HOKEJ-KARTY.CZ ONLINE OBCHOD - Sbírej, vyměňuj, bav se!

Nákupní košík

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

2022-23 Upper Deck CHL Hockey Hobby Box 12 balíčků v boxu/16 karet v balíčku

Akční produkty

2022-23 Upper Deck CHL Hockey Hobby Box 12 balíčků v boxu/16 karet v balíčku

  • Výrobce:
    • Upper Deck

Získáte +19 bonusových bodů ?

1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH 81,59 € 67,43 € bez DPH
ks
  • Počet ks skladem: 7 ks skladem
  • Katalogové číslo: B1503
  • EAN kód: 053334120463

12 balíčků v boxu/16 karet v balíčku

KAŽDÝ BOX PRŮMĚRNĚ OBSAHUJE:
- 12x Base Stars/Base Rookie Stars kartu
- 4x Connor Bedard Retrospective/First Draft kartu
- 2x Top Imports/Future Heroes/CHL Graduates kartu
- 1x Stars/Stars Rookies Clear Cut Parallel kartu
- 1x limitovaná Parallel kartu

Série zaměřena na kanadské juniorské soutěže. Tento rok samozřejmě největší tahák CONNOR BEDARD. Ten má dokonce v sérii vlastní set! A pro domácí sběratele je velmi příjemné, že v sérii naleznou spoustu českých a slovenských hráčů - Hamara, Ivan Ivan, Sturzc, Spaček, Petrovský a mnoho dalších!
V sérii ale také známé tváře z NHL, AHL, MS dvacítek či osmnáctek! Wyatt Johnston, Olen Zellweger, Logan Stankoven, Calum Ritchie... A navíc - set věnovaný jen třem hráčům - GRETZKY, McDAVID a CROSBY!!!

2022-23 CHL přináší dokonce 300-kartový základní set, plus 50 karet Stars a 50 karet Star Rookies.
Hledejte paralelní limitované karty Exclusives (/100) a High Gloss (/10), a navíc Printing Plates (některé dokonce podepsané!) - z celého setu!
Můžete nalézt dokonce podepsané kartyod prvních 100 karet v base setu, a také všechny Stars Star Rookies, a pouze ve verzi Hobby také verzi Clear Cut Stars Star Rookies! Naleznete průměrně 1x Clear Cut na každý box!

Insertní karty The Top Imports, First DraftCHL Star Rookies jsou zpět.
Top Imports set obsahuje hráče ze zahraničí, zatímco First Draft checklist obshauje top hráče z OHL, WHLQMJHL draftu.
CHL Star Rookies přináší top hráče, kteří debutovali během sezóny 2021-22.
Oba tyto inserty můžete nalézt ve variantě Blue (limitace /25), Blue Auto (podpis, /25), White (/5), Black (1/1) a zcela novou Black Auto (1/1)!
Podepsané paralelní verze jsou k dispozici také u karet First Draft (15) a CHL Star Rookies (/25)!

Edice 2022-23 přináší navíc tři zcela nové inserty:
- CONNOR BEDARD RETROSPECTIVE - sesbírejte pamětní set, který mapuje kariéru této budoucí superstar od sezóny 2020-21 (WHL Rookie of the Year), a mladíka, kterému byl jako prvnímu v historii udělen status výjimečného hráče. POZOR!!! Můžete nalézt podepsanou paralelní verzi s limitací /10!!!
- Future Heroes - karty s designem 1993 Upper Deck Future Heroes. Hledejte paralelní limitované verze Blue (/25), White (/ 5) a Black (1/1), a pouze ve verzi Hobby verzi Red (/99).
- CHL Graduates - tento speciální set zobrazuje 3 nejlepší hráče kadadských juniorek historie - Wayne Gretzky - Sault Ste. Marie Greyhounds, Connor McDavid - Erie Otters, Sidney Crosby - Rimouski Oceanic. Pouze v Hobby verzi můžete najít verzi Red (/90) a také velkou raritku White Auto /5).

CZ a SK hráči v sérii: Jakub Brabenec, David Špaček, Gabriel Szturc, Patrik Hamrla, Stanislav Svozil, Pavel Šimek, Dominik Rymon, Jan Špunar, František Formánek, Tomáš Hamara, Martin Ryšavý, Ondřej Becher, Jakub Hujer, Ivan Ivan, Jan Bednář, Adam Měchura, Matyáš Šapovaliv, David Moravec, Matyáš Melovský, Jan Šprynar, Marcel Marcel, Jakub Demek, Servac Petrovský, Jakub Chromiak.

PRODUKT OBSAHUJE:

Podepsané karty:
- 2021-22 CHL Star Rookies - Auto Parallel - limitované do 25 ks 
- Base Set - Auto Parallel (1-100) 1:48 balíčkům
- Base Set - Printing Plates Autograph N/A
- Base Set Stars - Auto Parallel 1:48
- Base Set Stars - Printing Plates Autograph N/A
- Base Set Star Rookies - Auto Parallel 1:48
- Base Set Star Rookies - Printing Plates Autograph N/A
- Connor Bedard Retrospective - Auto Parallel - limitované do 10
- CHL Graduates - White Auto Parallel - limitované do 5
- First Draft - Auto Parallel - limitované do 15
- Top Imports - Blue Auto Parallel - limitované do 25
- Top Imports - Black Auto Parallel - limitace 1 of 1

Insertní karty:
- 2021-2022 CHL Star Rookies 1:3 balíčkům
- CHL Graduates 1:200
- CHL Graduates - Red Parallel - limitované do 99
- Connor Bedard Retrospective 1:10
- First Draft 1:5
- Future Heroes 1:27
- Future Heroes - Red Parallel - limitované do 99
- Future Heroes - Blue Parallel - limitované do 25
- Future Heroes - White Parallel - limitované do 5
- Future Heroes - Black Parallel - limitace 1 of 1
- Top Imports 1:8
- Top Imports - Blue Parallel - limitované do 25
- Top Imports - White Parallel - limitované do 5
- Top Imports - Black Parallel - limitace 1 of 1

Řadové a paralelní karty:
- Base Set (1-300) N/A
- Base Set - Exclusives Parallel -- limitované do 100
- Base Set - High Gloss Parallel - limitované do 10
- Base Set - Printing Plates N/A
- Base Set Stars (301-350) 1:2 balíčkům
- Base Set Stars - Exclusives Parallel - limitované do 100
- Base Set Stars - High Gloss Parallel - limitované do 10
- Base Set Stars - Clear Cut Parallel 1:24 balíčkům
- Base Set Stars - Printing Plates N/A
- Base Set Star Rookies (351-400) 1:2
- Base Set Star Rookies - Exclusives Parallel - limitované do 100
- Base Set Star Rookies - High Gloss Parallel - limitované do 10
- Base Set Star Rookies - Clear Cut Parallel 1:24
- Base Set Star Rookies - Printing Plates N/A

Base Set Checklist
300 karet.
HOBBY PARALLEL: Exclusives #/100, High Gloss #/10.

