Úvod »» 2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Shot Memorabilia Box


        

2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Shot Memorabilia Box

2 karty v boxu

skladem

 

Skladem: 55 ks
Číslo produktu: B1250
výrobce: Legendary Cards
naše cena bez DPH : 652,89 Kč (26,76 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
790,00 Kč (32,37 EUR)

do košíku:
  ks  

Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
Skladem:
Cena:
2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Shot Memorabilia Case
B1251
2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Shot Memorabilia Case
skladem
naše cena 7 110,00 Kč (291,37 EUR)
2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Collector´s Box
B1248
2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Collector´s Box
skladem
naše cena 1 880,00 Kč (77,04 EUR)
2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Collector´s Case
B1249
2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Collector´s Case
skladem
naše cena 9 400,00 Kč (385,21 EUR)

2020-21 OFS Classic THE FINAL SERIES Shot Memorabilia Box

1 memorabilia karta + 1x oversized karta

Projekt THE FINAL SERIES OFS CLASSIC dělá pomyslnou tečku za vydáváním ELH karet.


V boxech této unikátní série najdete nejen memorabilia karty, do kterých výrobce shromažďoval materiál několik dlouhých let, ale také spoustu krásných a cenných podpisů současných i legendárních hráčů naší nejvyšší soutěže. Tento rozsáhlý projekt už pro Vás vyrobila nově vzniklá firma LEGENDARY CARDS, která bude oficiálním licencovaným výrobcem hokejových karet od sezony 2020/21 zpětně do historie.


V sérii můžete nalézt obrovské množství podpesaných a memorabilia karet v naprosto perfektním designu.

Na kartách nechybí ta nejlepší jména naší současnosti a hlavně historie českého i slovenského hokeje - JÁGR, HAŠEK, RUČINSKÝ, DOPITA, ČECHMÁNEK, REICHEL, ŠLÉGR, HUBL, FRANCOUZ, LAŠÁK, NEDVĚD, BERÁNEK, TUREK....

POZOR - pouze u nás obdržíte hard-signed podepsanou kartu JAKUBA PETRUŽÁLKA, číslo TFS-AE, limitace /88 (pouze 88 ks vydaných), která bude oficiálně uvedena v checklistu!!!

 

Kartu obdržíte za nákup 1x CASE Collector (5 boxů) či 1x CASE Shot Memorabilia (9 boxů).
Dále pak za nákup kusových boxů Collector - ke každému 5. boxu, a za nákup kusových boxů Shot Memorabilia ke každému 9. boxu (karty budeme zasílat automaticky s boxy).

Shot Memorabilia box obsahuje:

1x Oversized kartu (může být i podepsaná)
1x Memorabilia kartu

1x case = 9x box Case Box
Gold memorabilia /20 5 5:9
Red memorabilia /10 3 1:3
Emerald memorabilia /5 1 1:9
Blue memorabilia 1/1 1:3 až 4 1:30
Oversized karta 9 1
Oversized karta Signature 1:1 1:9


KOMPLETNÍ CHECKLIST KE STAŽENÍ ZDE plus popdpisy z minulých sérií ZDE:


OFS Final Series – Bonus podpisy z minulých sérií

OFS Premium Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
SIGN03 Petr Pohl Vítkovice /10
SIGN09 Dušan Salfický Plzeň /10
SIGN25 Martin Růžička Třinec /10

OFS plus 09-10 Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
SIGN10 Petr Nedvěd Liberec /10
SIGN53 Václav Skuhravý Karlovy Vary /10
SING03 Václav Varaďa Vítkovíce /10
SING23 Josef Beránek Slavia Praha /10
SING25 Roman Turek České Budějovice /10
SING42 Petr Čáslava Pardubice /10
SING51 Lukáš Mensator Karlovy Vary /10

OFS plus 10-11 Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
SIGN16 Adam Svoboda Pardubice /10
SIGN25 Milan Gulaš České Budějovice /10
SIGN27 Šimon Hrubec České Budějovice /10
SIGN29 Michal Vondrka Slavia Praha /10
SIGN37 Libor Procházka Kladno /10
SIGN38 Marek Mazanec Plzeň /10
SIGN43 Michal Barinka Vítkovice /10
SIGN48 Jaroslav Balaštík Zlín /10
SIGN54 Martin Ručinský Litvínov /10

Národní tým
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
38 Jaromír Jágr Česká republika /1

OFS plus 11-12 Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
SIGN01 Martin Hamrlík Zlín /20
SIGN01 Petr Čajánek Zlín /20
SIGN01 Petr Leška Zlín /20
SIGN04 Petr Čajánek Zlín /20
SIGN07 Jan Peterek Třinec /20
SIGN15 Marek Malík Vítkovice /20
SIGN19 Nathan Walker Vítkovice /20
SIGN20 Aleš Kotalík České Budějovice /20
SIGN24 Marek Trončinský Liberec /20
SIGN26 Adam Svoboda Plzeň /20
SIGN27 Ondřej Kratěna Plzeň /20
SIGN36 David Výborný Mladá Boleslav /20
SIGN39 Jiří Vašíček Slavia Praha /20
SIGN40 Tomáš Hertl Slavia Praha /20
SIGN41 Lukáš Pech Karlovy Vary /20
SIGN42 Martin Zaťovič Karlovy Vary /20
SIGN50 Petr Tenkrát Sparta Praha /20
SIGN51 Rostislav Marosz Třinec /20
SIGN55 Jiří Dopita Olomouc /10

OFS plus 12-13 Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
SIGN16 Dominik Furch Slavia Praha /10
SIGN48 Pavel Francouz Litvínov /10

OFS plus 12-13 Signature Premium
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
2 Jaromír Jágr Kladno /4
3 Tomáš Plekanec Kladno /10

OFS plus 13-14 Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
SIGN09 Šimon Hrubec Třinec /20
SIGN13 Roman Málek Vítkovice /20
SIGN17 Marek Schwarz Liberec /20
SIGN18 Pavel Zacha Liberec /20
SIGN19 Tomáš Filippi Liberec /20
SIGN22 David Kämpf Chomutov /20
SIGN24 Milan Doudera Kladno /20
SIGN28 Petr Sýkora Pardubice /20
SIGN29 Tomáš Zohorna Pardubice /20
SIGN32 Tomáš Rolinek Sparta Praha /20
SIGN34 Petr Kadlec Slavia Praha /20
SIGN35 Petr Jelínek Slavia Praha /20
SIGN42 Viktor Hübl Litvínov /20
SIGN43 Pavel Kantor Hradec Králové /20
SIGN49 Ryan Hollweg Plzeň /20
SIGN50 Martin Straka Plzeň /20

