HOKEJ-KARTY.CZ ONLINE OBCHOD - Sbírej, vyměňuj, bav se!

Nákupní košík

V košíku nejsou vloženy žádné položky...

2023-24 SportZoo Tipsport ELH Series 2 Hockey Premium Balíček 8 karet v balíčku

2023-24 SportZoo Tipsport ELH Series 2 Hockey Premium Balíček 8 karet v balíčku

  • Výrobce:
    • Sportzoo

Získáte +2 bonusových bodů ?

169 Kč 139,67 Kč bez DPH 6,90 € 5,70 € bez DPH
ks
  • Počet ks skladem: 2 ks skladem
  • Katalogové číslo: BA1107
  • EAN kód: 8586024001916

8 karet v balíčku 

KAŽDÝ PREMIUM BOX (8 KS BALÍČKŮ) PRŮMĚRNĚ OBSAHUJE:
- 32 karet základního setu
- 4 paralelní karty základního setu Goal Light 1 of 60
- 25 karet Starting Lineup 1st period
- 3 paralelní verze Starting Lineup 2nd period 1 of 60
- insertní karty: Rookie Premiere (2x), Around the World Men (1x), Symphony of the Game (1x), Goalie Tandem (2x), Across the Ocean (2x) a 1-2 dílky Puzzle Quest.

Druhá série letošního ročníku je zde a přináší skvělé karty a skvělá jména! V sérii také podepsané karty DOMINIKA HAŠKA a JAROMÍRA JÁGRA!!!

Součástí Premium boxu mohou být také:

paralelní verze setů: Rookie Premiere Showtime x/99, Across the Oceans Red x/65,

karty s originálním podpisem hráčů Rookie Premiere Auto x/49, Around the World Auto x/75, Symphony of the Game Auto x/30, Goalie Tandem Dual Auto x/35, Across the Ocean Blue Auto x/25, Authentic Signature Level 1, /130, Level 2, /80 nebo Level 3, /40

karty s kouskem hraného materiálu a podpisem hráče Spectacle Memorabilia Neon Green Auto x/20 nebo Neon Yellow Auto x/10

kartu s kouskem vyšívaného emblému a autogramem hráče Team Unity Auto x/19

karty s kouskem hraného dresu Game Jersey x/85 nebo její paralelní verzi doplněnou o originální podpis Game Jersey Auto x/25

Poměr vkládání všech karet v Premium boxu naleznete zde:

Kompletní checklist naleznte ZDE
 

Základní set
KOD Tým Jméno BASE 1of95 1of60 1of25 1of1
253 TRI Ondřej Kacetl          
254 TRI Marian Adámek          
255 TRI Jakub Doktor          
256 TRI Daniel Kurovský          
257 TRI Kamil Walega          
258 MHK Eetu Laurikainen          
259 MHK Jan Lukáš          
260 MHK Michael Gaspar          
261 MHK Petr Kalina          
262 MHK Patrik Marcel          
263 MHK Martin Pláněk          
264 MHK Giorgio Estephan          
265 MHK Kryštof Lang          
266 MHK Lukáš Pajer          
267 MHK Radovan Pavlík          
268 MHK David Šťastný          
269 PCE Michal Hrádek          
270 PCE Martin Kaut          
271 PCE Adam Musil          
272 PCE Michal Pochobradský          
273 PCE Patrik Poulíček          
274 PCE Daniel Rákos          
275 PCE Ondřej Rohlík          
276 PCE Tomáš Urban          
277 PCE Tomáš Vondráček          
278 VIT Yohann Auvitu          
279 VIT Lukáš Kovář          
280 VIT Jakub Stehlík          
281 VIT Marcel Barinka          
282 VIT Martin Dočekal          
283 VIT Tomáš Doležal          
284 VIT Petr Fridrich          
285 VIT Josef Krejsa          
286 VIT Vojtěch Lednický          
287 VIT Jonáš Peterek          
288 VIT Roman Půček          
289 VIT Tomáš Šoustal          
290 VIT Patrik Zdráhal          
291 SPA Ondřej Mikliš          
292 SPA Jakub Konečný          
293 SPA Radek Mužík          
294 SPA Ondřej Najman          
295 SPA David Vitouch          
296 BTL Lukáš Pařík          
297 BTL David Aubrecht          
298 BTL Vojtěch Budík          
299 BTL Jakub Dvořák          
300 BTL Ronald Knot          
301 BTL Rayen Petrovický          
302 BTL Miroslav Mucha          
303 KOM Lukáš Kaňák          
304 KOM Jan Zahradníček          
305 KOM Kevin Horváth          
306 KOM Jan Hruška          
307 KOM Pavel Jenyš          
308 KOM Petr Kratochvíl          
309 KOM Zdeněk Okál          
310 KOM Tomáš Vincour          
311 OLO Lukáš Mareš          
312 OLO Alex Rašner          
313 OLO Lukáš Anděl          
314 OLO Jan Káňa          
315 OLO Lukáš Klimek          
316 OLO Michal Kunc          
317 OLO Matouš Menšík          
318 OLO Pavel Musil          
319 OLO Karel Plášek          
149 KVA Dalimil Mikyska          
320 KVA Vladislav Habal          
321 KVA Tomáš Bartejs          
322 KVA Filip Krajčík          
323 KVA Adam Rulík          
324 KVA David Tureček          
325 KVA Jan Bernovský          
326 KVA Daniel Kružík          
327 KVA Ondřej Procházka          
328 KVA Roman Přikryl          
329 KVA Tomáš Redlich          
330 MBL Petr Gewiese          
331 MBL Filip Pavlík          
332 MBL Jan Štibingr          
333 MBL David Dvořáček          
334 MBL Filip Krivošík          
335 MBL Jan Půček          
336 MBL Joachim Rohdin          
337 MBL Filip Suchý          
338 MBL Jan Závora          
339 LIT Šimon Zajíček          
340 LIT Ondřej Baláž          
341 LIT Jan Strejček          
342 LIT Michal Gut          
343 LIT Martin Havelka          
344 LIT Lukáš Válek          
345 PLZ Aleksi Laakso          
346 CEB Jan Strmeň          
347 CEB Ondřej Kachyňa          
348 CEB David Štich          
349 CEB Roman Vráblík          
350 CEB Jáchym Kondelík          
351 CEB Filip Přikryl          
352 CEB Matěj Toman          
353 CEB Lukáš Vopelka          
354 KLA Karel Klikorka          
355 KLA Jakub Babka          
356 KLA Jaromír Jágr          
357 KLA Antonín Melka          
358 KLA Radek Smoleňák          
359 KLA Jakub Strnad          
               
