Roman Will
13
CZE
Lukáš Sedlák
4
CZE
Libor Kašík
14
CZE
Tomáš Hertl
5
CZE
David Musil
15
CZE
Jiří Tlustý
6
CZE
Andrej Šustr
16
CZE
Ondřej Palát
7
CZE
Radko Gudas
17
CZE
Andrej Nestrašil
8
CZE
Jakub Jeřábek
18
CZE
Roman Horák
9
CZE
Jan Rutta
19
CZE
Petr Straka
10
CZE
Michal Jordán
20
CZE
Tomáš Hyka
13th Star HC Kometa Brno (mistrovský titul)
13th Star HC Kometa Brno Rainbow (x/25)
13th Star HC Kometa Brno Signature (x/15)
1
BNO
Marek Čiliak
14
BNO
Martin Nečas
2
BNO
Marek Langhamer
15
BNO
Radim Zohorna
3
BNO
Karel Vejmelka
16
BNO
Hynek Zohorna
4
BNO
Ondřej Němec
17
BNO
Tomáš Vincour
5
BNO
Jakub Krejčík
18
BNO
Marcel Haščák
6
BNO
Michal Barinka
19
BNO
Martin Zaťovič
7
BNO
Michal Gulaši
20
BNO
Alexandre Mallet
8
BNO
Tomáš Bartejs
21
BNO
Petr Holík
9
BNO
Tomáš Malec
22
BNO
Martin Dočekal
10
BNO
Jan Štencel
23
BNO
Tomáš Vondráček
11
BNO
Leoš Čermák
24
BNO
Vágner / Horký
12
BNO
Martin Erat
25
BNO
Libor Zábranský
13
BNO
Jan Hruška
26
BNO
Kamil Pokorný
Memoriál Zbyňka Kusého Authentic Signature OFS Logo (x/8)
1
PCE
Miloš Bubela
15
PCE
Ondřej Machala
2
PCE
Martin Bučko
16
PCE
Jan Mandát
3
PCE
Vojtěch Budík
17
PCE
Rostislav Marosz
4
PCE
Petr Čáslava
18
PCE
Daniil Miromanov
5
PCE
Antonín Dušek
19
PCE
Jordann Perret
7
PCE
Rhett Holland
20
PCE
Patrik Poulíček
8
PCE
Josef Hrabal
21
PCE
Tomáš Rolinek
9
PCE
Ondřej Kacetl
22
PCE
Tomáš Svoboda
10
PCE
Milan Klouček
23
PCE
Petr Sýkora
11
PCE
Filip Koffer
24
PCE
Sacha Treille
12
PCE
Matouš Kratochvíl
25
PCE
Marek Trončinský
115 let Sparťanského hokeje Signature (x/15)
1
SPA
Matěj Beran
13
SPA
Andrej Kudrna
2
SPA
Jeremie Blain
14
SPA
Petr Kumstát
3
SPA
Jan Buchtele
15
SPA
Matěj Machovský
4
SPA
Jiří Černoch
16
SPA
Tomáš Pavelka
5
SPA
Steven Delisle
17
SPA
Lukáš Pech
6
SPA
Tomáš Dvořák
18
SPA
Jan Piskáček
7
SPA
Miroslav Forman
19
SPA
Tomáš Pšenička
8
SPA
Blaž Gregorc
20
SPA
Robert Říčka
9
SPA
David Honzík
21
SPA
Zach Sill
10
SPA
Richard Jarůšek
22
SPA
Jiří Smejkal
11
SPA
Petr Kalina
23
SPA
Petr Vrána
12
SPA
Jan Košťálek
20th Anniversary OFS 98-99 I.série (x/10)
1
Weissmann Ondřej (TR)
LIT
128
Irgl Zbyněk
VIT
2
Orct Zdeněk (G)
LIT
129
Šupler Július (TR)
SPA
3
Nikolov Angel
LIT
130
Hnilička Milan (G)
SPA
4
Mrázek Radek
LIT
131
Ptáček František
SPA
5
Štěpánek Radek
LIT
132
Benýšek Ladislav
SPA
6
Butko Sergej
LIT
133
Adam Richard
SPA
7
Romanov Oleg
LIT
134
Kučera František
SPA
8
Meňhart Marian
LIT
135
Šrek Pavel
SPA
9
Petrovka Vladimír
LIT
136