OFS plus 13-14 Double Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
DS3 Leoš Čermák Brno /20
DS3 Pavel Jenyš Brno /20
DS4 Patrik Machač Kladno /20
DS4 Pavel Patera Kladno /20
DS5 Dušan Salfický Pardubice /20
DS5 Jan Veselý Pardubice /20
DS6 Luboš Bartečko Chomutov /20
DS6 Ondřej Kaše Chomutov /20
DS7 Jan Štencel Vítkovice /20
DS7 Peter Húževka Vítkovice /20
DS9 Karel Plášil Hradec Králové /20
DS9 František Ptáček Hradec Králové /20
DS10 Jan Peterek Třinec /20
DS10 Marek Růžička Třinec /20

You Want the Best – Autograph
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
A-PK Petr Klíma Litvínov /22
A-AP Aleš Píša Pardubice /22
A-PE Patrik Eliáš Kladno /22
A-JN Jiří Nikl Sparta Praha /22
A-VV Václav Varaďa Třinec /22
A-JM Jiří Matys Sparta Praha /22
A-RH Roman Horák České Budějovice /22
A-FP Pavel Francouz Plzeň /22

Icebook - Autograph
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
GC-58 Jan Hlaváč Česká republika /5
GC-80 Miloslav Hořava Československo /5

Icebook - Royal Club Autograph
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
RC-12 Jan Klapáč Československo /5
RC-20 Ladislav Lubina Pardubic /5

2013 OFS Exclusive

Piece of Action
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
12 Tomáš Plekanec Kladno /3
36 Michal Neuvirth Sparta Praha /3

I‘ll be back
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
5 František Kaberle Kladno /3

2016-17 OFS Classic – Team Pride Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
TP-2 Rostislav Olesz Vítkovice /5
TP-12 Leoš Čermák Brno /5
TP-13 František Skladaný Olomouc /5

2017-18 OFS Classic - Season Leaders Autograph
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
3 Roman Horák České Budějovice /12
7 Patrik Martinec Sparta Praha /12

2018-19 OFS Classic Chance Liga - Game Used Material
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
JÁG-J Jaromír Jágr Kladno /25

2018-19 OFS Classic – Team Pride Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
1 Peter Mueller Brno /5
1 Petr Holík Brno /5
6 Ondřej Kacetl Pardubice /5
6 Petr Sýkora Pardubice /5
10 Lukáš Pech Sparta Praha /5
10 Jeremie Blain Sparta Praha /5

2019-20 OFS Classic - Living Legend Autograph
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
LL-JJ Jaromír Jágr Kladno /5

2020-21 Flash News
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
OFN-010 Filip Zadina Pardubice /20
OFN-006 Andrej Košarišťan Košice /10
OFN-007 Jozef Kováčik Brno /10
OFN-003 Jakub Nakládal Pardubice /10
OFN-011 Filip Hronek Hradec Králové /10

2020-21 OFS Classic

Milestones
Číslo Jméno Příjmení Limit Limit
1 Tomáš Žižka Zlín /15
3 Jan Knotek Olomouc /15
4 Radek Smoleňák Hradec Králové /15
5 Pavel Kubiš Zlín /15
6 Petr Koukal Hradec Králové /15
7 Lukáš Pech Sparta Praha /15
9 Viktor Hübl Litvínov /15
10 Dominik Graňák Karlovy Vary /15
11 František Lukeš Litvínov /15
13 Viktor Hübl Litvínov /15
15 Martin Zaťovič Brno /15
16 Jakub Sklenář Hradec Králové /15
17 František Lukeš Litvínov /15
18 František Gerhát Litvínov /15
19 Petr Holík Brno /15

Milestones Tomáš Rolinek
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
1 Tomáš Rolinek Pardubice /15
2 Tomáš Rolinek Pardubice /15
3 Tomáš Rolinek Pardubice /15
4 Tomáš Rolinek Pardubice /15

Foreign Forces
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
FL-JPE Jordann Perret Hradec Králové /15
FL-SKU Silvester Kusko Olomouc /15
FL-AKU Andrej Kudrna Sparta Praha /15
FL-GKR Gašper Krošelj Mladá Boleslav /15
FL-SMA Samson Mahbod Litvínov /15
FL-KBA Konstantin Barulin Pardubice /15
FL-MPA Matěj Paulovič Hradec Králové /15
FL-MBT Martin Gernát Třinec /15
FL-PČE Peter Čerešňák Plzeň /15
FL-DGL Denis Godla Litvínov /15
FL-KKL Kevin Klíma Hradec Králové /15
FL-RTY Radoslav Tybor Pardubice /15
FL-JJA Joona Jääskeläinen Mladá Boleslav /15
FL-MJČ Milan Jurčina Sparta Praha /15
FL-JRW Jack Rodewald Třinec /15
FL-MĎA Marek Ďaloga Pardubice /15
FL-AIR Aaron Irving Litvínov /15
FL-RFR Ralfs Freibergs Brno /15
FL-MBU Martin Bučko Pardubice /15
FL-TMK Tomáš Marcinko Třinec /15
FL-PZY Pawel Zygmunt Litvínov /15
FL-VCL Valentin Claireaux Pardubice /15
FL-MFI Mitchell Fillman Mladá Boleslav /15
FL-OCI Oskars Cibulskis Litvínov /15
FL-PHČ Patrik Hrehorčák Třinec /15
FL-KKÍ Kelly Klíma Hradec Králové /15
FL-JMI Juraj Mikuš Pardubice /15
FL-PUD Patrick Kudla Litvínov /15
FL-ACW Aaron Chmielewski Třinec /15
FL-MLU Mário Lunter Mladá Boleslav /15
FL-PSC Peter Schneider Brno /15
FL-MRN Miloš Roman Třinec /15
FL-JJM Joshua J. Mácha Olomouc /15
FL-ACA Anthony Camara Pardubice /15
FL-UBA Uvis Balinskis Litvínov /15
FL-MBI Maris Bičevskis Mladá Boleslav /15
FL-AKO Andrei Kostitsyn Pardubice /15
FL-MSU Matúš Sukel Sparta Praha /15
FL-FGE František Gerhát Litvínov /15
FL-JBL Jérémie Blain Hradec Králové /15
FL-BKO Branislav Konrád Olomouc /15
FL-VDÝ Vladimír Dravecký Třinec /15
FL-PMU Peter Mueller Brno /15
FL-DGR Dominik Graňák Karlovy Vary /15