1 Jacob Melanson - Sherbrooke Phoenix
2 Vincent Filion - Moncton Wildcats
3 Zachary Bolduc - Quebec Remparts
4 Landon Sim - London Knights
5 Deagen McMillan - Tri-City Americans
6 Jakub Brabenec - Charlottetown Islanders
7 Christian Kyrou - Erie Otters
8 Brennan Othmann - Peterborough Petes
9 Amadeus Lombardi - Flint Firebirds
10 Matvey Petrov - North Bay Battalion
11 Gavin White - Peterborough Petes
12 Jackson Edward - London Knights
13 Ryan Mast - Sarnia Sting
14 Angus Booth - Shawinigan Cataractes
15 Riley Piercey - Flint Firebirds
16 Campbell Arnold - Victoria Royals
17 Ty Halaburda - Vancouver Giants
18 Brett Hyland - Brandon Wheat Kings
19 Brett Harrison - Oshawa Generals
20 Ethan Chadwick - Saskatoon Blades
21 Justin Robidas - Val-d'Or Foreurs
22 Alessandro Segafredo - Winnipeg Ice
23 Chase Stillman - Peterborough Petes
24 Zachary Dean - Gatineau Olympiques
25 Frederic Brunet - Victoriaville Tigres
26 Isaac Dufort - Baie-Comeau Drakkar
27 Josh Filmon - Swift Current Broncos
28 Benjamin Gaudreau - Sarnia Sting
29 Nicolas Savoie - Quebec Remparts
30 Alexis Gendron - Gatineau Olympiques
31 Kaleb Lawrence - Owen Sound Attack
32 Jordan Gavin - Tri-City Americans RC
33 Sean McGurn - London Knights
34 Maxime Pellerin - Victoriaville Tigres
35 Gavin Hodnett - Edmonton Oil Kings RC
36 Logan Wormald - Lethbridge Hurricanes
37 Kocha Delic - Sudbury Wolves
38 Nolan Flamand - Brandon Wheat Kings
39 Austin Roest - Everett Silvertips
40 Jonathan Fauchon - Blainville-Boisbriand Armada
41 Kyle Jackson - North Bay Battalion
42 Michael Buchinger - Guelph Storm
43 Cole Dubinsky - Prince George Cougars
44 Xavier Fortin - Drummondville Voltigeurs
45 Aidan Castle - Windsor Spitfires
46 Quentin Musty - Sudbury Wolves
47 Stuart Rolofs - Oshawa Generals
48 Gabe Klassen - Portland Winterhawks
49 Jake Karabela - Guelph Storm
50 Tristan Lennox - Saginaw Spirit
51 Jacob Oster - Oshawa Generals
52 Kaden Hammell - Everett Silvertips
53 Zakary Lavoie - Mississauga Steelheads
54 Tristan Luneau - Gatineau Olympiques
55 Luka Verreault - Rimouski Oceanic
56 Raphael Pelletier - Swift Current Broncos
57 Nolan Allan - Seattle Thunderbirds
58 Spencer Sova - Erie Otters
59 Jack Matier - Ottawa 67's
60 Loick Daigle - Edmonton Oil Kings
61 Theo Rochette - Quebec Remparts
62 Evan Herman - Prince Albert Raiders
63 Mathew Ward - Swift Current Broncos
64 Jordan Dumais - Halifax Mooseheads
65 Liam Arnsby - North Bay Battalion
66 Daniel Hauser - Winnipeg Ice
67 Tyler Peddle - Drummondville Voltigeurs
68 Carson Lambos - Winnipeg Ice
69 Zachary L'Heureux - Halifax Mooseheads
70 Ethan Miedema - Kingston Frontenacs
71 Colby Saganiuk - Erie Otters
72 Maxim Barbashev - Moncton Wildcats
73 Dyllan Gill - Rouyn-Noranda Huskies
74 Alexandre Doucet - Val-d'Or Foreurs
75 Zac Funk - Prince George Cougars
76 Jack Beck - Ottawa 67's
77 Brandon Lisowsky - Saskatoon Blades
78 Graham Sward - Spokane Chiefs
79 Sasha Pastujov - Guelph Storm
80 William Provost - Val-d'Or Foreurs
81 Isaac Belliveau - Gatineau Olympiques
82 Ryan Abraham - Windsor Spitfires
83 Luke Woodworth - Drummondville Voltigeurs
84 Jakub Demek - Edmonton Oil Kings
85 Jesper Vikman - Vancouver Giants
86 Nolan Collins - Sudbury Wolves
87 Danny Zhilkin - Kitchener Rangers
88 Dmitry Kuzmin - Flint Firebirds
89 Ryan Winterton - London Knights
90 Vincent Labelle - Moncton Wildcats
91 Kalem Parker - Victoria Royals
92 Ethan Del Mastro - Sarnia Sting
93 Marek Alscher - Portland Winterhawks
94 Ben King - Red Deer Rebels
95 Francesco Pinelli - Kitchener Rangers
96 Manix Landry - Drummondville Voltigeurs
97 Joshua Roy - Sherbrooke Phoenix
98 Brayden Schuurman - Victoria Royals
99 Justin Gill - Sherbrooke Phoenix
100 Dom DiVincentiis - North Bay Battalion
101 Blake Swetlikoff - Spokane Chiefs
102 Skyler Bruce - Winnipeg Ice
103 Nolan Lalonde - Erie Otters
104 Josh Pillar - Saskatoon Blades
105 David Spacek - Sherbrooke Phoenix
106 Olivier Nadeau - Gatineau Olympiques
107 Sam Oliver - Drummondville Voltigeurs
108 Rylen Roersma - Brandon Wheat Kings
109 Mikael Huchette - Quebec Remparts
110 Owen Pederson - Winnipeg Ice
111 Mason Beaupit - Spokane Chiefs
112 Kirill Kudryavtsev - Sault Ste. Marie Greyhounds
113 Trevor Wong - Saskatoon Blades
114 Tommy Cormier - Victoriaville Tigres
115 Keaton Dowhaniuk - Prince George Cougars
116 Zakhar Polshakov - Brandon Wheat Kings
117 Nate Danielson - Brandon Wheat Kings
118 Riley Mercer - Drummondville Voltigeurs
119 Leighton Carruthers - Rouyn-Noranda Huskies
120 Cole Miller - Edmonton Oil Kings
121 Tucker Robertson - Peterborough Petes
122 Justin Gendron - Victoriaville Tigres
123 Braeden Kressler - Flint Firebirds
124 Mathieu Cataford - Halifax Mooseheads
125 Parker Bell - Tri-City Americans
126 Tyler Brennan - Prince George Cougars
127 Oasiz Wiesblatt - Medicine Hat Tigers
128 Dawson Seitz - Edmonton Oil Kings
129 Caden Price - Kelowna Rockets
130 Eric Alarie - Moose Jaw Warriors
131 Declan McDonnell - Barrie Colts
132 Connor McClennon - Winnipeg Ice
133 Alexis Bourque - Blainville-Boisbriand Armada
134 Logan Dowhaniuk - Edmonton Oil Kings
135 Logan Morrison - Hamilton Bulldogs
136 Deni Goure - Owen Sound Attack
137 Jorian Donovan - Hamilton Bulldogs
138 J.R. Avon - Peterborough Petes
139 James Hardie - Mississauga Steelheads
140 Egor Sidorov - Saskatoon Blades
141 Landon McCallum - Sudbury Wolves
142 Evan Vierling - Barrie Colts
143 Chase Stillman - Peterborough Petes
144 Grayden Siepmann - Calgary Hitmen
145 Ty Thorpe - Vancouver Giants RC
146 Kolby Hay - Edmonton Oil Kings
147 Connor Ungar - Moose Jaw Warriors
148 Jake Furlong - Halifax Mooseheads
149 Riley Gannon - Victoria Royals
150 Gabriel Szturc - Kelowna Rockets
151 Patrik Hamrla - Rimouski Oceanic
152 Antonio Tersigni - Owen Sound Attack RC
153 Cam Squires - Cape Breton Screaming Eagles
154 Daylan Kuefler - Kamloops Blazers
155 Evan Nause - Quebec Remparts
156 Tyson Hinds - Sherbrooke Phoenix
157 Aidan Litke - Portland Winterhawks
158 Ryan Hofer - Everett Silvertips
159 Connor Hvidston - Swift Current Broncos
160 Tanner Scott - Victoria Royals
161 Jared Davidson - Seattle Thunderbirds
162 Max Namestnikov - Sarnia Sting
163 Caden Brown - Prince George Cougars
164 Pier-Olivier Roy - Quebec Remparts
165 Jayden Grubbe - Red Deer Rebels
166 Cameron MacDonald - Saint John Sea Dogs
167 Vinzenz Rohrer - Ottawa 67's
168 Chase Bertholet - Spokane Chiefs
169 Trae Wilke - Lethbridge Hurricanes RC
170 Cameron Allen - Guelph Storm
171 Felix Gagnon - Baie-Comeau Drakkar
172 Sean Tschigerl - Calgary Hitmen
173 Caedan Bankier - Kamloops Blazers
174 Samuel Ivanov - Sault Ste. Marie Greyhounds
175 Simon Hughes - Drummondville Voltigeurs
176 Jeremy Langlois - Cape Breton Screaming Eagles
177 Tarin Smith - Everett Silvertips RC
178 Daniil Sobolev - Windsor Spitfires
179 Miguel Marques - Lethbridge Hurricanes
180 Tnias Mathurin - North Bay Battalion
181 Matthew Seminoff - Kamloops Blazers
182 Jake Sloan - Tri-City Americans
183 Robert Baco - Moose Jaw Warriors
184 Francesco Arcuri - Kitchener Rangers
185 Cameron Whynot - Halifax Mooseheads
186 James Malatesta - Quebec Remparts
187 Max McCue - London Knights
188 Vsevolod Komarov - Quebec Remparts
189 Ethan Buenaventura - Calgary Hitmen
190 Jett Jones - Lethbridge Hurricanes
191 Avery Hayes - Peterborough Petes
192 Zack Ostapchuk - Vancouver Giants
193 Calem Mangone - Saginaw Spirit
194 Ethan Samson - Prince George Cougars
195 Clarke Caswell - Swift Current Broncos RC
196 Ty Voit - Sarnia Sting
197 Roman Schmidt - Kitchener Rangers
198 Dylan Ernst - Kamloops Blazers
199 Stanislav Svozil - Regina Pats
200 Max Donoso - Ottawa 67's
201 Caden Kelly - Ottawa 67's RC
202 George Diaco - London Knights
203 William Rousseau - Quebec Remparts
204 Zachary Roy - Chicoutimi Sagueneens
205 Cole Peardon - Prince Albert Raiders RC
206 Marcus Kearsey - Charlottetown Islanders RC
207 Jonas Woo - Winnipeg Ice
208 Alessio Beglieri - Mississauga Steelheads RC
209 Grady Martin - Prince Albert Raiders RC
210 Quinn Kennedy - Rimouski Oceanic RC
211 Olivier Brideau - Saint John Sea Dogs RC
212 Robert Orr - Gatineau Olympiques
213 Connor Roulette - Saskatoon Blades
214 Marshall Lessard - Saint John Sea Dogs
215 Will Cranley - Flint Firebirds
216 Andrew LeBlanc - Niagara IceDogs
217 A.J. Spellacy - Windsor Spitfires RC
218 Zachary Bowen - London Knights RC
219 Anson Thornton - Barrie Colts
220 Haakon Hanelt - Gatineau Olympiques
221 Tristen Doyle - Lethbridge Hurricanes RC
222 Cole Wadsworth - Spokane Chiefs RC
223 Koen MacInnes - Regina Pats
224 Marc-Andre Gaudet - Chicoutimi Sagueneens
225 Cole Huckins - Sherbrooke Phoenix
226 Nolan Burke - Sarnia Sting
227 Bryce Montgomery - London Knights
228 Pavel Simek - Saint John Sea Dogs RC
229 Vladislav Shilo - Winnipeg Ice
230 Chandler Romeo - Sarnia Sting
231 Dominik Rymon - Everett Silvertips RC
232 Jake Chiasson - Brandon Wheat Kings
233 Gabe Smith - Moncton Wildcats RC
234 Tim Metzger - Everett Silvertips RC
235 Nathan Brisson - Val-d'Or Foreurs RC
236 Mathys Fernandez - Val-d'Or Foreurs RC
237 Joshua Lawrence - Saint John Sea Dogs
238 Ethan Ernst - Tri-City Americans
239 Diego Buttazzoni - Portland Winterhawks RC
240 Jacob Holmes - Sudbury Wolves
241 Kyle Masters - Kamloops Blazers
242 Pasquale Zito - Niagara IceDogs
243 Logan Peskett - Kelowna Rockets RC
244 Jalen Luypen - Tri-City Americans
245 Artur Cholach - Barrie Colts
246 Henry Mews - Ottawa 67's RC
247 Brian Zanetti - Peterborough Petes
248 Adam Fortier-Gendron - Moncton Wildcats RC
249 Maximus Wanner - Moose Jaw Warriors
250 Gage Alexander - Swift Current Broncos
251 Jan Spunar - Portland Winterhawks RC
252 William Trudeau - Charlottetown Islanders
253 Frantisek Formanek - Red Deer Rebels
254 Connor Lockhart - Halifax Mooseheads
255 Kai Knak - Seattle Thunderbirds RC
256 Tomas Hamara - Kitchener Rangers RC
257 Oscar Plandowski - Drummondville Voltigeurs
258 Carson Latimer - Prince Albert Raiders
259 Justin Ertel - North Bay Battalion RC
260 Felix Lacerte - Shawinigan Cataractes RC
261 Jeremie Richard - Saint John Sea Dogs RC
262 Sam Alfano - Erie Otters
263 Logan Mailloux - London Knights
264 Artem Guryev - Peterborough Petes
265 Martin Rysavy - Moose Jaw Warriors
266 Alexis Michaud - Charlottetown Islanders RC
267 Tyson Galloway - Calgary Hitmen
268 Alexander Suzdalev - Regina Pats RC
269 Liam Gilmartin - Erie Otters
270 Cole Jordan - Moose Jaw Warriors
271 Joey Willis - Saginaw Spirit RC
272 Andrei Malyavin - Brandon Wheat Kings
273 Ben Roger - Kingston Frontenacs
274 Kooper Gizowski - Spokane Chiefs
275 Jhett Larson - Red Deer Rebels
276 Hunter Mayo - Red Deer Rebels
277 Jackson Berezowski - Everett Silvertips
278 Jack O'Brien - Portland Winterhawks
279 Gracyn Sawchyn - Seattle Thunderbirds RC
280 Adam Kydd - Kelowna Rockets
281 Ondrej Becher - Prince George Cougars RC
282 James Stefan - Portland Winterhawks
283 Reese Belton - Tri-City Americans
284 Rhett Melnyk - Edmonton Oil Kings
285 Kai Uchacz - Red Deer Rebels
286 Aidan De La Gorgendiere - Saskatoon Blades
287 Alex Thacker - Lethbridge Hurricanes
288 Maxim Muranov - Calgary Hitmen
289 Owen MacNeil - Medicine Hat Tigers
290 Jorian Donovan - Hamilton Bulldogs
291 Andrew Basha - Medicine Hat Tigers
292 Andrew Whitton - Oshawa Generals
293 Cameron Tolnai - Ottawa 67's
294 Juan Copeland - Niagara IceDogs
295 Justin Cloutier - Sault Ste. Marie Greyhounds
296 Jakub Hujer - Rouyn-Noranda Huskies
297 Peter Reynolds - Saint John Sea Dogs
298 Daniil Bourash - Rouyn-Noranda Huskies
299 William Veillette - Shawinigan Cataractes
300 Xavier Sarrasin - Blainville-Boisbriand Armada