Starting Lineup  
KOD Tým Jméno BASE 1of120 1of60 1of30  
SL-01 TRI Marek Mazanec          
SL-02 TRI Martin Marinčin          
SL-03 TRI Adam Smith          
SL-04 TRI Richard Pánik          
SL-05 TRI Martin Růžička          
SL-06 TRI Daniel Voženílek          
SL-07 MHK Jan Lukáš          
SL-08 MHK Jérémie Blain          
SL-09 MHK Bohumil Jank          
SL-10 MHK Jan Eberle          
SL-11 MHK Patrik Miškář          
SL-12 MHK Radovan Pavlík          
SL-13 PCE Roman Will          
SL-14 PCE Peter Čerešňák          
SL-15 PCE David Musil          
SL-16 PCE Tomáš Hyka          
SL-17 PCE Robert Říčka          
SL-18 PCE Lukáš Sedlák          
SL-19 VIT Lukáš Klimeš          
SL-20 VIT Mário Grman          
SL-21 VIT Stuart Percy          
SL-22 VIT Roberts Bukarts          
SL-23 VIT Peter Krieger          
SL-24 VIT Peter Mueller          
SL-25 SPA Jakub Kovář          
SL-26 SPA Michal Kempný          
SL-27 SPA Michal Moravčík          
SL-28 SPA Filip Chlapík          
SL-29 SPA Michal Řepík          
SL-30 SPA Vladimír Sobotka          
SL-31 BTL Daniel Král          
SL-32 BTL Ronald Knot          
SL-33 BTL Ian McCoshen          
SL-34 BTL Martin Faško-Rudáš          
SL-35 BTL Tomáš Filippi          
SL-36 BTL Jakub Rychlovský          
SL-37 KOM Dominik Furch          
SL-38 KOM Alex Lintuniemi          
SL-39 KOM Jan Ščotka          
SL-40 KOM Lukáš Cingel          
SL-41 KOM Steve Moses          
SL-42 KOM Kristián Pospíšil          
SL-43 OLO Branislav Konrád          
SL-44 OLO Jiří Ondrušek          
SL-45 OLO Alex Rašner          
SL-46 OLO Jan Káňa          
SL-47 OLO Lukáš Nahodil          
SL-48 OLO Jakub Orsava          
SL-49 KVA Dominik Frodl          
SL-50 KVA Joona Huttula          
SL-51 KVA Michal Plutnar          
SL-52 KVA Ondřej Beránek          
SL-53 KVA Jiří Černoch          
SL-54 KVA Jan Hladonik          
SL-55 MBL Filip Novotný          
SL-56 MBL Zach Osburn          
SL-57 MBL Filip Pyrochta          
SL-58 MBL Juhamatti Aaltonen          
SL-59 MBL Joachim Rohdin          
SL-60 MBL Ondřej Roman          
SL-61 LIT Matej Tomek          
SL-62 LIT Patrik Demel          
SL-63 LIT Kristaps Zile          
SL-64 LIT Michal Gut          
SL-65 LIT Petr Koblasa          
SL-66 LIT Andrej Kudrna          
SL-67 PLZ Dominik Pavlát          
SL-68 PLZ David Kvasnička          
SL-69 PLZ Petr Zámorský          
SL-70 PLZ Adrián Holešinský          
SL-71 PLZ Tomáš Mertl          
SL-72 PLZ Tim Söderlund          
SL-73 CEB Dominik Hrachovina          
SL-74 CEB Milan Doudera          
SL-75 CEB Michal Gulaši          
SL-76 CEB Brant Harris          
SL-77 CEB Adam Kubík          
SL-78 CEB Jan Ordoš          
SL-79 KLA Adam Brízgala          
SL-80 KLA Jake Dotchin          
SL-81 KLA Tadeáš Hejda          
SL-82 KLA Jakub Klepiš          
SL-83 KLA Denis Kusý          
SL-84 KLA Eduards Tralmaks          
SL-85 VIT Aleš Stezka          
SL-86 BTL Uvis Janis Balinskis          
SL-87 TRI Jakub Jeřábek          
SL-88 MHK Oliver Okuliar          
SL-89 KOM Petr Holík          
SL-90 TRI Marko Daňo          
               
Rookie Premiere  
KOD Tým Jméno BASE /99 AUTO /49  
RP-10 TRI Miroslav Holinka     RPS-MH  
RP-11 TRI Petr Sikora     RPS-PS    
RP-12 MHK Adam Novotný     RPS-AN    
RP-13 VIT Maxim Vehovský     RPS-MV  
RP-14 SPA David Senčák     RPS-DS    
RP-15 BTL Adam Král     RPS-AK    
RP-16 BTL Daniel Pekař     RPS-DP    
RP-17 KOM Adam Boltvan     RPS-BO    
RP-18 KOM Jan Ekrt     RPS-JE    
RP-19 KOM Jakub Kos     RPS-JK    
RP-20 KVA Vít Záhejský     RPS-VZ    
RP-21 MBL Matěj Gardoň     RPS-MG  
RP-22 LIT Matěj Maštalířský     RPS-MM  
RP-23 PLZ Daniel Malák     RPS-DM  
RP-24 PLZ Filip Jansa     RPS-FJ    
RP-25 PLZ Jakub Šiler     RPS-JS    
RP-26 CEB Marcel Kříž     RPS-MK  
RP-27 KLA Petr Ton     RPS-PT    
               