Zelenka Jiří
SPA
10
Prorok Ivo
LIT
137
Výborný David
SPA
11
Kotrla Jindřich
LIT
138
Martinec Patrik
SPA
12
Straka Josef
LIT
139
Bednář Jaroslav
SPA
13
Bekbulatov Vadim
LIT
140
Hlaváč Jan
SPA
14
Branda Daniel
LIT
141
Hlinka Miroslav
SPA
15
Kubinčák Vojtěch
LIT
142
Hlinka Jaroslav
SPA
16
Trávníček Michal
LIT
143
Chabada Martin
SPA
17
Venera Zdeněk (TR)
ZLI
144
Novák Václav
SPA
18
Kameš Jaroslav (G)
ZLI
145
Chalupa Michal (TR)
PAR
19
Augusta Pavel
ZLI
146
Svoboda Adam (G)
PAR
20
Hučko Patrik
ZLI
147
Malinský Jiří
PAR
21
Hamrlík Martin
ZLI
148
Píša Aleš
PAR
22
Marušák Jiří
ZLI
149
Pácal Tomáš
PAR
23
Mojžíš Pavel
ZLI
150
Kříž Pavel
PAR
24
Žižka Tomáš
ZLI
151
Jančařík Petr
PAR
25
Meluzín Roman
ZLI
152
Mudroch Petr
PAR
26
Tomek Michal
ZLI
153
Blažek Tomáš
PAR
27
Štraub Josef
ZLI
154
Jantovský Jiří
PAR
28
Němčický Tomáš
ZLI
155
Procházka Stanislav
PAR
29
Čajánek Petr
ZLI
156
Martinec Tomáš
PAR
30
Okál Miroslav
ZLI
157
Kábrt Pavel
PAR
31
Leška Petr
ZLI
158
Kudrna Jaroslav
PAR
32
Vala Petr
ZLI
159
Plášek Karel
PAR
33
Rulík Radim (TR)
PLZ
160
Mikeska Michal
PAR
34
Salfický Dušan (G)
PLZ
161
Šindel Zdeněk (TR)
KLA
35
Řezníček Josef
PLZ
162
Cinibulk Martin (G)
KLA
36
Jindřich Robert
PLZ
163
Židlický Marek
KLA
37
Hanzlík Jiří
PLZ
164
Dlouhý Jan
KLA
38
Kříž Ondřej
PLZ
165
Táborský Pavel
KLA
39
Zajíc Vladimír
PLZ
166
Mádl Michal
KLA
40
Geffert Pavel
PLZ
167
Jelínek Jiří
KLA
41
Pospíšil David
PLZ
168
Mikolášek Tomáš
KLA
42
Antoš Milan
PLZ
169
Svoboda Ladislav
KLA
43
Kořínek Petr
PLZ
170
Burger Jiří
KLA
44
Straka Michal
PLZ
171
Tenkrát Petr
KLA
45
Volák Milan
PLZ
172
Kupka Tomáš
KLA
46
Vostřák Pavel
PLZ
173
Vorel Marek
KLA
47
Navrátil Milan
PLZ
174
Kaňka Michal
KLA
48
Špaňhel Martin
PLZ
175
Horna Tomáš
KLA
49
Augusta Josef (TR)
JIH
176
Mráz Zdeněk
KLA
50
Suchan Jaroslav (G)
JIH
177
Konečný Kamil (TR)
TRI
51
Ťupa Martin
JIH
178
Biegl Radovan (G)
TRI
52
Morava Marian
JIH
179
Pavelec Stanislav
TRI
53
Divíšek Michal
JIH
180
Kuntoš Jiří
TRI
54
Svoboda Petr
JIH
181
Gřegořek Petr
TRI
55
Fuksa Zdeněk
JIH
182
Číhal Miroslav
TRI
56
Vlk Petr
JIH
183
Procházka Robert
TRI
57
Cihlář Jiří
JIH
184
Ujčík Viktor
TRI
58
Pípa Leoš
JIH
185
Lubina Ladislav
TRI
59
Melenovský Marek
JIH
186
Peterek Jan
TRI
60
Bruna Miroslav
JIH
187
Folta Petr
TRI
61
Mokrejš Petr
JIH
188
Zima Aleš
TRI
62
Adamec Václav
JIH
189
Kaděra Roman
TRI
63
Cachnin Richard
JIH
190
Pletka Václav
TRI
64
Klobouček Jan
JIH
191
Moskal Patrik
TRI