Base Stars Short Prints Set Checklist
100 karet.
Celkově vloženo - 1x na Hobby/Blaster balíček.
HOBBY PARALLEL: Clear Cut (1:12).
HOBBY PARALLEL: Exclusives #/100, High Gloss #/10.
BLASTER PARALLEL: Red (1:5).

Stars
301 Riley Kidney - Acadie-Bathurst Titan
302 Ivan Ivan - Cape Breton Screaming Eagles
303 Nathan Gaucher - Quebec Remparts
304 Maveric Lamoureux - Drummondville Voltigeurs
305 Anthony Cristoforo - Windsor Spitfires RC
306 Logan Stankoven - Kamloops Blazers
307 Brayden Yager - Moose Jaw Warriors
308 Connor Bedard - Regina Pats
309 Zach Benson - Winnipeg Ice
310 Tanner Howe - Regina Pats
311 Lukas Dragicevic - Tri-City Americans
312 Luca Del Bel Belluz - Mississauga Steelheads
313 Pano Fimis - Niagara IceDogs
314 Owen Beck - Mississauga Steelheads
315 Calum Ritchie - Oshawa Generals
316 Wyatt Johnston - Windsor Spitfires
317 Matyas Sapovaliv - Saginaw Spirit
318 Jagger Firkus - Moose Jaw Warriors
319 Matthew Savoie - Winnipeg Ice
320 Ethan Gauthier - Sherbrooke Phoenix
321 Olen Zellweger - Everett Silvertips
322 Ty Nelson - North Bay Battalion
323 Andrew Cristall - Kelowna Rockets
324 Jan Bednar - Acadie-Bathurst Titan
325 Koehn Ziemmer - Prince George Cougars
326 Riley Heidt - Prince George Cougars
327 Pavel Mintyukov - Saginaw Spirit
328 Kevin Korchinski - Seattle Thunderbirds
329 David Goyette - Sudbury Wolves
330 Denton Mateychuk - Moose Jaw Warriors
331 Fraser Minten - Kamloops Blazers
332 Noah Warren - Gatineau Olympiques
333 Reid Schaefer - Seattle Thunderbirds
334 Bryce McConnell-Barker - Sault Ste. Marie Greyhounds
335 Jordan Gustafson - Seattle Thunderbirds
336 Hunter Haight - Barrie Colts
337 Matthew Poitras - Guelph Storm
338 Paul Ludwinski - Kingston Frontenacs
339 Gavin Hayes - Flint Firebirds
340 Servac Petrovsky - Owen Sound Attack
341 Conor Geekie - Winnipeg Ice
342 Cedrick Guindon - Owen Sound Attack
343 Samuel Savoie - Gatineau Olympiques
344 Matthew Maggio - Windsor Spitfires
345 Ivan Zhigalov - Kingston Frontenacs
346 Reid Dyck - Swift Current Broncos
347 Owen Pickering - Swift Current Broncos
348 Mats Lindgren - Kamloops Blazers
349 Josh Davies - Swift Current Broncos
350 Ben Hemmerling - Everett Silvertips
Star Rookies
351 Markas Samenas - Acadie-Bathurst Titan RC
352 Tomas Lavoie - Cape Breton Screaming Eagles RC
353 Gabriel D'Aigle - Victoriaville Tigres RC
354 Maxim Masse - Chicoutimi Sagueneens RC
355 Andrew Gibson - Sault Ste. Marie Greyhounds RC
356 Cooper Foster - Ottawa 67's RC
357 Berkly Catton - Spokane Chiefs RC
358 Tij Iginla - Seattle Thunderbirds RC
359 Malcolm Spence - Erie Otters RC
360 Owen Phillips - Halifax Mooseheads RC
361 Justin Poirier - Baie-Comeau Drakkar RC
362 Bill Zonnon - Rouyn-Noranda Huskies RC
363 Spencer Gill - Rimouski Oceanic RC
364 Eliot Litalien - Blainville-Boisbriand Armada RC
365 William Shields - Cape Breton Screaming Eagles RC
366 Alexandre Lallier - Acadie-Bathurst Titan RC
367 Nathan Villeneuve - Sudbury Wolves RC
368 Porter Martone - Mississauga Steelheads RC
369 Jack Van Volsen - Mississauga Steelheads RC
370 Beckett Sennecke - Oshawa Generals RC
371 Cole Beaudoin - Barrie Colts RC
372 Benjamin Cormier - Owen Sound Attack RC
373 Jett Luchanko - Guelph Storm RC
374 Lucas Karmiris - Mississauga Steelheads RC
375 Ethan Procyszyn - North Bay Battalion RC
376 Cole Temple - Regina Pats RC
377 Liam Greentree - Windsor Spitfires RC
378 Gabriel Frasca - Kingston Frontenacs RC
379 Easton Cowan - London Knights RC
380 Zayne Parekh - Saginaw Spirit RC
381 Frantisek Ridzon - Quebec Remparts RC
382 Luc Schweingruber - Owen Sound Attack RC
383 Adam Mechura - Tri-City Americans RC
384 David Moravec - Halifax Mooseheads RC
385 Jacob Battaglia UER - Kingston Frontenacs RC
386 Jakub Chromiak - Sudbury Wolves RC
387 Matyas Melovsky - Baie-Comeau Drakkar RC
388 Kevin He - Niagara IceDogs RC
389 Zigmund Zold - Val-d'Or Foreurs RC
390 Tommaso De Luca - Spokane Chiefs RC
391 Sandis Vilmanis - Sarnia Sting RC
392 Joel Marchon - Sherbrooke Phoenix RC
393 Kimo Gruber - Oshawa Generals RC
394 Thomas Desruisseaux - Chicoutimi Sagueneens RC
395 Roger McQueen - Brandon Wheat Kings RC
396 Nino Tomov - Drummondville Voltigeurs RC
397 Jan Sprynar - Rimouski Oceanic RC
398 Ryder Ritchie - Prince Albert Raiders RC
399 Michael Misa - Saginaw Spirit RC
400 Christopher Brown - Sault Ste. Marie Greyhounds RC

Base Autographs Set Checklist
58 karet.
Celkově vloženo - 1:48 Hobby/Blaster balíčkům. Jednotlivě uvedeno dole.