Rainbow Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
46 Tomáš Bartejs Brno /20
74 Jan Bambula Olomouc /20
77 Tobiáš Handl Olomouc /20
85 Jakub Navrátil Olomouc /20
117 Jan Dluhoš Zlín /20
125 Jakub Herman Zlín /20
126 Antonín Honejsek Zlín /20
207 Marek Zachar Liberec /20
223 Jakub Zbořil Brno /20
231 Adam Rutar Olomouc /20
234 Vojtěch Tomeček Olomouc /20
236 Martin Vyrůbalík Olomouc /20
258 Filip Chlapík Sparta Praha /20
264 Oldřich Cichoň Sparta Praha /20
265 Patrik Prymula Sparta Praha /20
272 Dominik Graňák Hradec Králové /20
292 Daniel Kurovský Třinec /20
294 Jan Zahradníček Třinec /20
295 Ondřej Kacetl Třinec /20
297 Ralfs Freibergs Třinec /20
298 Michael Špaček Třinec /20
300 Jack Rodewald Třinec /20
301 Tomáš Marcinko Hradec Králové /20
306 Albert Michnáč Plzeň /20
307 Martin Dočekal Plzeň /20
308 Kristián Kolář Plzeň /20
309 Anthony Luciani Brno /20
310 Adam Gajarský Brno /20
311 Libor Hájek Brno /20
312 Jakub Brabenec Brno /20
313 Tomáš Šoustal Brno /20
314 Filip Dvořák Brno /20
316 Petr Zámorský Brno /20
317 Peter Mueller Brno /20
319 Michal Kunc Brno /20
320 Filip Král Brno /20
321 Jan Süss Brno /20
322 Zdeněk Čáp Hradec Králové /20
323 Tomáš Sajdl Hradec Králové /20
324 Matěj Morong Hradec Králové /20
325 Jakub Váchal Hradec Králové /20
326 Jan Veselý Hradec Králové /20
327 Marek Zachar Hradec Králové /20
328 Vojtěch Síla Hradec Králové /20
329 Michael Gaspar Hradec Králové /20
331 Jakub Valský Olomouc /20
332 Joshua J. Mácha Olomouc /20
333 Silvester Kusko Olomouc /20
347 Filip Pyrochta Brno /20
348 Gabriel Szturc Mladá Boleslav /20
349 Marek Hrbas Mladá Boleslav /20
350 Martin Pláněk Mladá Boleslav /20
351 Jakub Kotala Mladá Boleslav /20
354 David Moravec Mladá Boleslav /20
361 Roman Pšurný Zlín /20
362 Matěj Sebera Zlín /20
363 Jakub Svoboda Zlín /20
363 Přemysl Svoboda Litvínov /20
364 Tomáš Žižka Zlín /20
365 Vojtěch Dobiáš Zlín /20
366 Tomáš Kulhánek Sparta Praha /20
367 Daniel Poizl Sparta Praha /20
368 Ondřej Mikliš Sparta Praha /20
369 Vladimír Sobotka Sparta Praha /20
370 David Vitouch Sparta Praha /20
371 Ondřej Němec Sparta Praha /20
372 Alexander Salák Sparta Praha /20
376 Šimon Zajíček Litvínov /20
378 Filip Helt Litvínov /20
379 David Štich Litvínov /20
380 Adam Horák Karlovy Vary /20
383 Daniel Mikyska Karlovy Vary /20
386 Vladislav Habal Karlovy Vary /20
388 Tomáš Vildumetz Karlovy Vary /20
389 Ondřej Roman Pardubice /20
391 Anthony Camara Pardubice /20
392 Marek Ďaloga Pardubice /20
393 Matouš Krachochvíl Pardubice /20
394 Michal Machač Pardubice /20
395 Jan Oliva Pardubice /20
396 Michal Pochobradský Pardubice /20
397 Ondřej Rohlík Pardubice /20
398 Stepan Zakharchuk Pardubice /20
399 Jan Zdráhal Pardubice /20
400 Luboš Horký Pardubice /20
401 Filip Koffer Pardubice /20
402 Konstantin Barulin Pardubice /20
403 Andrei Kostytsin Pardubice /20
405 Tomáš Zohorna Pardubice /20
407 Albert Michnáč České Budějovice /20
408 Miroslav Forman České Budějovice /20

Game Used Material
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
GUM-RWI Roman Will Liberec /1
GUM-JJÁ Jaromír Jágr Kladno /5

Remnants
Číslo Jméno Příjmení Limit 
RPS-MST Martin Straka /1

Immortals Autograph
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
IM-33 Petr Čajánek Zlín /12
IM-34 Radek Bělohlav České Budějovice /12
IM-36 Jan Hlaváč Sparta Praha /12
IM-46 Patrik Martinec Sparta Praha/ 12
IM-47 Jindřich Kokrment Litvínov /12
IM-50 Jaromír Jágr Česká republika /12
IM-51 Roman Čechmánek Vsetín /12
IM-52 Ondřej Kratěna Sparta Praha /12
IM-57 Martin Straka Plzeň /12
IM-59 Jiří Holeček Československo /12
IM-67 Richard Král Třinec /12
IM-68 Jaroslav Špaček Plzeň /12
IM-70 Petr Leška Zlín /12
IM-73 František Ptáček Sparta Praha /12
IM-74 Jiří Zelenka Sparta Praha /12

Magic Photo Moments
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
MPM-002 Petr Franěk Litvínov /15
MPM-003 Matěj Stránský Třinec /15
MPM-004 Jaromír Jágr Kladno /15
MPM-005 Petr Ton Sparta Praha /15
MPM-006 Michal Barinka Sparta Praha /15
MPM-007 Martin Ďaloga Sparta Praha /15
MPM-012 Luboš Horčička Zlín /15
MPM-013 Petr Přikryl Sparta Praha /15
MPM-015 Pavel Kantor Pardubice /15
MPM-016 Dominik Frodl Plzeň /15
MPM-016 Petr Straka Plzeň /15
MPM-016 Radoslav Tybor Pardubice /15
MPM-018 Martin Michajlov Slavia Praha /15
MPM-019 David Kaše Karlovy Vary /15
MPM-020 David Kaše Karlovy Vary /15
MPM-020 Lukáš Klimeš Brno /15
MPM-024 Dominik Frodl Plzeň /15
MPM-025 Jiří Trvaj Brno /15
MPM-026 Tomáš Pöpperle Sparta Praha /15
MPM-027 Ondřej Němec Brno /15
MPM-027 Jaroslav Hlinka Sparta Praha /15
MPM-028 Miroslav Forman Sparta Praha /15
MPM-028 Tomáš Rolinek Sparta Praha /15
MPM-029 Tomáš Pöpperle Sparta Praha /15
MPM-030 Jan Buchtele Sparta Praha /15
MPM-032 Libor Kašík Zlín /15
MPM-033 Petr Leška Zlín /15
MPM-033 Jaroslav Hlinka Sparta Praha /15
MPM-034 Jan Buchtele Sparta Praha /15
MPM-034 Petr Čajánek Zlín /15