65
Neveselý Stanislav (TR)
OPA
192
Appel David
TRI
66
Masný Radek (G)
OPA
193
Pařízek Jaroslav (TR)
CBU
67
Krajíček Jan
OPA
194
Mařík Michal (G)
CBU
68
Tomášek Aleš
OPA
195
Suchánek Rudolf
CBU
69
Holík Vladimír
OPA
196
Nedoma Milan
CBU
70
Jelínek Tomáš
OPA
197
Ťoupal Kamil
CBU
71
Nohel Pavel
OPA
198
Čech Roman
CBU
72
Hub Jaroslav
OPA
199
Martínek Radek
CBU
73
Kučera Robert
OPA
200
Sičák Vladimír
CBU
74
Galkin Andrej
OPA
201
Ťoupal Radek
CBU
75
Selingr Pavel
OPA
202
Turek Filip
CBU
76
Bacho Pavel
OPA
203
Sailer Petr
CBU
77
Žurek Jiří
OPA
204
Štrba Martin
CBU
78
Zdráhal Pavel
OPA
205
Barus Miroslav
CBU
79
Savenko Bohdan
OPA
206
Král Václav
CBU
80
Sedlák Zdeněk
OPA
207
Filipi Milan
CBU
81
Trachta Karel (TR)
KVA
208
Bartoš Peter
CBU
82
Pejchar Rudolf (G)
KVA
209
Farda Richard (TR)
SLA
83
Pavlas Petr
KVA
210
Málek Roman (G)
SLA
84
Bláha Petr
KVA
211
Kostka Robert
SLA
85
Richter Martin
KVA
212
Kolařík Pavel
SLA
86
Snopek Jan
KVA
213
Bakula Martin
SLA
87
Filip Martin
KVA
214
Kadlec Petr
SLA
88
Kverka Jaromír
KVA
215
Novák Jan
SLA
89
Janků Pavel
KVA
216
Růžička Vladimír
SLA
90
Rousek Martin
KVA
217
Doležal Jiří
SLA
91
Steiner Ondřej
KVA
218
Kucharčík Tomáš
SLA
92
Metlička Pavel
KVA
219
Sup Michal
SLA
93
Streit Martin
KVA
220
Machulda Vladimír
SLA
94
Prokůpek Ladislav
KVA
221
Míka Petr
SLA
95
Richter Richard
KVA
222
Divíšek Tomáš
SLA
96
Maškarinec Martin
KVA
223
Kopecký Jan
SLA
97
Tabara Zdislav (TR)
VSE
224
Polák Jiří
SLA
98
Venkrbec Miroslav (TR)
VSE
225
Hlinka Ivan (TR)
CZE
99
Čechmánek Roman (G)
VSE
226
Lener Slavomír (TR)
CZE
100
Veber Jiří
VSE
227
Hašek Dominik (G)
CZE
101
Tesařík Radim
VSE
228
Čechmánek Roman (G)
CZE
102
Srdínko Jan
VSE
229
Hnilička Milan (G)
CZE
103
Jaškin Alexej
VSE
230
Šmehlík Richard
CZE
104
Zubíček Pavel
VSE
231
Svoboda Petr
CZE
105
Dopita Jiří
VSE
232
Hamrlík Roman
CZE
106
Procházka Martin
VSE
233
Šlégr Jiří
CZE
107
Patera Pavel
VSE
234
Kučera František
CZE
108
Bělohlav Radek
VSE
235
Procházka Libor
CZE
109
Kratěna Ondřej
VSE
236
Špaček Jaroslav
CZE
110
Broš Michal
VSE
237
Reichel Robert
CZE
111
Tomajko Jan
VSE
238
Lang Robert
CZE
112
Stantien Roman
VSE
239
Patera Pavel
CZE
113
Svozil Ladislav (TR)
VIT
240
Procházka Martin
CZE
114
Trvaj Jiří (G)
VIT
241
Dopita Jiří
CZE
115
Ševěček René
VIT
242
Beránek Josef
CZE
116
Škuta Vítězslav
VIT
243
Moravec David
CZE
117
Kowalczyk Pavel
VIT
244
Čaloun Jan
CZE
118
Philipp Radek
VIT
245
Ručinský Martin
CZE
119