2 Vincent Filion - Wildcats - D 1:57
3 Zachary Bolduc - Remparts - B 1:900
6 Jakub Brabenec - Islanders - D 1:57
7 Christian Kyrou - Otters - D 1:57
8 Brennan Othmann - Petes - A 1:1,369
12 Jackson Edward - Knights - D 1:57
19 Brett Harrison - Generals - D 1:57
21 Justin Robidas - Foreurs - D 1:57
23 Chase Stillman - Petes - D 1:57
24 Zachary Dean - Olympiques - A 1:1,369
25 Frederic Brunet - Tigres - D 1:57
28 Benjamin Gaudreau - Sting - A 1:1,369
30 Alexis Gendron - Olympiques - D 1:57
31 Kaleb Lawrence - Attack - C 1:664
32 Jordan Gavin - Americans - D 1:57
34 Maxime Pellerin - Tigres - D 1:57
35 Gavin Hodnett - Oil Kings - D 1:57
40 Jonathan Fauchon - Armada - C 1:664
41 Kyle Jackson - Battalion - C 1:664
45 Aidan Castle - Spitfires - C 1:664
46 Quentin Musty - Wolves - B 1:900
47 Stuart Rolofs - Generals - D 1:57
48 Gabe Klassen - Winterhawks - D 1:57
49 Jake Karabela - Storm - D 1:57
50 Tristan Lennox - Spirit - B 1:900
53 Zakary Lavoie - Steelheads - C 1:664
54 Tristan Luneau - Olympiques - D 1:57
57 Nolan Allan - Thunderbirds - A 1:1,369
58 Spencer Sova - Otters - D 1:57
59 Jack Matier - 67's - A 1:1,369
61 Theo Rochette - Remparts - D 1:57
63 Mathew Ward - Broncos - D 1:57
64 Jordan Dumais - Mooseheads - D 1:57
67 Tyler Peddle - Voltigeurs - B 1:900
68 Carson Lambos - Ice - D 1:57
69 Zachary L'Heureux - Mooseheads - D 1:57
70 Ethan Miedema - Frontenacs - D 1:57
72 Maxim Barbashev - Wildcats - D 1:57
73 Dyllan Gill - Huskies - D 1:57
77 Brandon Lisowsky - Blades - D 1:57
78 Graham Sward - Chiefs - B 1:900
79 Sasha Pastujov - Storm - D 1:57
81 Isaac Belliveau - Olympiques - D 1:57
83 Luke Woodworth - Voltigeurs - D 1:57
84 Jakub Demek - Oil Kings - D 1:57
85 Jesper Vikman - Giants - D 1:57
87 Danny Zhilkin - Rangers - D 1:57
88 Dmitry Kuzmin - Firebirds - D 1:57
89 Ryan Winterton - Knights - D 1:57
91 Kalem Parker - Royals - D 1:57
92 Ethan Del Mastro - Sting - A 1:1,369
93 Marek Alscher - Winterhawks - D 1:57
94 Ben King - Rebels - D 1:57
95 Francesco Pinelli - Rangers - D 1:57
96 Manix Landry - Voltigeurs - A 1:1,369
97 Joshua Roy - Phoenix - A 1:1,369
98 Brayden Schuurman - Royals - D 1:57
100 Dom DiVincentiis - Battalion - D 1:57

Base Stars Set Checklist
80 karet.
Celkově vloženo - 1:48 Hobby/Blaster balíčkům. Jednotlivě uvedeno dole.

Stars
301 Riley Kidney - Titan - D 1:839
302 Ivan Ivan - Screaming Eagles - E 1:54
303 Nathan Gaucher - Remparts - C 1:1,114
304 Maveric Lamoureux - Voltigeurs - E 1:54
306 Logan Stankoven - Blazers - C 1:1,114
307 Brayden Yager - Warriors - B 1:3,603
308 Connor Bedard - Pats - A 1:61,248
309 Zach Benson - Ice - E 1:54
310 Tanner Howe - Pats - C 1:1,114
311 Lukas Dragicevic - Americans - C 1:1,114
312 Luca Del Bel Belluz - Steelheads - D 1:839
314 Owen Beck - Steelheads - E 1:54
315 Calum Ritchie - Generals - C 1:1,114
316 Wyatt Johnston - Spitfires - B 1:3,603
317 Matyas Sapovaliv - Spirit - E 1:54
318 Jagger Firkus - Warriors - E 1:54
319 Matthew Savoie - Ice - B 1:3,603
320 Ethan Gauthier - Phoenix - E 1:54
321 Olen Zellweger - Silvertips - C 1:1,114
322 Ty Nelson - Battalion - D 1:839
323 Andrew Cristall - Rockets - C 1:1,114
325 Koehn Ziemmer - Cougars - E 1:54
326 Riley Heidt - Cougars - E 1:54
327 Pavel Mintyukov - Spirit - B 1:3,603
328 Kevin Korchinski - Thunderbirds - B 1:3,603
329 David Goyette - Wolves - C 1:1,114
330 Denton Mateychuk - Warriors - B 1:3,603
331 Fraser Minten - Blazers - E 1:54
332 Noah Warren - Olympiques - E 1:54
333 Reid Schaefer - Thunderbirds - C 1:1,114
334 Bryce McConnell-Barker - Greyhounds - E 1:54
335 Jordan Gustafson - Thunderbirds - E 1:54
336 Hunter Haight - Colts - E 1:54
337 Matthew Poitras - Storm - E 1:54
338 Paul Ludwinski - Frontenacs - E 1:54
339 Gavin Hayes - Firebirds - D 1:839
340 Servac Petrovsky - Attack - E 1:54
342 Cedrick Guindon - Attack - E 1:54
343 Samuel Savoie - Olympiques - E 1:54
344 Matthew Maggio - Spitfires - E 1:54
345 Ivan Zhigalov - Frontenacs - E 1:54
347 Owen Pickering - Broncos - E 1:54
348 Mats Lindgren - Blazers - E 1:54
349 Josh Davies - Broncos - E 1:54
350 Ben Hemmerling - Silvertips - E 1:54
Star Rookies
351 Markas Samenas - Titan - E 1:54
352 Tomas Lavoie - Screaming Eagles - E 1:54
353 Gabriel D'Aigle - Tigres - C 1:1,114
354 Maxim Masse - Sagueneens - E 1:54
357 Berkly Catton - Chiefs - C 1:1,114
358 Tij Iginla - Thunderbirds - D 1:839
360 Owen Phillips - Mooseheads - E 1:54
361 Justin Poirier - Drakkar - E 1:54
362 Bill Zonnon - Huskies - E 1:54
363 Spencer Gill - Oceanic - E 1:54
364 Eliot Litalien - Armada - E 1:54
365 William Shields - Screaming Eagles - E 1:54
366 Alexandre Lallier - Titan - E 1:54
367 Nathan Villeneuve - Wolves - E 1:54
369 Jack Van Volsen - Steelheads - E 1:54
370 Beckett Sennecke - Generals - E 1:54
371 Cole Beaudoin - Colts - E 1:54
372 Benjamin Cormier - Attack - E 1:54
373 Jett Luchanko - Storm - E 1:54
374 Lucas Karmiris - Steelheads - E 1:54
375 Ethan Procyszyn - Battalion - E 1:54
376 Cole Temple - Pats - E 1:54
383 Adam Mechura - Americans - E 1:54
386 Jakub Chromiak - Wolves - D 1:839
387 Matyas Melovsky - Drakkar - E 1:54
390 Tommaso De Luca - Chiefs - E 1:54
391 Sandis Vilmanis - Sting - E 1:54
393 Kimo Gruber - Generals - E 1:54
394 Thomas Desruisseaux - Sagueneens - E 1:54
395 Roger McQueen - Wheat Kings - E 1:54
396 Nino Tomov - Voltigeurs - E 1:54
397 Jan Sprynar - Oceanic - E 1:54
398 Ryder Ritchie - Raiders - E 1:54
399 Michael Misa - Spirit - B 1:3,603
400 Christopher Brown - Greyhounds - E 1:54

Base Printing Plates Set Checklist
40 karet. Limitace 1/1. Pouze v Hobby verzi.
*Podepsané karty jsou označeny.*