Around the World    
KOD Tým Jméno BASE AUTO /75    
AW-01 TRI Adam Smith   AWS-AS    
AW-02 TRI Viliam Čacho   AWS-VC    
AW-03 TRI Libor Hudáček   AWS-LH      
AW-04 TRI Kamil Walega   AWS-KW    
AW-05 MHK Ralfs Freibergs   AWS-RF      
AW-06 MHK Evan Jasper   AWS-EJ      
AW-07 MHK Jordann Perret   AWS-JP      
AW-08 MHK Alex Tamáši   AWS-AT      
AW-09 PCE Martin Bučko   AWS-MB    
AW-10 PCE Peter Čerešňák   AWS-PC    
AW-11 PCE Matej Paulovič   AWS-MP    
AW-12 VIT Yohann Auvitu   AWS-YA    
AW-13 VIT Mário Grman   AWS-MG    
AW-14 VIT Willie Raskob   AWS-WR    
AW-15 VIT Valentin Claireaux   AWS-CL      
AW-16 SPA Aaron Irving   AWS-AI      
AW-17 SPA Josh Kestner   AWS-JK      
AW-18 SPA Jani Lajunen   AWS-JL      
AW-19 BTL Ian McCoshen   AWS-IM      
AW-20 BTL T.J. Melancon   AWS-TM    
AW-21 BTL Martin Faško-Rudáš   AWS-MF    
AW-22 KOM Rhett Holland   AWS-RH    
AW-23 KOM Alex Lintuniemi   AWS-AL      
AW-24 KOM Steve Moses   AWS-SM    
AW-25 KOM Kristián Pospíšil   AWS-KP    
AW-26 OLO Aron Chmielewski   AWS-AC    
AW-27 OLO Silvester Kusko   AWS-SK    
AW-28 OLO Rok Macuh   AWS-RM    
AW-29 KVA Joona Huttula   AWS-JH      
AW-30 KVA Iikka Kangasniemi   AWS-IK      
AW-31 KVA Lukas Zetterberg   AWS-LZ      
AW-32 MBL Zach Osburn   AWS-ZO      
AW-33 MBL Matti Järvinen   AWS-MJ    
AW-34 MBL Róbert Lantoši   AWS-RL      
AW-35 LIT Kevin Czuczman   AWS-KC    
AW-36 LIT Janis Jaks   AWS-JJ      
AW-37 LIT Kristaps Zile   AWS-KZ      
AW-38 LIT Liam Kirk   AWS-LK      
AW-39 PLZ Aleksi Laakso   AWS-LA      
AW-40 PLZ Adrián Holešinský   AWS-AH    
AW-41 PLZ Tim Söderlund   AWS-TS      
AW-42 CEB Brant Harris   AWS-BH    
AW-43 KLA Chris Martenet   AWS-CM    
AW-44 KLA Deven Sideroff   AWS-DS    
AW-45 KLA Eduards Tralmaks   AWS-ET      
               
Iron Men      
KOD Tým Jméno BASE /35      
IM-01 TRI Vladimír Dravecký          
IM-02 TRI Martin Růžička          
IM-03 MHK Bohumil Jank          
IM-04 MHK Martin Pláněk          
IM-05 PCE Jan Kolář          
IM-06 PCE Robert Kousal          
IM-07 VIT Rastislav Dej          
IM-08 SPA Jan Buchtele          
IM-09 SPA Miroslav Forman          
IM-10 BTL Lukáš Derner          
IM-11 KOM Martin Zaťovič          
IM-12 OLO Jiří Ondrušek          
IM-13 KVA Dávid Gríger          
IM-14 MBL Filip Pavlík          
IM-15 LIT Ondřej Jurčík          
IM-16 PLZ Jakub Lev          
IM-17 CEB Milan Gulaš          
IM-18 KLA Jaromír Jágr          
               
Symphony of the Game    
KOD Tým Jméno BASE AUTO /30    
SG-1 MHK Adam Novotný   SGS-AN      
SG-2 PCE Lukáš Radil   SGS-LR      
SG-3 VIT Dominik Lakatoš   SGS-DL      
SG-4 BTL Dávid Hrenák   SGS-DH      
SG-5 KOM Steve Moses   SGS-SM      
SG-6 MBL Juhamatti Aaltonen   SGS-JA      
SG-7 LIT David & Ondřej Kaše   SGS-KA      
SG-8 CEB Jan Strmeň   SGS-JS      
SG-9 KLA Tomáš Plekanec   SGS-TP      
               