2020-21 Sparta vzdává hold
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
1 Jan Buchtele Sparta Praha /19
2 Tomáš Dvořák Sparta Praha /19
3 Miroslav Forman Sparta Praha /19
4 Roman Horák Sparta Praha /19
5 Martin Jandus Sparta Praha /19
6 Milan Jurčina Sparta Praha /19
7 Jan Košťálek Sparta Praha /19
8 Andrej Kudrna Sparta Praha /19
9 Matěj Machovský Sparta Praha /19
10 Ondřej Němec Sparta Praha /19
11 David Němeček Sparta Praha /19
12 Lukáš Pech Sparta Praha /19
13 Adam Polášek Sparta Praha /19
14 Michal Řepík Sparta Praha /19
15 Robert Říčka Sparta Praha /19
16 Lukáš Rousek Sparta Praha /19
17 Alexander Salák Sparta Praha /19
18 Vladimír Sobotka Sparta Praha /19
19 Matúš Sukel Sparta Praha /19
20 David Tomášek Sparta Praha /19
21 Ladislav Zikmund Sparta Praha /19

2020-21 Lambda Edition HC Sparta Praha
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
Alexander Salák Sparta Praha /15
Adam Polášek Sparta Praha /15
David Němeček Sparta Praha /15
Vladimír Sobotka Sparta Praha /15
Ondřej Němec Sparta Praha /15

2020-21 Champions HC Oceláři Třinec
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
TRI-1 Ondřej Kacetl Třinec /27
TRI-3 Tomáš Kundrátek Třinec /27
TRI-4 David Musil Třinec /27
TRI-6 Milan Doudera Třinec /27
TRI-8 Jan Jaroměřský Třinec /27
TRI-9 Marian Adámek Třinec /27
TRI-10 Petr Vrána Třinec /27
TRI-13 Tomáš Marcinko Třinec /27
TRI-14 Vladimír Dravecký Třinec /27
TRI-17 Aron Chmielewski Třinec /27
TRI-18 Erik Hrňa Třinec /27
TRI-19 Ondřej Kovařčík Třinec /27
TRI-20 Michal Kovařčík Třinec /27
TRI-21 Daniel Kurovský Třinec /27
TRI-22 Miloš Roman Třinec /27
TRI-23 Patrik Hrehorčák Třinec /27
TRI-24 Václav Varaďa Třinec /27
TRI-25 Marek Zadina Třinec /27
TRI-28 Jaroslav Kameš Třinec /27

2020-21 Kingdom of Lions
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
A01 Štěpán Lukeš Hradec Králové /5
A02 Lukáš Cingel Hradec Králové /5
A03 Fililp Hronek Hradec Králové /5
A05 Aleš Jergl Hradec Králové /5
A06 Jakub Lev Hradec Králové /5
A07 Jakub Orsava Hradec Králové /5
A09 Radim Šalda Hradec Králové /5
A10 Petr Koukal Hradec Králové /5
A11 Filip Pavlík Hradec Králové /5
A12 Jérémie Blain Hradec Králové /5
A13 Radek Pilař Hradec Králové /5
A14 Kelly Klíma Hradec Králové /5
A15 Radek Smoleňák Hradec Králové /5
A16 Bohumil Jank Hradec Králové /5
A17 Richard Nedomlel Hradec Králové /5
A18 Jakub Sklenář Hradec Králové /5
A20 Jordann Perret Hradec Králové /5
A22 Zdeněk Čáp Hradec Králové /5
A23 Matěj Morong Hradec Králové /5
A24 Jakub Váchal Hradec Králové /5
A26 Michael Gaspar Hradec Králové /5

The Final Series Authentic Signature
Číslo Jméno Příjmení Klub Limit
Gold /Red /Emerald /Blue
TFS-MA Martin Altrichter Zlín /25 /10 /5 /1
TFS-MN Milan Antoš Slavia Praha 25 10 5 1
TFS-JB Jaroslav Bednář Slavia Praha 25 10 5 1
TFS-RB Radek Bělohlav České Budějovice 25 10 5 1
TFS-LB Ladislav Benýšek Sparta Praha 25 10 5 1
TFS-KB Kamil Brabenec Brno 25 10 5 1
TFS-PC Petr Čajánek Zlín 25 10 5 1
TFS-PA Petr Čáslava Pardubice 25 10 5 1
TFS-RC Roman Čechmánek Vsetín 25 10 5 1
TFS-TD Tomáš Divíšek Prostějov 25 10 5 1
TFS-JD Jiří Dopita Vsetín 25 10 5 1
TFS-MH Martin Hamrlík Zlín 25 10 5 1
TFS-DH Dominik Hašek Pardubice 25 10 5 1
TFS-JH Jan "Gusta" Havel Sparta Praha 25 10 5 1
TFS-DA David Havíř Pardubice 25 10 5 1
TFS-JL Jaroslav Hlinka Sparta Praha 25 10 5 1
TFS-LH Luboš Horčička Zlín 25 10 5 1
TFS-JU Viktor Hübl Litvínov 25 10 5 1
TFS-JC Jan Chábera Sparta Praha 25 10 5 1
TFS-JJ Jaromír Jágr Kladno 25 10 5 1
TFS-PK Pavel Kolařík Slavia Praha 25 10 5 1
TFS-MK Miroslav Kopřiva Kladno 25 10 5 1
TFS-JK Jindřich Kotrla Karlovy Vary 25 10 5 1
TFS-JO Jozef Kováčik Brno 25 10 5 1
TFS-RK Richard Král Mladá Boleslav 25 10 5 1
TFS-JR Jiří Kročák Sparta Praha 25 10 5 1
TFS-VK Vladimír Kýhos Litvínov 25 10 5 1
TFS-RY Robert Kysela Kladno 25 10 5 1
TFS-PL Petr Leška Zlín 25 10 5 1
TFS-RM Roman Málek Vítkovice 25 10 5 1
TFS-RE Roman Meluzín Zlín 25 10 5 1
TFS-LM Lukáš Mensator Karlovy Vary 25 10 5 1
TFS-MN Michal Mikeska Pardubice 25 10 5 1
TFS-VN Václav Nedorost Plzeň 25 10 5 1
TFS-TN Tomáš Netík Třinec 25 10 5 1
TFS-JN Jan Novák Slavia Praha 25 10 5 1
TFS-ZO Zdeněk Orct Litvínov 25 10 5 1
TFS-DP David Pojkar Slavia Praha 25 10 5 1
TFS-FP František Ptáček Brno 25 10 5 1
TFS-TR Tomáš Rolinek Pardubice 25 10 5 1
TFS-DS Dušan Salfický Plzeň 25 10 5 1
TFS-MS Michal Sup Liberec 25 10 5 1
TFS-PS Petr Sýkora Pardubice 25 10 5 1
TFS-JS Jiří Šlégr Litvínov 25 10 5 1
TFS-MT Marek Tomica Slavia Praha 25 10 5 1
TFS-PT Petr Ton Sparta Praha 25 10 5 1
TRF-OV Ondřej Veselý Vsetín 25 10 5 1
TFS-JZ Jiří Zelenka Sparta Praha 25 10 5 1
TFS-PZ Pavel Zubíček Vsetín 25 10 5 1
TFS-RZ Richard Žemlička Sparta Praha 25 10 5 1