1 Jacob Melanson - Sherbrooke Phoenix
2 Vincent Filion - Moncton Wildcats *
3 Zachary Bolduc - Quebec Remparts *
4 Landon Sim - London Knights
5 Deagen McMillan - Tri-City Americans
6 Jakub Brabenec - Charlottetown Islanders *
7 Christian Kyrou - Erie Otters *
8 Brennan Othmann - Peterborough Petes *
9 Amadeus Lombardi - Flint Firebirds
10 Matvey Petrov - North Bay Battalion
11 Gavin White - Peterborough Petes
12 Jackson Edward - London Knights *
13 Ryan Mast - Sarnia Sting
14 Angus Booth - Shawinigan Cataractes
15 Riley Piercey - Flint Firebirds
16 Campbell Arnold - Victoria Royals
17 Ty Halaburda - Vancouver Giants
18 Brett Hyland - Brandon Wheat Kings
19 Brett Harrison - Oshawa Generals *
20 Ethan Chadwick - Saskatoon Blades
21 Justin Robidas - Val-d'Or Foreurs *
22 Alessandro Segafredo - Winnipeg Ice
23 Chase Stillman - Peterborough Petes *
24 Zachary Dean - Gatineau Olympiques *
25 Frederic Brunet - Victoriaville Tigres *
26 Isaac Dufort - Baie-Comeau Drakkar
27 Josh Filmon - Swift Current Broncos
28 Benjamin Gaudreau - Sarnia Sting *
29 Nicolas Savoie - Quebec Remparts
30 Alexis Gendron - Gatineau Olympiques *
31 Kaleb Lawrence - Owen Sound Attack *
32 Jordan Gavin - Tri-City Americans *
33 Sean McGurn - London Knights
34 Maxime Pellerin - Victoriaville Tigres *
35 Gavin Hodnett - Edmonton Oil Kings *
36 Logan Wormald - Lethbridge Hurricanes
37 Kocha Delic - Sudbury Wolves
38 Nolan Flamand - Brandon Wheat Kings
39 Austin Roest - Everett Silvertips
40 Jonathan Fauchon - Blainville-Boisbriand Armada *
41 Kyle Jackson - North Bay Battalion *
42 Michael Buchinger - Guelph Storm
43 Cole Dubinsky - Prince George Cougars
44 Xavier Fortin - Drummondville Voltigeurs
45 Aidan Castle - Windsor Spitfires *
46 Quentin Musty - Sudbury Wolves *
47 Stuart Rolofs - Oshawa Generals *
48 Gabe Klassen - Portland Winterhawks *
49 Jake Karabela - Guelph Storm *
50 Tristan Lennox - Saginaw Spirit *
51 Jacob Oster - Oshawa Generals
52 Kaden Hammell - Everett Silvertips
53 Zakary Lavoie - Mississauga Steelheads *
54 Tristan Luneau - Gatineau Olympiques *
55 Luka Verreault - Rimouski Oceanic
56 Raphael Pelletier - Swift Current Broncos
57 Nolan Allan - Seattle Thunderbirds *
58 Spencer Sova - Erie Otters *
59 Jack Matier - Ottawa 67's *
60 Loick Daigle - Edmonton Oil Kings
61 Theo Rochette - Quebec Remparts *
62 Evan Herman - Prince Albert Raiders
63 Mathew Ward - Swift Current Broncos *
64 Jordan Dumais - Halifax Mooseheads *
65 Liam Arnsby - North Bay Battalion
66 Daniel Hauser - Winnipeg Ice
67 Tyler Peddle - Drummondville Voltigeurs *
68 Carson Lambos - Winnipeg Ice *
69 Zachary L'Heureux - Halifax Mooseheads *
70 Ethan Miedema - Kingston Frontenacs *
71 Colby Saganiuk - Erie Otters
72 Maxim Barbashev - Moncton Wildcats *
73 Dyllan Gill - Rouyn-Noranda Huskies *
74 Alexandre Doucet - Val-d'Or Foreurs
75 Zac Funk - Prince George Cougars
76 Jack Beck - Ottawa 67's
77 Brandon Lisowsky - Saskatoon Blades *
78 Graham Sward - Spokane Chiefs *
79 Sasha Pastujov - Guelph Storm *
80 William Provost - Val-d'Or Foreurs
81 Isaac Belliveau - Gatineau Olympiques *
82 Ryan Abraham - Windsor Spitfires
83 Luke Woodworth - Drummondville Voltigeurs *
84 Jakub Demek - Edmonton Oil Kings *
85 Jesper Vikman - Vancouver Giants *
86 Nolan Collins - Sudbury Wolves
87 Danny Zhilkin - Kitchener Rangers *
88 Dmitry Kuzmin - Flint Firebirds *
89 Ryan Winterton - London Knights *
90 Vincent Labelle - Moncton Wildcats
91 Kalem Parker - Victoria Royals *
92 Ethan Del Mastro - Sarnia Sting *
93 Marek Alscher - Portland Winterhawks *
94 Ben King - Red Deer Rebels *
95 Francesco Pinelli - Kitchener Rangers *
96 Manix Landry - Drummondville Voltigeurs *
97 Joshua Roy - Sherbrooke Phoenix *
98 Brayden Schuurman - Victoria Royals *
99 Justin Gill - Sherbrooke Phoenix
100 Dom DiVincentiis - North Bay Battalion *
101 Blake Swetlikoff - Spokane Chiefs
102 Skyler Bruce - Winnipeg Ice
103 Nolan Lalonde - Erie Otters
104 Josh Pillar - Saskatoon Blades
105 David Spacek - Sherbrooke Phoenix
106 Olivier Nadeau - Gatineau Olympiques
107 Sam Oliver - Drummondville Voltigeurs
108 Rylen Roersma - Brandon Wheat Kings
109 Mikael Huchette - Quebec Remparts
110 Owen Pederson - Winnipeg Ice
111 Mason Beaupit - Spokane Chiefs
112 Kirill Kudryavtsev - Sault Ste. Marie Greyhounds
113 Trevor Wong - Saskatoon Blades
114 Tommy Cormier - Victoriaville Tigres
115 Keaton Dowhaniuk - Prince George Cougars
116 Zakhar Polshakov - Brandon Wheat Kings
117 Nate Danielson - Brandon Wheat Kings
118 Riley Mercer - Drummondville Voltigeurs
119 Leighton Carruthers - Rouyn-Noranda Huskies
120 Cole Miller - Edmonton Oil Kings
121 Tucker Robertson - Peterborough Petes
122 Justin Gendron - Victoriaville Tigres
123 Braeden Kressler - Flint Firebirds
124 Mathieu Cataford - Halifax Mooseheads
125 Parker Bell - Tri-City Americans
126 Tyler Brennan - Prince George Cougars
127 Oasiz Wiesblatt - Medicine Hat Tigers
128 Dawson Seitz - Edmonton Oil Kings
129 Caden Price - Kelowna Rockets
130 Eric Alarie - Moose Jaw Warriors
131 Declan McDonnell - Barrie Colts
132 Connor McClennon - Winnipeg Ice
133 Alexis Bourque - Blainville-Boisbriand Armada
134 Logan Dowhaniuk - Edmonton Oil Kings
135 Logan Morrison - Hamilton Bulldogs
136 Deni Goure - Owen Sound Attack
137 Jorian Donovan - Hamilton Bulldogs
138 J.R. Avon - Peterborough Petes
139 James Hardie - Mississauga Steelheads
140 Egor Sidorov - Saskatoon Blades
141 Landon McCallum - Sudbury Wolves
142 Evan Vierling - Barrie Colts
143 Chase Stillman - Peterborough Petes
144 Grayden Siepmann - Calgary Hitmen
145 Ty Thorpe - Vancouver Giants
146 Kolby Hay - Edmonton Oil Kings
147 Connor Ungar - Moose Jaw Warriors
148 Jake Furlong - Halifax Mooseheads
149 Riley Gannon - Victoria Royals
150 Gabriel Szturc - Kelowna Rockets
151 Patrik Hamrla - Rimouski Oceanic
152 Antonio Tersigni - Owen Sound Attack
153 Cam Squires - Cape Breton Screaming Eagles
154 Daylan Kuefler - Kamloops Blazers
155 Evan Nause - Quebec Remparts
156 Tyson Hinds - Sherbrooke Phoenix
157 Aidan Litke - Portland Winterhawks
158 Ryan Hofer - Everett Silvertips
159 Connor Hvidston - Swift Current Broncos
160 Tanner Scott - Victoria Royals
161 Jared Davidson - Seattle Thunderbirds
162 Max Namestnikov - Sarnia Sting
163 Caden Brown - Prince George Cougars
164 Pier-Olivier Roy - Quebec Remparts
165 Jayden Grubbe - Red Deer Rebels
166 Cameron MacDonald - Saint John Sea Dogs
167 Vinzenz Rohrer - Ottawa 67's
168 Chase Bertholet - Spokane Chiefs
169 Trae Wilke - Lethbridge Hurricanes
170 Cameron Allen - Guelph Storm
171 Felix Gagnon - Baie-Comeau Drakkar
172 Sean Tschigerl - Calgary Hitmen
173 Caedan Bankier - Kamloops Blazers
174 Samuel Ivanov - Sault Ste. Marie Greyhounds
175 Simon Hughes - Drummondville Voltigeurs
176 Jeremy Langlois - Cape Breton Screaming Eagles
177 Tarin Smith - Everett Silvertips
178 Daniil Sobolev - Windsor Spitfires
179 Miguel Marques - Lethbridge Hurricanes
180 Tnias Mathurin - North Bay Battalion
181 Matthew Seminoff - Kamloops Blazers
182 Jake Sloan - Tri-City Americans
183 Robert Baco - Moose Jaw Warriors
184 Francesco Arcuri - Kitchener Rangers
185 Cameron Whynot - Halifax Mooseheads
186 James Malatesta - Quebec Remparts
187 Max McCue - London Knights
188 Vsevolod Komarov - Quebec Remparts
189 Ethan Buenaventura - Calgary Hitmen
190 Jett Jones - Lethbridge Hurricanes
191 Avery Hayes - Peterborough Petes
192 Zack Ostapchuk - Vancouver Giants
193 Calem Mangone - Saginaw Spirit
194 Ethan Samson - Prince George Cougars
195 Clarke Caswell - Swift Current Broncos
196 Ty Voit - Sarnia Sting
197 Roman Schmidt - Kitchener Rangers
198 Dylan Ernst - Kamloops Blazers
199 Stanislav Svozil - Regina Pats
200 Max Donoso - Ottawa 67's
201 Caden Kelly - Ottawa 67's
202 George Diaco - London Knights
203 William Rousseau - Quebec Remparts
204 Zachary Roy - Chicoutimi Sagueneens