Goalie Tandem  
KOD Tým Jména BASE AUTO /35 /15  
GT-01 TRI Ondřej Kacetl-Marek Mazanec GTS-KM      
GT-02 MHK Eetu Laurikainen-Jan Lukáš   GTS-LL      
GT-03 PCE Milan Klouček-Roman Will   GTS-KW      
GT-04 VIT Lukáš Klimeš-Matěj Machovský GTS-KA      
GT-05 SPA Josef Kořenář-Jakub Kovář   GTS-KK      
GT-06 BTL Dávid Hrenák-Daniel Král   GTS-HK      
GT-07 KOM Dominik Furch-Štěpán Lukeš   GTS-FL      
GT-08 OLO Branislav Konrád-Jakub Sedláček GTS-KS      
GT-09 KVA Dominik Frodl-Vladislav Habal   GTS-FH      
GT-10 MBL Filip Novotný-Jan Růžička   GTS-NR      
GT-11 LIT Matej Tomek-Šimon Zajíček   GTS-TZ      
GT-12 PLZ Samuel Hlavaj-Dominik Pavlát   GTS-HP      
GT-13 CEB Dominik Hrachovina-Jan Strmeň GTS-HS      
GT-14 KLA Landon Bow-Adam Brízgala   GTS-BB      
GT-15 TRI Peter Hamerlík-Martin Vojtek   GTS-HV      
GT-16 PCE Dominik Hašek-Martin Růžička GTS-HR      
GT-17 SPA Tomáš Duba-Dušan Salfický   GTS-DS      
GT-18 BTL Ján Lašák-Marek Schwarz   GTS-LS      
               
Across the Ocean
KOD Tým Jméno BASE /65 AUTO /25 1of1
AO-01 TRI Andrej Nestrašil     AOS-AN    
AO-02 TRI Richard Pánik     AOS-RP    
AO-03 MHK Jérémie Blain     AOS-JB    
AO-04 MHK Giorgio Estephan     AOS-GE  
AO-05 PCE David Musil     AOS-DM  
AO-06 PCe Lukáš Sedlák     AOS-LS    
AO-07 VIT Yohann Auvitu     AOS-YA    
AO-08 VIT Stuart Percy     AOS-SP    
AO-09 SPA Michal Kempný     AOS-MK  
AO-10 SPA Vladimír Sobotka     AOS-VS    
AO-11 BTL Jayce Hawryluk     AOS-JH    
AO-12 KOM Tomáš Vincour     AOS-TV    
AO-13 MBL Ondřej Roman     AOS-OR  
AO-14 LIT Ondřej Kaše     AOS-OK  
AO-15 PLZ Petr Straka     AOS-PS    
AO-16 CEB Dominik Simon     AOS-DS  
AO-17 KLA Jaromír Jágr     AOS-JJ    
AO-18 KLA Tomáš Plekanec     AOS-TP    
               
Authentic Signature - Level 1        
KOD Tým Jméno /130        
SL1-VC TRI Viliam Čacho          
SL1-PH TRI Patrik Hrehorčák          
SL1-DK TRI Daniel Kurovský          
SL1-EJ MHK Evan Jasper          
SL1-RP MHK Radovan Pavlík          
SL1-TD PCE Tomáš Dvořák          
SL1-HR PCE Michal Hrádek          
SL1-JM PCE Jan Mandát          
SL1-MA VIT Matěj Machovský          
SL1-RJ VIT Radek Jeřábek          
SL1-KO VIT Jakub Kotala          
SL1-KR SPA Josef Kořenář          
SL1-AI SPA Aaron Irving          
SL1-KJ SPA Jakub Krejčík          
SL1-LD BTL Lukáš Derner          
SL1-KN BTL Ronald Knot          
SL1-JH BTL Jayce Hawryluk          
SL1-RH KOM Rhett Holland          
SL1-ZO KOM Zdeněk Okál          
SL1-AR OLO Alex Rašner          
SL1-KU OLO Michal Kunc          
SL1-VJ KVA Vít Jiskra          
SL1-OP KVA Ondřej Procházka          
SL1-DB MBL David Bernad          
SL1-OR MBL Ondřej Roman          
SL1-KC LIT Kevin Czuczman          
SL1-RS LIT Radim Šalda          
SL1-OJ LIT Ondřej Jurčík          
SL1-DU PLZ Tomáš Dujsík          
SL1-KV PLZ David Kvasnička          
SL1-KH PLZ Kryštof Hrabík          
SL1-PP CEB Pavel Pýcha          
SL1-KD CEB Jáchym Kondelík          
SL1-PR CEB Filip Přikryl          
SL1-AM KLA Antonín Melka          
SL1-JP KLA Jaromír Pytlík          
               