The Final Series Game Used
Číslo Jméno Hráč Tým Limit
Gold /Red /Emerald /Blue
MEM-JA Jan Alinč Litvínov /20 /10 /5 /1
MEM-PB Patrik Bartošák Vítkovice 20 10 5 1
MEM-LB Ladislav Blažek Slavia Praha 20 10 5 1
MEM-MB Matěj Blümel Pardubice 20 10 5 1
MEM-PR Petr Bříza Landshut Cannibals 20 10 5 1
MEM-VB Vojtěch Budík Plzeň 20 10 5 1
MEM-JB Jan Buchtele Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-VU Vilém Burian Olomouc 20 10 5 1
MEM-RC Roman Čechmánek Philadelphia Flyers 20 10 5 1
MEM-RH Roman Čechmánek Vsetín 20 10 5 1
MEM-JI Jiří Dopita Vsetín 20 10 5 1
MEM-TB Tomáš Duba Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-TD Tomáš Duba Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-TU Tomáš Duba Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-PN Pavel Francouz Colorado Avalanche 20 10 5 1
MEM-PF Petr Franěk Litvínov 20 10 5 1
MEM-DF Dominik Furch Omsk 20 10 5 1
MEM-DU Dominik Furch Slavia Praha 20 10 5 1
MEM-DR Dominik Furch Slavia Praha 20 10 5 1
MEM-MG Martin Gernát Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-PH Peter Hamerlík Třinec 20 10 5 1
MEM-PA Peter Hamerlík Třinec 20 10 5 1
MEM-MH Milan Hejduk Pardubice 20 10 5 1
MEM-JH Jaroslav Hlinka Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-PK Petr Holík Mladá Boleslav 20 10 5 1
MEM-DZ David Honzík Karlovy Vary 20 10 5 1
MEM-DH David Honzík Karlovy Vary 20 10 5 1
MEM-DO David Honzík Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-DN David Honzík Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-LH Lukáš Hronek Slavia Praha 20 10 5 1
MEM-SH Šimon Hrubec Třinec 20 10 5 1
MEM-VH Viktor Hübl Litvínov 20 10 5 1
MEM-JU Jaroslav Hübl Litvínov 20 10 5 1
MEM-JD Július Hudáček Pardubice 20 10 5 1
MEM-ZI Zbyněk Irgl Olomouc 20 10 5 1
MEM-DJ David Jiříček Plzeň 20 10 5 1
MEM-MK Miroslav Kapoun Litvínov 20 10 5 1
MEM-PK Petr Kodýtek Plzeň 20 10 5 1
MEM-JO Jan Kovář Plzeň 20 10 5 1
MEM-JR Jakub Kovář České Budějovice 20 10 5 1
MEM-JK Jiří Králík Gottwaldow 20 10 5 1
MEM-RK Radim Kucharczyk Vsetín 20 10 5 1
MEM-JL Jan Lukáš Olomouc 20 10 5 1
MEM-JS Jan Lukáš Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-MM Matěj Machovský Plzeň 20 10 5 1
MEM-MC Matěj Machovský Plzeň 20 10 5 1
MEM-EM Petr Mrázek Česka republika 20 10 5 1
MEM-ER Petr Mrázek Detroit Red Wings 20 10 5 1
MEM-ON Ondřej Němec Brno 20 10 5 1
MEM-MN Michal Neuvirth Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-FN Filip Novotný Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-ZO Zdeněk Orct Kladno 20 10 5 1
MEM-MP Marek Pinc Liberec 20 10 5 1
MEM-JC Jan Piskáček Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-TL Tomáš Plekanec Kladno 20 10 5 1
MEM-TE Tomáš Plekanec Montreal Canadiens 20 10 5 1
MEM-TP Tomáš Pöpperle Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-DI David Rittich Mladá Boleslav 20 10 5 1
MEM-TR Tomáš Rolinek Pardubice 20 10 5 1
MEM-JZ Jan Růžička Mladá Boleslav 20 10 5 1
MEM-MR Martin Růžička Pardubice 20 10 5 1
MEM-MS Marek Schwarz Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-VS Vladimír Sobotka Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-MY Michal Sýkora Pardubice 20 10 5 1
MEM-PS Petr Sýkora Pardubice 20 10 5 1
MEM-JE Jiří Šlégr Litvínov 20 10 5 1
MEM-AS Jakub Štěpánek Pardubice 20 10 5 1
MEM-VT Vojtěch Tomeček Olomouc 20 10 5 1
MEM-PO Petr Ton Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-PT Petr Ton Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-JT Jiří Trvaj Brno 20 10 5 1
MEM-VV Vít Vaněček Liberec 20 10 5 1
MEM-DV Daniel Vladař Pardubice 20 10 5 1
MEM-JV Jakub Voráček Philadelphia Flyers 20 10 5 1
MEM-DY David Výborný Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-RE Richard Žemlička Sparta Praha 20 10 5 1
MEM-RZ Richard Žemlička Sparta Praha 20 10 5 1