205 Cole Peardon - Prince Albert Raiders
206 Marcus Kearsey - Charlottetown Islanders
207 Jonas Woo - Winnipeg Ice
208 Alessio Beglieri - Mississauga Steelheads
209 Grady Martin - Prince Albert Raiders
210 Quinn Kennedy - Rimouski Oceanic
211 Olivier Brideau - Saint John Sea Dogs
212 Robert Orr - Gatineau Olympiques
213 Connor Roulette - Saskatoon Blades
214 Marshall Lessard - Saint John Sea Dogs
215 Will Cranley - Flint Firebirds
216 Andrew LeBlanc - Niagara IceDogs
217 A.J. Spellacy - Windsor Spitfires
218 Zachary Bowen - London Knights
219 Anson Thornton - Barrie Colts
220 Haakon Hanelt - Gatineau Olympiques
221 Tristen Doyle - Lethbridge Hurricanes
222 Cole Wadsworth - Spokane Chiefs
223 Koen MacInnes - Regina Pats
224 Marc-Andre Gaudet - Chicoutimi Sagueneens
225 Cole Huckins - Sherbrooke Phoenix
226 Nolan Burke - Sarnia Sting
227 Bryce Montgomery - London Knights
228 Pavel Simek - Saint John Sea Dogs
229 Vladislav Shilo - Winnipeg Ice
230 Chandler Romeo - Sarnia Sting
231 Dominik Rymon - Everett Silvertips
232 Jake Chiasson - Brandon Wheat Kings
233 Gabe Smith - Moncton Wildcats
234 Tim Metzger - Everett Silvertips
235 Nathan Brisson - Val-d'Or Foreurs
236 Mathys Fernandez - Val-d'Or Foreurs
237 Joshua Lawrence - Saint John Sea Dogs
238 Ethan Ernst - Tri-City Americans
239 Diego Buttazzoni - Portland Winterhawks
240 Jacob Holmes - Sudbury Wolves
241 Kyle Masters - Kamloops Blazers
242 Pasquale Zito - Niagara IceDogs
243 Logan Peskett - Kelowna Rockets
244 Jalen Luypen - Tri-City Americans
245 Artur Cholach - Barrie Colts
246 Henry Mews - Ottawa 67's
247 Brian Zanetti - Peterborough Petes
248 Adam Fortier-Gendron - Moncton Wildcats
249 Maximus Wanner - Moose Jaw Warriors
250 Gage Alexander - Swift Current Broncos
251 Jan Spunar - Portland Winterhawks
252 William Trudeau - Charlottetown Islanders
253 Frantisek Formanek - Red Deer Rebels
254 Connor Lockhart - Halifax Mooseheads
255 Kai Knak - Seattle Thunderbirds
256 Tomas Hamara - Kitchener Rangers
257 Oscar Plandowski - Drummondville Voltigeurs
258 Carson Latimer - Prince Albert Raiders
259 Justin Ertel - North Bay Battalion
260 Felix Lacerte - Shawinigan Cataractes
261 Jeremie Richard - Saint John Sea Dogs
262 Sam Alfano - Erie Otters
263 Logan Mailloux - London Knights
264 Artem Guryev - Peterborough Petes
265 Martin Rysavy - Moose Jaw Warriors
266 Alexis Michaud - Charlottetown Islanders
267 Tyson Galloway - Calgary Hitmen
268 Alexander Suzdalev - Regina Pats
269 Liam Gilmartin - Erie Otters
270 Cole Jordan - Moose Jaw Warriors
271 Joey Willis - Saginaw Spirit
272 Andrei Malyavin - Brandon Wheat Kings
273 Ben Roger - Kingston Frontenacs
274 Kooper Gizowski - Spokane Chiefs
275 Jhett Larson - Red Deer Rebels
276 Hunter Mayo - Red Deer Rebels
277 Jackson Berezowski - Everett Silvertips
278 Jack O'Brien - Portland Winterhawks
279 Gracyn Sawchyn - Seattle Thunderbirds
280 Adam Kydd - Kelowna Rockets
281 Ondrej Becher - Prince George Cougars
282 James Stefan - Portland Winterhawks
283 Reese Belton - Tri-City Americans
284 Rhett Melnyk - Edmonton Oil Kings
285 Kai Uchacz - Red Deer Rebels
286 Aidan De La Gorgendiere - Saskatoon Blades
287 Alex Thacker - Lethbridge Hurricanes
288 Maxim Muranov - Calgary Hitmen
289 Owen MacNeil - Medicine Hat Tigers
290 Jorian Donovan - Hamilton Bulldogs
291 Andrew Basha - Medicine Hat Tigers
292 Andrew Whitton - Oshawa Generals
293 Cameron Tolnai - Ottawa 67's
294 Juan Copeland - Niagara IceDogs
295 Justin Cloutier - Sault Ste. Marie Greyhounds
296 Jakub Hujer - Rouyn-Noranda Huskies
297 Peter Reynolds - Saint John Sea Dogs
298 Daniil Bourash - Rouyn-Noranda Huskies
299 William Veillette - Shawinigan Cataractes
300 Xavier Sarrasin - Blainville-Boisbriand Armada
301 Riley Kidney - Acadie-Bathurst Titan *
302 Ivan Ivan - Cape Breton Screaming Eagles *
303 Nathan Gaucher - Quebec Remparts *
304 Maveric Lamoureux - Drummondville Voltigeurs *
305 Anthony Cristoforo - Windsor Spitfires
306 Logan Stankoven - Kamloops Blazers *
307 Brayden Yager - Moose Jaw Warriors *
308 Connor Bedard - Regina Pats *
309 Zach Benson - Winnipeg Ice *
310 Tanner Howe - Regina Pats *
311 Lukas Dragicevic - Tri-City Americans *
312 Luca Del Bel Belluz - Mississauga Steelheads *
313 Pano Fimis - Niagara IceDogs
314 Owen Beck - Mississauga Steelheads *
315 Calum Ritchie - Oshawa Generals *
316 Wyatt Johnston - Windsor Spitfires *
317 Matyas Sapovaliv - Saginaw Spirit *
318 Jagger Firkus - Moose Jaw Warriors *
319 Matthew Savoie - Winnipeg Ice *
320 Ethan Gauthier - Sherbrooke Phoenix *
321 Olen Zellweger - Everett Silvertips *
322 Ty Nelson - North Bay Battalion *
323 Andrew Cristall - Kelowna Rockets *
324 Jan Bednar - Acadie-Bathurst Titan
325 Koehn Ziemmer - Prince George Cougars *
326 Riley Heidt - Prince George Cougars *
327 Pavel Mintyukov - Saginaw Spirit *
328 Kevin Korchinski - Seattle Thunderbirds *
329 David Goyette - Sudbury Wolves *
330 Denton Mateychuk - Moose Jaw Warriors *
331 Fraser Minten - Kamloops Blazers *
332 Noah Warren - Gatineau Olympiques *
333 Reid Schaefer - Seattle Thunderbirds *
334 Bryce McConnell-Barker - Sault Ste. Marie Greyhounds *
335 Jordan Gustafson - Seattle Thunderbirds *
336 Hunter Haight - Barrie Colts *
337 Matthew Poitras - Guelph Storm *
338 Paul Ludwinski - Kingston Frontenacs *
339 Gavin Hayes - Flint Firebirds *
340 Servac Petrovsky - Owen Sound Attack *
341 Conor Geekie - Winnipeg Ice
342 Cedrick Guindon - Owen Sound Attack *
343 Samuel Savoie - Gatineau Olympiques *
344 Matthew Maggio - Windsor Spitfires *
345 Ivan Zhigalov - Kingston Frontenacs *
346 Reid Dyck - Swift Current Broncos
347 Owen Pickering - Swift Current Broncos *
348 Mats Lindgren - Kamloops Blazers *
349 Josh Davies - Swift Current Broncos *
350 Ben Hemmerling - Everett Silvertips *
351 Markas Samenas - Acadie-Bathurst Titan *
352 Tomas Lavoie - Cape Breton Screaming Eagles *
353 Gabriel D'Aigle - Victoriaville Tigres *
354 Maxim Masse - Chicoutimi Sagueneens *
355 Andrew Gibson - Sault Ste. Marie Greyhounds
356 Cooper Foster - Ottawa 67's
357 Berkly Catton - Spokane Chiefs *
358 Tij Iginla - Seattle Thunderbirds *
359 Malcolm Spence - Erie Otters
360 Owen Phillips - Halifax Mooseheads *
361 Justin Poirier - Baie-Comeau Drakkar *
362 Bill Zonnon - Rouyn-Noranda Huskies *
363 Spencer Gill - Rimouski Oceanic *
364 Eliot Litalien - Blainville-Boisbriand Armada *
365 William Shields - Cape Breton Screaming Eagles *
366 Alexandre Lallier - Acadie-Bathurst Titan *
367 Nathan Villeneuve - Sudbury Wolves *
368 Porter Martone - Mississauga Steelheads
369 Jack Van Volsen - Mississauga Steelheads *
370 Beckett Sennecke - Oshawa Generals *
371 Cole Beaudoin - Barrie Colts *
372 Benjamin Cormier - Owen Sound Attack *
373 Jett Luchanko - Guelph Storm *
374 Lucas Karmiris - Mississauga Steelheads *
375 Ethan Procyszyn - North Bay Battalion *
376 Cole Temple - Regina Pats *
377 Liam Greentree - Windsor Spitfires
378 Gabriel Frasca - Kingston Frontenacs
379 Easton Cowan - London Knights
380 Zayne Parekh - Saginaw Spirit
381 Frantisek Ridzon - Quebec Remparts
382 Luc Schweingruber - Owen Sound Attack
383 Adam Mechura - Tri-City Americans *
384 David Moravec - Halifax Mooseheads
385 Jacob Battaglia - Kingston Frontenacs
386 Jakub Chromiak - Sudbury Wolves *
387 Matyas Melovsky - Baie-Comeau Drakkar *
388 Kevin He - Niagara IceDogs
389 Zigmund Zold - Val-d'Or Foreurs
390 Tommaso De Luca - Spokane Chiefs *
391 Sandis Vilmanis - Sarnia Sting *
392 Joel Marchon - Sherbrooke Phoenix
393 Kimo Gruber - Oshawa Generals *
394 Thomas Desruisseaux - Chicoutimi Sagueneens *
395 Roger McQueen - Brandon Wheat Kings *
396 Nino Tomov - Drummondville Voltigeurs *
397 Jan Sprynar - Rimouski Oceanic *
398 Ryder Ritchie - Prince Albert Raiders *
399 Michael Misa - Saginaw Spirit *
400 Christopher Brown - Sault Ste. Marie Greyhounds *