Authentic Signature - Level 2        
KOD Tým Jméno /80        
SL2-RN TRI Richard Nedomlel          
SL2-AP TRI Adam Polášek          
SL2-TP MHK Tomáš Pavelka          
SL2-GE MHK Giorgio Estephan          
SL2-RR PCE Robert Říčka          
SL2-TV PCE Tomáš Vondráček          
SL2-VC VIT Valentin Claireaux          
SL2-CH VIT Petr Chlán          
SL2-VM SPA Vojtěch Mozík          
SL2-DN SPA David Němeček          
SL2-VB BTL Vojtěch Budík          
SL2-MI BTL Michal Ivan          
SL2-JS KOM Jan Ščotka          
SL2-MK KOM Martin Kohout          
SL2-KU OLO Lukáš Kucsera          
SL2-JN OLO Jakub Navrátil          
SL2-TH KVA Tomáš Havlín          
SL2-LZ KVA Lukas Zetterberg          
SL2-PG MBL Petr Gewiese          
SL2-PS MBL Pavol Skalický          
SL2-JJ LIT Janis Jaks          
SL2-KB LIT Petr Koblasa          
SL2-AR PLZ Aleksi Rekonen          
SL2-ST PLZ Petr Straka          
SL2-OR CEB Jan Ordoš          
SL2-CM KLA Chris Martenet          
SL2-KS KLA Denis Kusý          
               
Authentic Signature - Level 3        
KOD Tým Jméno /40        
SL3-MM TRI Martin Marinčin          
SL3-DS MHK David Šťastný          
SL3-MK PCE Martin Kaut          
SL3-JB SPA Jan Buchtele          
SL3-RY BTL Jakub Rychlovský          
SL3-JF KOM Jakub Flek          
SL3-JH KVA Jan Hladonik          
SL3-OK LIT Ondřej Kaše          
SL3-AK CEB Adam Kubík          
               
Spectacle Memorabilia    
KOD Tým Jméno /20 /10 /5    
SM-JJ TRI Jakub Jeřábek          
SM-TK TRI Tomáš Kundrátek          
SM-DV TRI Daniel Voženílek          
SM-BJ MHK Bohumil Jank          
SM-PM MHK Patrik Marcel          
SM-DS MHK David Šťastný          
SM-PC PCE Peter Čerešňák          
SM-TD PCE Tomáš Dvořák          
SM-RR PCE Robert Říčka          
SM-JM VIT Juraj Mikuš          
SM-WR VIT Willie Raskob          
SM-MK VIT Marek Kalus          
SM-KE SPA Michal Kempný          
SM-DN SPA David Němeček          
SM-RH SPA Roman Horák          
SM-TM BTL T.J. Melancon          
SM-AN BTL Adam Najman          
SM-JR BTL Jakub Rychlovský          
SM-RH KOM Rhett Holland          
SM-JF KOM Jakub Flek          
SM-TV KOM Tomáš Vincour          
SM-DR OLO Dalibor Řezníček          
SM-SK OLO Silvester Kusko          
SM-OD KVA Ondřej Dlapa          
SM-TR KVA Tomáš Redlich          
SM-FP MBL Filip Pyrochta          
SM-MJ MBL Matti Järvinen          
SM-DZ LIT Denis Zeman          
SM-KZ LIT Kristaps Zile          
SM-NH LIT Nicolas Hlava          
SM-JP PLZ Jan Piskáček          
SM-JS PLZ Jan Schleiss          
SM-MG CEB Michal Gulaši          
SM-JK CEB Jáchym Kondelík          
SM-PY KLA Jaromír Pytlík          
SM-RS KLA Radek Smoleňák          
               