The Final Series Game Used Stick
Číslo Jméno Hráč Tým Limit
Gold /Red /Emerald /Blue
STI-BAI Ivan Baranka Vítkovice /20 /10 /5 /1
STI-BEJ Jaroslav Bednář Slavia Praha 20 10 5 1
STI-BED David Bernard Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-BIR Radovan Biegl Vsetín 20 10 5 1
STI-BLJ Jeremie Blain Hradec Králové 20 10 5 1
STI-BUV Vojtěch Budík Plzeň 20 10 5 1
STI-BUJ Jan Buchtele Sparta Praha 20 10 5 1
STI-CIL Lukáš Cingel Hradec Králové 20 10 5 1
STI-CEJ Jiří Černoch Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-CER Rudolf Červený Hradec Králové 20 10 5 1
STI-DIT Tomáš Divíšek Brno 20 10 5 1
STI-DOM Martin Dočekal Brno 20 10 5 1
STI-DUR Radek Duda Plzeň 20 10 5 1
STI-DUA Radek Duda Chomutov 20 10 5 1
STI-DUJ Jan Dufek Zlín 20 10 5 1
STI-DVD David Dvořáček Sparta Praha 20 10 5 1
STI-DVT Tomáš Dvořák Sparta Praha 20 10 5 1
STI-EBJ Jan Eberle Plzeň 20 10 5 1
STI-ERM Martin Erat Brno 20 10 5 1
STI-FEJ Jakub Ferenc Zlín 20 10 5 1
STI-FLJ Jakub Flek Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-FOM Miroslav Forman České Budějovice 20 10 5 1
STI-FOI Miroslav Forman Sparta Praha 20 10 5 1
STI-FOT Tomáš Fořt Zlín 20 10 5 1
STI-FRZ Zachary Frye Kladno 20 10 5 1
STI-FUD Dominik Furch Slavia Praha 20 10 5 1
STI-GAJ Jakub Galvas Olomouc 20 10 5 1
STI-GAD Daniel Gazda Zlín 20 10 5 1
STI-GEF František Gerhát Litvínov 20 10 5 1
STI-GEM Martin Gernát Třinec 20 10 5 1
STI-GUM Milan Gulaš Plzeň 20 10 5 1
STI-GUI Michal Gulaši Brno 20 10 5 1
STI-HAM Martin Hanzl Litvínov 20 10 5 1
STI-HEJ Jakub Herman Zlín 20 10 5 1
STI-HLA Jan Hladoník Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-HLJ Jaroslav Hlinka Sparta Praha 20 10 5 1
STI-HOP Petr Holík Brno 20 10 5 1
STI-HOA Antonín Honejsek Zlín 20 10 5 1
STI-HOR Roman Horák Sparta Praha 20 10 5 1
STI-HOS Sasu Hovi Brno 20 10 5 1
STI-HRJ Jan Hruška Brno 20 10 5 1
STI-HUV Viktor Hübl Litvínov 20 10 5 1
STI-HUD Daniel Huf Zlín 20 10 5 1
STI-JAJ Joona Jääskeläinen Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-JAA Jaromír Jágr Kladno 20 10 5 1
STI-JEP Petr Jelínek Liberec 20 10 5 1
STIJEA Aleš Jergl Hradec Králové 20 10 5 1
STI-KAP Petr Kalina Sparta Praha 20 10 5 1
STI-KAV Pavel Kantor Litvínov 20 10 5 1
STI-KAD David Kaše Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-KAA David Kaše Chomutov 20 10 5 1
STI-KAI Libor Kašík Brno 20 10 5 1
STI-KAL Libor Kašík Zlín 20 10 5 1
STI-KAM Martin Kaut Pardubice 20 10 5 1
STI-KLJ Jakub Klepiš Třinec 20 10 5 1
STI-KLU Lukáš Klimek Olomouc 20 10 5 1
STI-KLL Lukáš Klimek Sparta Praha 20 10 5 1
STI-KNJ Jan Knotek Olomouc 20 10 5 1
STI-KOT Petr Koblasa Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-ODP Petr Kodýtek Plzeň 20 10 5 1
STI-OHB Bedřich Köhler Brno 20 10 5 1
STI-OHE Bedřich Köhler Zlín 20 10 5 1
STI-KOM Martin Kohout Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-KOE Petr Koukal Hradec Králové 20 10 5 1
STI-KOP Petr Koukal Pardubice 20 10 5 1
STI-KOR Robert Kousal Pardubice 20 10 5 1
STI-KRT Tomáš Král Sparta Praha 20 10 5 1
STI-KRG Gasper Krošelj Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-KUT Patrik Kudla Litvínov 20 10 5 1
STI-KUA Andrej Kudrna Sparta Praha 20 10 5 1
STI-KUP Petr Kumstát Sparta Praha 20 10 5 1
STI-LAV Viktor Lang Plzeň 20 10 5 1
STI-LAM Martin Látal Kladno 20 10 5 1
STI-LAA Jakub Lauko Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-LAJ Jakub Lauko Chomutov 20 10 5 1
STI-LUF František Lukeš Litvínov 20 10 5 1
STI-MAN Ondřej Machala Pardubice 20 10 5 1
STI-MAM Matěj Machovský Sparta Praha 20 10 5 1
STI-MAJ Jiří Marušák Zlín 20 10 5 1
STI-MAO Ondřej Matýs Pardubice 20 10 5 1
STI-MEO Tomáš Mertl Plzeň 20 10 5 1
STI-MET Tomáš Mertl České Budějovice 20 10 5 1
STI-MIJ Juraj Mikuš Pardubice 20 10 5 1
STI-MOM Matěj Morong Hradec Králové 20 10 5 1
STI-MOV Vojtěch Mozík Plzeň 20 10 5 1
STI-NAO Ondřej Najman Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-NAJ Jakub Nakládal Pardubice 20 10 5 1
STI-NEA Martin Nečas Brno 20 10 5 1
STI-NEO Ondřej Němec Brno 20 10 5 1
STI-NEM Michal Neuvirth Sparta Praha 20 10 5 1
STI-NOD David Nosek Zlín 20 10 5 1
STI-NOF Filip Novotný Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-OKZ Zdeněk Okál Zlín 20 10 5 1
STI-OLR Rostislav Olesz Olomouc 20 10 5 1
STI-ONJ Jiří Ondřáček Zlín 20 10 5 1
STI-PAD Dominik Pavlát Plzeň 20 10 5 1
STI-PAF Filip Pavlík Hradec Králové 20 10 5 1
STI-PEU Lukáš Pech Sparta Praha 20 10 5 1
STI-PEL Lukáš Pech Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-PIJ Jan Piskáček Sparta Praha 20 10 5 1
STI-PIA Aleš Píša Pardubice 20 10 5 1
STI-PIT Tomáš Pitule Kladno 20 10 5 1
STI-PLT Tomáš Plekanec Kladno 20 10 5 1
STI-POD Daniel Poizl Sparta Praha 20 10 5 1
STI-POA Adam Polášek Sparta Praha 20 10 5 1
STI-POM Adam Polášek Vítkovice 20 10 5 1
STI-POO Tomáš Pöpperle Plzeň 20 10 5 1
STI-POT Tomáš Pöpperle Sparta Praha 20 10 5 1
STI-POJ Jakub Pour Plzeň 20 10 5 1
STI-PRM Martin Procházka Sparta Praha 20 10 5 1
STI-PRP Petr Průcha Pardubice 20 10 5 1
STI-PRR Patrik Prymula Sparta Praha 20 10 5 1
STI-PST Tomáš Pšenička Sparta Praha 20 10 5 1
STI-PSR Roman Pšurný Litvínov 20 10 5 1
STI-PYP Pavel Pýcha České Budějovice 20 10 5 1
STI-RAT Tomáš Rachůnek Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-RAD Daniel Rákos Brno 20 10 5 1
STI-RET Tomáš Redlich Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-ROO Ondřej Rohlík Pardubice 20 10 5 1
STI-ROJ Jaroslav Roubík Ústí nad Labem 20 10 5 1
STI-ROL Lukáš Rousek Sparta Praha 20 10 5 1
STI-RUM Martin Ručinský Litvínov 20 10 5 1
STI-RU Martin Ručinský Sparta Praha 20 10 5 1
STI-RUJ Jan Růžička Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-REM Michal Řepík Liberec 20 10 5 1
STI-REI Michal Řepík Sparta Praha 20 10 5 1
STI-RIO Robert Říčka Sparta Praha 20 10 5 1
STI-RIR Robert Říčka Zlín 20 10 5 1
STI-SAA Alexander Salák Sparta Praha 20 10 5 1
STI-SEJ Jakub Sedláček Sparta Praha 20 10 5 1
STI-SKA Václav Skuhravý Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-SKV Václav Skuhravý Kladno 20 10 5 1
STI-SMJ Jiří Smejkal Sparta Praha 20 10 5 1
STI-SOV Vladimír Sobotka Sparta Praha 20 10 5 1
STI-STP Petr Straka Plzeň 20 10 5 1
STI-STJ Jan Stránský Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-SUJ Jakub Suchánek České Budějovice 20 10 5 1
STI-SUM Matúš Sukel Sparta Praha 20 10 5 1
STI-SVA Adam Svoboda Pardubice 20 10 5 1
STI-SVR Radoslav Svoboda Jihlava 20 10 5 1
STI-SYP Petr Sýkora Pardubice 20 10 5 1
STI-SYT Tomáš Sýkora Zlín 20 10 5 1
STI-SAR Radim Šalda Hradec Králové 20 10 5 1
STI-SKD David Škůrek Olomouc 20 10 5 1
STI-SLJ Jakub Šlahař Zlín 20 10 5 1
STI-SML Ladislav Šmíd Liberec 20 10 5 1
STI-STD David Štich Litvínov 20 10 5 1
STI-SVJ Jan Švrček Olomouc 20 10 5 1
STI-TOV Vojtěch Tomeček Olomouc 20 10 5 1
STI-VAP Petr Vampola Slavia Praha 20 10 5 1
STI-VAE Petr Vampola Kladno 20 10 5 1
STI-VAJ Jiří Vašíček Slavia Praha 20 10 5 1
STI-VIO Ondřej Vitásek Liberec 20 10 5 1
STI-VOJ Jakub Voráček Lev Praha 20 10 5 1
STI-VRR Roman Vráblík Plzeň 20 10 5 1
STI-VRE Petr Vrána Sparta Praha 20 10 5 1
STI-VRP Petr Vrána Třinec 20 10 5 1
STI-VYD David Výborný Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-WEN Nicolas Werbik Zlín 20 10 5 1
STI-ZAL Libor Zábranský Karlovy Vary 20 10 5 1
STI-ZAA Marek Zachar Liberec 20 10 5 1
STI-ZAM Martin Zaťovič Brno 20 10 5 1
STI-ZBA Adam Zbořil Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-ZOR Radim Zohorna Mladá Boleslav 20 10 5 1
STI-ZOT Tomáš Zohorna Pardubice 20 10 5 1
STI-ZIT Tomáš Žižka Zlín 20 10 5 1