2021-22 CHL Star Rookies Autographs Set Checklist
40 karet. Limitace #/25, Pouze v Hobby verzi.

CSR-1 David Goyette - Sudbury Wolves
CSR-2 Calum Ritchie - Oshawa Generals
CSR-3 Max Namestnikov - Sarnia Sting
CSR-4 Colby Barlow - Owen Sound Attack
CSR-5 Sasha Pastujov - Guelph Storm
CSR-6 Cameron Allen - Guelph Storm
CSR-7 Matthew Poitras - Guelph Storm
CSR-8 Jakub Demek - Edmonton Oil Kings
CSR-9 Tyler Peddle - Drummondville Voltigeurs
CSR-10 Vincent Collard - Baie-Comeau Drakkar
CSR-11 Owen Beck - Mississauga Steelheads
CSR-12 Aidan Castle - Niagara IceDogs
CSR-14 Ivan Zhigalov - Kingston Frontenacs
CSR-15 Bryce McConnell-Barker - Sault Ste. Marie Greyhounds
CSR-16 Carey Terrance - Erie Otters
CSR-17 Pano Fimis - Niagara IceDogs
CSR-18 Gavin Hayes - Flint Firebirds
CSR-20 Ethan Miedema - Windsor Spitfires
CSR-22 Matthew Soto - Kingston Frontenacs
CSR-23 Spencer Sova - Erie Otters
CSR-24 Patrik Hamrla - Rimouski Oceanic
CSR-25 Luke Misa - Mississauga Steelheads
CSR-26 Nick Lardis - Peterborough Petes
CSR-27 Servac Petrovsky - Owen Sound Attack
CSR-29 Jakub Hujer - Rouyn-Noranda Huskies
CSR-30 Calem Mangone - Saginaw Spirit
CSR-31 Ty Nelson - North Bay Battalion
CSR-33 Hunter Haight - Barrie Colts
CSR-34 Andrei Loshko - Chicoutimi Sagueneens
CSR-37 Paul Ludwinski - Kingston Frontenacs
CSR-38 Ethan Gauthier - Sherbrooke Phoenix
CSR-39 Gabriel Szturc - Kelowna Rockets
CSR-41 Alex Pharand - Sudbury Wolves
CSR-42 Zakary Lavoie - Mississauga Steelheads
CSR-43 Luke Coughlin - Rimouski Oceanic
CSR-45 Matthew Sop - Kitchener Rangers
CSR-46 Ryan Abraham - Windsor Spitfires
CSR-47 Donovan McCoy - Peterborough Petes
CSR-48 Jorian Donovan - Hamilton Bulldogs
CSR-49 Quentin Musty - Sudbury Wolves

CHL Graduates White Autographs Set Checklist
3 karty. Limitace #/5. Pouze v Hobby verzi.

CG1 Wayne Gretzky - Sault Ste. Marie Greyhounds
CG2 Connor McDavid - Erie Otters
CG3 Sidney Crosby - Rimouski Oceanic

Connor Bedard Retrospective Autographs Set Checklist
15 karet. Limitace #/10. Pouze v Hobby verzi.

CB1 Connor Bedard - Regina Pats
CB2 Connor Bedard - Regina Pats
CB3 Connor Bedard - Regina Pats
CB4 Connor Bedard - Regina Pats
CB5 Connor Bedard - Regina Pats
CB6 Connor Bedard - Regina Pats
CB7 Connor Bedard - Regina Pats
CB8 Connor Bedard - Regina Pats
CB9 Connor Bedard - Regina Pats
CB10 Connor Bedard - Regina Pats
CB11 Connor Bedard - Regina Pats
CB12 Connor Bedard - Regina Pats
CB13 Connor Bedard - Regina Pats
CB14 Connor Bedard - Regina Pats
CB15 Connor Bedard - Regina Pats

First Draft Autographs Set Checklist
26 karet. Limitace #/15. Pouze v Hobby verzi.

FD-1 Michael Misa - Saginaw Spirit
FD-3 Nathan Villeneuve - Sudbury Wolves
FD-4 Lucas Karmiris - Mississauga Steelheads
FD-5 Porter Martone - Sarnia Sting
FD-6 Jack Van Volsen - Peterborough Petes
FD-7 Henry Mews - Ottawa 67's
FD-8 Beckett Sennecke - Oshawa Generals
FD-9 Christopher Brown - Sault Ste. Marie Greyhounds
FD-10 Cole Beaudoin - Barrie Colts
FD-11 Benjamin Cormier - Owen Sound Attack
FD-12 Jett Luchanko - Guelph Storm
FD-15 Felix Lacerte - Shawinigan Cataractes
FD-16 Ethan Procyszyn - North Bay Battalion
FD-18 Gabe Smith - Moncton Wildcats
FD-19 Alexandre Lallier - Acadie-Bathurst Titan
FD-20 Alexis Michaud - Charlottetown Islanders
FD-21 Nathan Brisson - Val-d'Or Foreurs
FD-24 Tomas Lavoie - Cape Breton Screaming Eagles
FD-25 Gabriel D'Aigle - Victoriaville Tigres
FD-26 Bill Zonnon - Rouyn-Noranda Huskies
FD-27 Owen Phillips - Halifax Mooseheads
FD-28 Eliot Litalien - Blainville-Boisbriand Armada
FD-29 Quinn Kennedy - Rimouski Oceanic
FD-31 William Shields - Cape Breton Screaming Eagles
FD-32 Thomas Desruisseaux - Cape Breton Screaming Eagles
FD-33 Adam Fortier-Gendron - Moncton Wildcats

Top Imports Autographs Blue Set Checklist
11 karet. Limitace #/25. Pouze v Hobby verzi.
PARALLEL KARTY: Black 1/1.

TI-3 Markas Samenas - Acadie-Bathurst Titan
TI-4 Adam Mechura - Tri-City Americans
TI-7 Jakub Chromiak - Sudbury Wolves
TI-8 Matyas Melovsky - Baie-Comeau Drakkar
TI-11 Tommaso De Luca - Spokane Chiefs
TI-12 Sandis Vilmanis - Sarnia Sting
TI-14 Kimo Gruber - Oshawa Generals
TI-16 Tomas Hamara - Kitchener Rangers
TI-17 Nino Tomov - Drummondville Voltigeurs
TI-18 Jan Sprynar - Rimouski Oceanic
TI-22 Ivan Zhigalov - Kingston Frontenacs

2021-22 CHL Star Rookies Set Checklist
50 karet.
Celkově vloženo - 1:3 Hobby; 1:5 Blaster.