Vůjtek Vladimír
VIT
246
Straka Martin
CZE
120
Čerbajev Alexander
VIT
247
Jágr Jaromír
CZE
121
Pavliš Libor
VIT
248
Růžička Vladimír
CZE
122
Polášek Libor
VIT
249
Hejduk Milan
CZE
123
Kotásek Martin
VIT
124
Pavelek Zdeněk
VIT
125
Lamich Martin
VIT
126
Varickij Igor
VIT
127
Hubáček Petr
VIT
20th Anniversary OFS 98-99 II.série (x/10)
250
Slížek Ladislav (TR)
SLA
373
Sýkora Michal
SPA
251
Blažek Ladislav (G)
SLA
374
Říha Miloš (TR)
PAR
252
Jakovenko Andrej
SLA
375
Barta Libor (G)
PAR
253
Hejda Jan
SLA
376
Cypljakov Alexander
PAR
254
Kacíř Marian
SLA
377
Pospíšil Robert
PAR
255
Bacul Robin
SLA
378
Čáslava Petr
PAR
256
Sochor Jan
SLA
379
Koudelka Martin
PAR
257
Hrbek Petr
SLA
380
Rozsíval Patrik
PAR
258
Šebor Jan
SLA
381
Tvrdík Michal
PAR
259
Slavík Michal
SLA
382
Vak Tomáš
PAR
260
Jeřábek Vladimír (TR)
LIT
383
Hadamczik Alois (TR)
TRI
261
Pinc Marek (G)
LIT
384
Lakosil Vlastimil (G)
TRI
262
Gýna Vladimír
LIT
385
Sekeráš Ľubomír
TRI
263
Znojemský Martin
LIT
386
Procházka Libor
TRI
264
Kysela Robert
LIT
387
Kántor Robert
TRI
265
Hrbek Petr
LIT
388
Cartelli Mario
TRI
266
Piroš Kamil
LIT
389
Král Richard
TRI
267
Hübl Viktor
LIT
390
Daňo Jozef
TRI
268
Kacíř Marian
LIT
391
Jánoš Branislav
TRI
269
Hořava Miloslav
LIT
392
Chlubna Tomáš
TRI
270
Pinc Michal
LIT
393
Havlát Martin
TRI
271
Skořepa Zdeněk
LIT
394
Jágr Jaroslav (TR)
TRI
272
Sýkora Václav (TR)
LIT
395
Bauer Lubomír (TR)
KLA
273
Stavjaňa Antonín (TR)
ZLI
396
Bílek Martin (G)
KLA
274
Hrazdíra Richard (G)
ZLI
397
Horčička Luboš (G)
KLA
275
Rachůnek Karel
ZLI
398
Kročák Jiří
KLA
276
Březík David
ZLI
399
Táborský Martin
KLA
277
Zadina Marek
ZLI
400
Eichenmann Zdeněk
KLA
278
Balaštík Jaroslav
ZLI
401
Eiselt Václav
KLA
279
Ambruz Martin
ZLI
402
Sedlák Přemysl
KLA
280
Veselý Ondřej
ZLI
403
Holšán Jiří
KLA
281
Kapusta Tomáš
ZLI
404
Kameš Jiří
KLA
282
Martinák Tomáš
ZLI
405
Hubáček Jiří
KLA
283
Rachůnek Ivan
ZLI
406
Lapáček Stanislav
KLA
284
Šefčík Karel
ZLI
407
Pozník Lukáš
KLA
285
Sýkora Marek (TR)
PLZ
408
Vejvoda Otakar (TR)
KLA
286
Hudáček Vladimír (G)
PLZ
409
Liška Jaroslav (TR)
CBU
287
Vlček Ivan
PLZ
410
Svoboda Oldřich (G)
CBU
288
Čech Martin
PLZ
411
Zíb Lukáš
CBU
289
Vašíček Michal
PLZ
412
Klimeš Michal
CBU
290
Jeslínek Michal
PLZ
413
Brabenec Kamil
CBU
291
Bednář Vladimír
PLZ
414
Kotalík Aleš
CBU
292
Augusta Pavel
PLZ
415
Brož Jiří
CBU
293
Slížek Ladislav
PLZ
416
Kutlák Zdeněk
CBU
294
Dvořák Karel (TR)
JIH
417
Nedorost Václav