The Final Series Game Used Jersey
Číslo Jméno Hráč Tým Limit
Gold /Red /Emerald /Blue
JER-LB Libor Barta Plzeň /20 /10 /5 /1
JER-LC Lukáš Cingel Sparta Praha 20 10 5 1
JER-PC Petr Čajánek Zlín 20 10 5 1
JER-RC Roman Čechmánek Vsetín 20 10 5 1
JER-TD Tomáš Demel Vsetín 20 10 5 1
JER-AD Adam Dlouhý Liberec 20 10 5 1
JER-MG Michal Gulaši Sparta Praha 20 10 5 1
JER-DH David Honzík Sparta Praha 20 10 5 1
JER-JH Jiří Hudler Vsetín 20 10 5 1
JER-LH Lukáš Chalupa Chomutov 20 10 5 1
JER-TC Tomáš Chlubna Jihlava 20 10 5 1
JER-MJ Martin Jandus Sparta Praha 20 10 5 1
JER-JJ Jan Jaroměřský Třinec 20 10 5 1
JER-JE Jakub Jenáček Vsetín 20 10 5 1
JER-PK Pavel Kantor Pardubice 20 10 5 1
JER-VK Václav Kočí Pardubice 20 10 5 1
JER-DK Daniel Kolář Jihlava 20 10 5 1
JER-MK Marek Kvapil Brno 20 10 5 1
JER-PM Patrik Martinec Sparta Praha 20 10 5 1
JER-MM Martin Matějíček Zlín 20 10 5 1
JER-JN Jakub Neužil Sparta Praha 20 10 5 1
JER-RO Rostislav Olesz Olomouc 20 10 5 1
JER-TP Tomáš Pöpperle Sparta Praha 20 10 5 1
JER-PP Petr Přikryl Plzeň 20 10 5 1
JER-PR Petr Přikryl Sparta Praha 20 10 5 1
JER-TS Tomáš Pšenička Sparta Praha 20 10 5 1
JER-LR Lukáš Radil Pardubice 20 10 5 1
JER-LO Lukáš Rousek Sparta Praha 20 10 5 1
JER-JS Jakub Sedláček Sparta Praha 20 10 5 1
JER-OS Ondřej Slováček Vsetín 20 10 5 1
JER-MS Michael Špaček Pardubice 20 10 5 1
JER-JU Josef Ulrych Litvínov 20 10 5 1
JER-JV Jakub Váchal Hradec Králové 20 10 5 1
JER-KV Karel Vejmelka Pardubice 20 10 5 1
JER-FZ Filip Zadina Pardubice 20 10 5 1