CSR-1 David Goyette - Sudbury Wolves
CSR-2 Calum Ritchie - Oshawa Generals
CSR-3 Max Namestnikov - Sarnia Sting
CSR-4 Colby Barlow - Owen Sound Attack
CSR-5 Sasha Pastujov - Guelph Storm
CSR-6 Cameron Allen - Guelph Storm
CSR-7 Matthew Poitras - Guelph Storm
CSR-8 Jakub Demek - Edmonton Oil Kings
CSR-9 Tyler Peddle - Drummondville Voltigeurs
CSR-10 Vincent Collard - Baie-Comeau Drakkar
CSR-11 Owen Beck - Mississauga Steelheads
CSR-12 Aidan Castle - Niagara IceDogs
CSR-13 Carson Rehkopf - Kitchener Rangers
CSR-14 Ivan Zhigalov - Kingston Frontenacs
CSR-15 Bryce McConnell-Barker - Sault Ste. Marie Greyhounds
CSR-16 Carey Terrance - Erie Otters
CSR-17 Pano Fimis - Niagara IceDogs
CSR-18 Gavin Hayes - Flint Firebirds
CSR-19 Niks Fenenko - Baie-Comeau Drakkar
CSR-20 Ethan Miedema - Windsor Spitfires
CSR-21 Stanislav Svozil - Regina Pats
CSR-22 Matthew Soto - Kingston Frontenacs
CSR-23 Spencer Sova - Erie Otters
CSR-24 Patrik Hamrla - Rimouski Oceanic
CSR-25 Luke Misa - Mississauga Steelheads
CSR-26 Nick Lardis - Peterborough Petes
CSR-27 Servac Petrovsky - Owen Sound Attack
CSR-28 Jason Desruisseaux - Val-d'Or Foreurs
CSR-29 Jakub Hujer - Rouyn-Noranda Huskies
CSR-30 Calem Mangone - Saginaw Spirit
CSR-31 Ty Nelson - North Bay Battalion
CSR-32 Haakon Hanelt - Gatineau Olympiques
CSR-33 Hunter Haight - Barrie Colts
CSR-34 Andrei Loshko - Chicoutimi Sagueneens
CSR-35 Alex Blais - Chicoutimi Sagueneens
CSR-36 Robert Baco - Moose Jaw Warriors
CSR-37 Paul Ludwinski - Kingston Frontenacs
CSR-38 Ethan Gauthier - Sherbrooke Phoenix
CSR-39 Gabriel Szturc - Kelowna Rockets
CSR-40 Ben Bujold - London Knights
CSR-41 Alex Pharand - Sudbury Wolves
CSR-42 Zakary Lavoie - Mississauga Steelheads
CSR-43 Luke Coughlin - Rimouski Oceanic
CSR-44 Ruslan Gazizov - London Knights
CSR-45 Matthew Sop - Kitchener Rangers
CSR-46 Ryan Abraham - Windsor Spitfires
CSR-47 Donovan McCoy - Peterborough Petes
CSR-48 Jorian Donovan - Hamilton Bulldogs
CSR-49 Quentin Musty - Sudbury Wolves
CSR-50 Martin Rysavy - Moose Jaw Warriors

CHL Graduates Set Checklist
3 karty.
Celkově vloženo - 1:200 Hobby; 1:167 Blaster.
HOBBY PARALLEL: Red #/99.

CG1 Wayne Gretzky - Sault Ste. Marie Greyhounds
CG2 Connor McDavid - Erie Otters
CG3 Sidney Crosby - Rimouski Oceanic

Connor Bedard Retrospective Set Checklist
15 karet.
Celkově vloženo - 1:10 Hobby; 1:17 Blaster.

CB1 Connor Bedard - Regina Pats
CB2 Connor Bedard - Regina Pats
CB3 Connor Bedard - Regina Pats
CB4 Connor Bedard - Regina Pats
CB5 Connor Bedard - Regina Pats
CB6 Connor Bedard - Regina Pats
CB7 Connor Bedard - Regina Pats
CB8 Connor Bedard - Regina Pats
CB9 Connor Bedard - Regina Pats
CB10 Connor Bedard - Regina Pats
CB11 Connor Bedard - Regina Pats
CB12 Connor Bedard - Regina Pats
CB13 Connor Bedard - Regina Pats
CB14 Connor Bedard - Regina Pats
CB15 Connor Bedard - Regina Pats

First Draft Set Checklist
35 karet.
Celkově vloženo - 1:4 Hobby; 1:7 Blaster.

FD-1 Michael Misa - Saginaw Spirit
FD-2 Malcolm Spence - Erie Otters
FD-3 Nathan Villeneuve - Sudbury Wolves
FD-4 Lucas Karmiris - Mississauga Steelheads
FD-5 Porter Martone - Sarnia Sting
FD-6 Jack Van Volsen - Peterborough Petes
FD-7 Henry Mews - Ottawa 67's
FD-8 Beckett Sennecke - Oshawa Generals
FD-9 Christopher Brown - Sault Ste. Marie Greyhounds
FD-10 Cole Beaudoin - Barrie Colts
FD-11 Benjamin Cormier - Owen Sound Attack
FD-12 Jett Luchanko - Guelph Storm
FD-13 Anthony Cristoforo - Windsor Spitfires
FD-14 Zayne Parekh - Saginaw Spirit
FD-15 Felix Lacerte - Shawinigan Cataractes
FD-16 Ethan Procyszyn - North Bay Battalion
FD-17 Liam Greentree - Windsor Spitfires
FD-18 Gabe Smith - Moncton Wildcats
FD-19 Alexandre Lallier - Acadie-Bathurst Titan
FD-20 Alexis Michaud - Charlottetown Islanders
FD-21 Nathan Brisson - Val-d'Or Foreurs
FD-22 Easton Cowan - London Knights
FD-23 Gabriel Frasca - Kingston Frontenacs
FD-24 Tomas Lavoie - Cape Breton Screaming Eagles
FD-25 Gabriel D'Aigle - Victoriaville Tigres
FD-26 Bill Zonnon - Rouyn-Noranda Huskies
FD-27 Owen Phillips - Halifax Mooseheads
FD-28 Eliot Litalien - Blainville-Boisbriand Armada
FD-29 Quinn Kennedy - Rimouski Oceanic
FD-30 Ethan Ernst - Tri-City Americans
FD-31 William Shields - Cape Breton Screaming Eagles
FD-32 Thomas Desruisseaux - Cape Breton Screaming Eagles
FD-33 Adam Fortier-Gendron - Moncton Wildcats
FD-34 Marek Vanacker - Hamilton Bulldogs
FD-35 Justin Carbonneau - Rouyn-Noranda Huskies

Future Heroes Set Checklist
11 karet.
Celkově vloženo - 1:27 Hobby; 1:23 Blaster.
PARALLEL KARTY: Red #/99, Blue #/25, White #/5, Black 1/1.

FH-1 Connor Bedard - Regina Pats
FH-2 Matthew Savoie - Winnipeg Ice
FH-3 Kyle Crnkovic - Seattle Thunderbirds
FH-4 Conor Geekie - Winnipeg Ice
FH-5 Pavel Mintyukov - Saginaw Spirit
FH-6 Brayden Yager - Moose Jaw Warriors
FH-7 Calum Ritchie - Oshawa Generals
FH-8 Owen Beck - Mississauga Steelheads
FH-9 Tanner Howe - Regina Pats
FH-10 Nathan Gaucher - Quebec Remparts
FH-11 Luca Del Bel Belluz - Mississauga Steelheads

Top Imports Set Checklist
25 karet.
Celkově vloženo - 1:8 Hobby; 1:7 Blaster.
PARALLEL KARTY: Red #/99, Blue #/25, White #/5, Black 1/1.

TI-1 Frantisek Ridzon - Quebec Remparts
TI-2 Luc Schweingruber - Owen Sound Attack
TI-3 Markas Samenas - Acadie-Bathurst Titan
TI-4 Adam Mechura - Tri-City Americans
TI-5 David Moravec - Halifax Mooseheads
TI-6 Marcel Marcel - Gatineau Olympiques
TI-7 Jakub Chromiak - Sudbury Wolves
TI-8 Matyas Melovsky - Baie-Comeau Drakkar
TI-9 Eriks Mateiko - Saint John Sea Dogs
TI-10 Zigmund Zold - Val-d'Or Foreurs
TI-11 Tommaso De Luca - Spokane Chiefs
TI-12 Sandis Vilmanis - Sarnia Sting
TI-13 Joel Marchon - Sherbrooke Phoenix
TI-14 Kimo Gruber - Oshawa Generals
TI-15 Alessio Beglieri - Mississauga Steelheads
TI-16 Tomas Hamara - Kitchener Rangers
TI-17 Nino Tomov - Drummondville Voltigeurs
TI-18 Jan Sprynar - Rimouski Oceanic
TI-19 Ondrej Becher - Prince George Cougars
TI-20 Tommy Purdeller - Peterborough Petes
TI-21 Tim Metzger - Everett Silvertips
TI-22 Ivan Zhigalov - Kingston Frontenacs
TI-23 Leo Braillard - Shawinigan Cataractes
TI-24 Jan Spunar - Portland Winterhawks
TI-25 Linus Hemstrom - Kingston Frontenacs

Kompletní checklist in xlsx naleznete ZDE.