CBU
295
Novotný Marek (G)
JIH
418
Rob Luboš
CBU
296
Sáblík Lukáš (G)
JIH
419
Prusek Martin (G)
CZE
297
Zápotočný Daniel
JIH
420
Kaberle František
CZE
298
Duben Miroslav
JIH
421
Vykoukal Jiří
CZE
299
Polcar Aleš
JIH
422
Veber Jiří
CZE
300
Mejzlík Roman
JIH
423
Benýšek Ladislav
CZE
301
Matějovský Radek
JIH
424
Štěpánek Martin
CZE
302
Hodek Daniel
JIH
425
Srdínko Jan
CZE
303
Padělek Aleš
JIH
426
Bělohlav Radek
CZE
304
Padělek Ivan
JIH
427
Výborný David
CZE
305
Rajnoha Pavel
JIH
428
Ujčík Viktor
CZE
306
Adam Richard
JIH
429
Meluzín Roman
CZE
307
Caldr Vladimír (TR)
JIH
430
Vůjtek Vladimír
CZE
308
Dobrovolný Jiří
JIH
431
Kratěna Ondřej
CZE
309
Novák Lukáš
JIH
432
Broš Michal
CZE
310
Novotný Ivo
JIH
433
Kacíř Marian
CZE
311
Šmarda Jan
JIH
434
Hlaváč Jan
CZE
312
Oslizlo Lubomír (TR)
OPA
435
Král Richard
CZE
313
Cagaš Pavel (G)
OPA
436
Kaděra Roman
CZE
314
Kuchyňa Petr
OPA
437
Hlinka Ivan (TR)
CZE
315
Kadlec Drahomír
OPA
438
Čechmánek Roman (G)
CZE
316
Vyhlídal Michael
OPA
439
Hnilička Milan (G)
CZE
317
Javín Miroslav
OPA
440
Procházka Libor
CZE
318
Suchánek Petr
OPA
441
Patera Pavel
CZE
319
Škuta Vítězslav
OPA
442
Procházka Martin
CZE
320
Poláček Libor
OPA
443
Augusta Josef (TR)
CZE
321
Poukar Jiří
OPA
444
Richter Pavel (TR)
UH
322
Čech Michal
OPA
445
Sýkora Marek (TR)
UH
323
Fiala Lukáš
OPA
446
Hnilička Milan (G)
UH
324
Florián Lukáš
OPA
447
Salfický Dušan (G)
UH
325
Kubiš Milan
OPA
448
Kučera František
UH
326
Látal Jiří
OPA
449
Benýšek Ladislav
UH
327
Pavliš Libor
OPA
450
Řezníček Josef
UH
328
Punčochář Ivan
OPA
451
Richter Martin
UH
329
Vlach Rostislav
OPA
452
Píša Aleš
UH
330
Zapletal Tomáš
OPA
453
Vlček Ivan
UH
331
Beránek Josef (TR)
KVA
454
Štěpánek Martin
UH
332
Hamrla Robert (G)
KVA
455
Jančařík Petr
UH
333
Černošek Marek
KVA
456
Výborný David
UH
334
Sejejs Normunds
KVA
457
Hlaváč Jan
UH
335
Klimt Tomáš
KVA
458
Zelenka Jiří
UH
336
Procházka Radek
KVA
459
Tenkrát Petr
UH
337
Svoboda Radek
KVA
460
Král Václav
UH
338
Horák Michal
KVA
461
Pospíšil David
UH
339
Kraus Jakub
KVA
462
Eiselt Václav
UH
340
Pešat Ivo (G)
VSE
463
Kucharčík Tomáš
UH
341
Jakeš Tomáš
VSE
464
Kořínek Petr
UH
342
Šafařík Michal
VSE
465
Janků Pavel
UH
343
Sršeň Tomáš
VSE
466
Ťoupal Radek
UH
344
Mařák Zbyněk
VSE
467
Prorok Ivo
UH
345
Demel Tomáš
VSE
468
Tabara Zdislav (TR)
UH
346
Kavulič Ondřej
VSE
469
Jágr Jaroslav (TR)
UH
347
Suchý Petr
VSE
470
Čechmánek Roman (G)
UH
348
Zábranský Libor
VSE
471