Team Unity        
KOD Tým Jméno /19        
TU-MM TRI Marek Mazanec          
TU-TK TRI Tomáš Kundrátek          
TU-MR TRI Martin Růžička          
TU-PV TRI Petr Vrána          
TU-JB MHK Jérémie Blain          
TU-TP MHK Tomáš Pavelka          
TU-JE MHK Jan Eberle          
TU-OO MHK Oliver Okuliar          
TU-RW PCE Roman Will          
TU-PC PCE Peter Čerešňák          
TU-LR PCE Lukáš Radil          
TU-LS PCE Lukáš Sedlák          
TU-LK VIT Lukáš Klimeš          
TU-SP VIT Stuart Percy          
TU-MK VIT Marek Kalus          
TU-DL VIT Dominik Lakatoš          
TU-JK SPA Jakub Kovář          
TU-KE SPA Michal Kempný          
TU-FC SPA Filip Chlapík          
TU-RE SPA Michal Řepík          
TU-DK BTL Daniel Král          
TU-TM BTL T.J. Melancon          
TU-MB BTL Michal Birner          
TU-TF BTL Tomáš Filippi          
TU-DF KOM Dominik Furch          
TU-JS KOM Jan Ščotka          
TU-SM KOM Steve Moses          
TU-MZ KOM Martin Zaťovič          
TU-BK OLO Branislav Konrád          
TU-JO OLO Jiří Ondrušek          
TU-RM OLO Rok Macuh          
TU-JN OLO Jakub Navrátil          
TU-FR KVA Dominik Frodl          
TU-LP KVA Lukáš Pulpán          
TU-JC KVA Jiří Černoch          
TU-DG KVA Dávid Gríger          
TU-FN MBL Filip Novotný          
TU-AJ MBL Adam Jánošík          
TU-JA MBL Juhamatti Aaltonen          
TU-RL MBL Róbert Lantoši          
TU-MT LIT Matej Tomek          
TU-BA LIT Marek Baránek          
TU-KA LIT David Kaše          
TU-OK LIT Ondřej Kaše          
TU-DP PLZ Dominik Pavlát          
TU-PZ PLZ Petr Zámorský          
TU-AH PLZ Adrián Holešinský          
TU-JL PLZ Jakub Lev          
TU-DH CEB Dominik Hrachovina          
TU-MG CEB Michal Gulaši          
TU-GU CEB Milan Gulaš          
TU-AK CEB Adam Kubík          
TU-AB KLA Adam Brízgala          
TU-JT KLA Jiří Ticháček          
TU-KL KLA Jakub Klepiš          
TU-KU KLA Denis Kusý          
               
Game Jersey    
KOD Tým Jméno /85 AUTO /25    
GJ-OK TRI Ondřej Kacetl   GJS-OK      
GJ-MD TRI Marko Daňo   GJS-MD      
GJ-RF MHK Ralfs Freibergs   GJS-RF      
GJ-OO MHK Oliver Okuliar   GJS-OO      
GJ-TH PCE Tomáš Hyka   GJS-TH      
GJ-MK PCE Martin Kaut   GJS-MK      
GJ-MM VIT Matěj Machovský   GJS-MM      
GJ-VM SPA Vojtěch Mozík   GJS-VM      
GJ-RK BTL Ronald Knot   GJS-RK      
GJ-DF KOM Dominik Furch   GJS-DF      
GJ-JS OLO Jakub Sedláček   GJS-JS      
GJ-AC OLO Aron Chmielewski   GJS-AC      
GJ-JC KVA Jiří Černoch   GJS-JC      
GJ-FN MBL Filip Novotný   GJS-FN      
GJ-KA LIT Ondřej Kaše   GJS-KA      
GJ-DP PLZ Dominik Pavlát   GJS-DP      
GJ-AK CEB Adam Kubík   GJS-AK      
GJ-JK KLA Jakub Klepiš   GJS-JK      
GJ-JJ KLA Jaromír Jágr   GJS-JJ      
               
Unique Mark          
KOD Tým Jméno          
UM-OK TRI Ondřej Kacetl          
UM-MD TRI Marko Daňo          
UM-RF MHK Ralfs Freibergs          
UM-OO MHK Oliver Okuliar          
UM-TH PCE Tomáš Hyka          
UM-MK PCE Martin Kaut          
UM-MM VIT Matěj Machovský          
UM-VM SPA Vojtěch Mozík          
UM-RK BTL Ronald Knot          
UM-DF KOM Dominik Furch          
UM-JS OLO Jakub Sedláček          
UM-AC OLO Aron Chmielewski          
UM-JC KVA Jiří Černoch          
UM-FN MBL Filip Novotný          
UM-KA LIT Ondřej Kaše          
UM-DP PLZ Dominik Pavlát          
UM-AK CEB Adam Kubík          
UM-JK KLA Jakub Klepiš          
UM-JJ KLA Jaromír Jágr