Procházka Libor
UH
349
Vůjtek Vladimír (TR)
VIT
472
Veber Jiří
UH
350
Prusek Martin (G)
VIT
473
Holaň Miloš
UH
351
Galvas Lukáš
VIT
474
Srdínko Jan
UH
352
Jurečka Petr
VIT
475
Kántor Robert
UH
353
Brezgunov Vadim
VIT
476
Tomášek Aleš
UH
354
Zátopek Lukáš
VIT
477
Duben Miroslav
UH
355
Moravec David
VIT
478
Dopita Jiří
UH
356
Krayzel Luděk
VIT
479
Procházka Martin
UH
357
Krátoška Aleš
VIT
480
Patera Pavel
UH
358
Tomášek Aleš
VIT
481
Bělohlav Radek
UH
359
Holaň Miloš
VIT
482
Moravec David
UH
360
Kelner Roman
VIT
483
Meluzín Roman
UH
361
Výborný František (TR)
SPA
484
Poukar Jiří
UH
362
Přikryl Petr (G)
SPA
485
Galkin Andrej
UH
363
Toužimský Zdeněk
SPA
486
Padělek Ivan
UH
364
Burda Václav
SPA
487
Zadina Marek
UH
365
Benák Václav
SPA
488
Čajánek Petr
UH
366
Dobroň Michal
SPA
489
Javín Miroslav
UH
367
Žemlička Richard
SPA
490
Kratěna Ondřej
UH
368
Horák Roman
SPA
369
Sivek Michal
SPA
370
Kalla Jaroslav
SPA
371
Richter Pavel
SPA
372
Roubík Jaroslav
SPA
20th Anniversary OFS 98-99 Insert OH 1998 (x/10)
1
Dopita Jiří
CZE
11
Moravec David
CZE
2
Hašek Dominik (G)
CZE
12
Šmehlík Richard
CZE
3
Jágr Jaromír
CZE
13
Špaček Jaroslav
CZE
4
Kučera František
CZE
14
Procházka Martin
CZE
5
Patera Pavel
CZE
15
Hamrlík Roman
CZE
6
Reichel Robert
CZE
16
Hlinka Ivan (TR)
CZE
7
Ručinský Martin
CZE
17
Čechmánek Roman (G)
CZE
8
Růžička Vladimír
CZE
18
Beránek Josef
CZE
9
Šlégr Jiří
CZE
19
Lang Robert
CZE
10
Svoboda Petr
CZE
20
Straka Martin
CZE
20th Anniversary OFS 98-99 Insert Momentky OH 1998 (x/10)
1
Střídačka
CZE
4
Hašek + Šmehlík
CZE
2
Hromada hráčů
CZE
5
Hlinka + střídačka
CZE
3
Hašek Dominik (G)
CZE
20th Anniversary OFS 98-99 Legendy (x/10)
1
Nedomanský Václav
11
Nový Milan
2
Hořava Miloslav
12
Králík Jiří (G)
3
Šťastný Peter
13
Hrdina Jiří
4
Šejba Jiří
14
Černík František
5
Hlinka Ivan
15
Pospíšil František
6
Martinec Vladimír
16
Lála Jiří
7
Pouzar Jaroslav
17
Stavjaňa Antonín
8
Holeček Jiří (G)
18
Šindel Jaromír (G)
9
Čajka Luděk
19
Lukáč Vincent
10
Bukač Luděk
20
Pašek Dušan
20th Anniversary OFS 98-99 Znaky klubů (x/10)
NNO
HC Chemopetrol Litvínov
LIT
NNO
HC Velvana Kladno
KLA
NNO
HC IPB Pojišťovna Pardubice
PAR
NNO
HC Vítkovice
VIT
NNO
HC Keramika Plzeň
PLZ
NNO
HC ZPS Barum Zlín
ZLI
NNO
HC Opava
OPA
NNO
HC Železárny Třinec
TRI
NNO
HC Slavia Praha
SLA
NNO
HC Becherovka Karlovy Vary
KVA
NNO
HC Slovnaft Vsetín
VSE
NNO
HC České Budějovice
CBU
NNO
HC Sparta Praha
SPA
NNO
HC Dukla Jihlava
JIH