Magic Photo Moments
Číslo Jméno Příjmení Klub Limit
Red /Blue /Gold
MPM-035 Tomáš Frolo České Budějovice /45 /35 /20
MPM-035 Jan Snopek Pardubice 45 35 20
MPM-036 Milan Hnilička Liberec 45 35 20
MPM-037 Jaroslav Kameš Znojmo 45 35 20
MPM-037 Ján Lašák Pardubice 45 35 20
MPM-038 Jaroslav Kameš Znojmo 45 35 20
MPM-039 Miroslav Kopřiva Kladno 45 35 20
MPM-040 Richard Král Mladá Boleslav 45 35 20
MPM-041 Tomáš Vlasák Plzeň 45 35 20
MPM-041 Martin Straka Plzeň 45 35 20
MPM-042 Martin Adamský Plzeň 45 35 20
MPM-043 Jaroslav Bednář Slavia Praha 45 35 20
MPM-043 Roman Málek Plzeň 45 35 20
MPM-044 Jakub Čutta Karlovy Vary 45 35 20
MPM-044 Josef Beránek Slavia Praha 45 35 20
MPM-045 Jaroslav Hübl Litvínov 45 35 20
MPM-045 Vladimír Svačina Vítkovice 45 35 20
MPM-045 Karel Kubát Litvínov 45 35 20
MPM-045 Jiří Šlégr Litvínov 45 35 20
MPM-046 Petr Jurečka Vítkovice 45 35 20
MPM-046 Robert Reichel Litvínov 45 35 20
MPM-047 Radek Duda České Budějovice 45 35 20
MPM-047 Ivan Huml České Budějovice 45 35 20
MPM-047 Ján Lašák Pardubice 45 35 20
MPM-047 Peter Pucher Pardubice 45 35 20
MPM-048 Ján Lašák Pardubice 45 35 20
MPM-049 Roman Málek Plzeň 45 35 20
MPM-049 Martin Čakajík Plzeň 45 35 20
MPM-049 Marek Tomica Slavia Praha 45 35 20
MPM-050 Roman Málek Plzeň 45 35 20
MPM-051 Roman Málek Plzeň 45 35 20
MPM-052 Lukáš Mensator Karlovy Vary 45 35 20
MPM-052 Petr Leška Zlín 45 35 20
MPM-053 Stanislav Neruda Slavia Praha 45 35 20
MPM-053 Jaroslav Kristek Karlovy Vary 45 35 20
MPM-054 Tomáš Netík Sparta Praha 45 35 20
MPM-055 Zdeněk Ondřej Vítkovice 45 35 20
MPM-056 Pavel Patera Kladno 45 35 20
MPM-056 David Výborný Sparta Praha 45 35 20
MPM-056 Tomáš Pöpperle Sparta Praha 45 35 20
MPM-057 Aleš Píša Pardubice 45 35 20
MPM-057 Ondřej Veselý České Budějovice 45 35 20
MPM-057 Peter Pucher Pardubice 45 35 20
MPM-057 Jiří Cetkovský Pardubice 45 35 20
MPM-058 Martin Procházka Kladno 45 35 20
MPM-059 Robert Reichel Litvínov 45 35 20
MPM-059 Jiří Šlégr Litvínov 45 35 20
MPM-060 Josef Řezníček Karlovy Vary 45 35 20
MPM-061 Martin Růžička Pardubice 45 35 20
MPM-062 Vladimír Růžička Slavia Praha 45 35 20
MPM-063 Jakub Sedláček Zlín 45 35 20
MPM-064 Jakub Šindel Plzeň 45 35 20
MPM-064 Adam Svoboda Slavia Praha 45 35 20
MPM-065 Václav Skuhravý Karlovy Vary 45 35 20
MPM-066 Jakub Sedláček Zlín 45 35 20
MPM-066 Václav Skuhravý Karlovy Vary 45 35 20
MPM-067 Radovan Somík Pardubice 45 35 20
MPM-067 Jaroslav Kameš Znojmo 45 35 20
MPM-068 Jaroslav Hübl Litvínov 45 35 20
MPM-068 Jiří Šlégr Litvínov 45 35 20
MPM-068 Vladimír Svačina Vítkovice 45 35 20
MPM-069 Adam Svoboda Slavia Praha 45 35 20
MPM-070 Adam Svoboda Slavia Praha 45 35 20
MPM-071 Petr Ton Sparta Praha 45 35 20
MPM-072 Roman Turek České Budějovice 45 35 20
MPM-073 Jan Výtisk Třinec 45 35 20
MPM-073 Martin Straka Plzeň 45 35 20

Magic Photo Moments Signature
Číslo Jméno Příjmení Tým Limit
MPM-002 Petr Franěk Litvínov /15
MPM-003 Matěj Stránský Třinec /15
MPM-004 Jaromír Jágr Kladno /15
MPM-005 Petr Ton Sparta Praha /15
MPM-006 Michal Barinka Sparta Praha /15
MPM-007 Martin Ďaloga Sparta Praha /15
MPM-012 Luboš Horčička Zlín /15
MPM-013 Petr Přikryl Sparta Praha /15
MPM-015 Pavel Kantor Pardubice /15
MPM-016 Dominik Frodl Plzeň /15
MPM-018 Martin Michajlov Slavia Praha /15
MPM-019 David Kaše Karlovy Vary /15
MPM-020 David Kaše Karlovy Vary /15
MPM-020 Lukáš Klimeš Brno /15
MPM-024 Dominik Frodl Plzeň /15
MPM-026 Tomáš Pöpperle Sparta Praha /15
MPM-027 Ondřej Němec Brno /15
MPM-027 Jaroslav Hlinka Sparta Praha /15
MPM-028 Miroslav Forman Sparta Praha /15
MPM-028 Tomáš Rolinek Sparta Praha /15
MPM-029 Tomáš Pöpperle Sparta Praha /15
MPM-030 Jan Buchtele Sparta Praha /15
MPM-031 Matěj Machovský Plzeň /15
MPM-032 Libor Kašík Zlín /15
MPM-033 Petr Leška Zlín /15
MPM-033 Jaroslav Hlinka Sparta Praha /15
MPM-034 Petr Čajánek Zlín /15
MPM-034 Jan Buchtele Sparta Praha /15

History of Czech National Teams
Číslo Karta Limit
Emerald /Cooper
HCNT-01 Chamonix 1908 /20 /15
HCNT-02 Mistrovství Evropy 1911 Německo 20 15
HCNT-03 Mistrovství Evropy 1912 Praha 20 15
HCNT-04 Mistrovství Evropy 1914 Německo 20 15
HCNT-05 Olympijské hry 1920 Antverpy 20 15
HCNT-06 Mistrovství Evropy 1922 Švýcarsko 20 15
HCNT-07 Mistrovství Evropy 1925 Československo 20 15
HCNT-08 Mistrovství světa 1931 Polsko 20 15
HCNT-09 Mistrovství Evropy 1932 Německo 20 15
HCNT-10 Mistrovství Evropy 1933 Československo 20 15
HCNT-11 Mistrovství světa 1934 Itálie 20 15
HCNT-12 Olympijské hry 1936 Garmisch-Partenkirchen 20 15
HCNT-13 Mistrovství světa 1938 Československo 20 15
HCNT-14 Příprava na Mistrovství světa 1947 20 15
HCNT-15 Mistrovství světa 1947 Československo 20 15
HCNT-16 Olympijské hry 1948 Svatý Mořič 20 15
HCNT-17 Mistrovství světa 1949 Švédsko 20 15
HCNT-18 Mistrovství světa 1955 Německo 20 15
HCNT-19 Mistrovství světa 1957 Sovětský svaz 20 15
HCNT-20 Mistrovství světa 1959 Československo 20 15
HCNT-21 Mistrovství světa 1963 Švédsko 20 15
HCNT-22 Olympijské hry 1964 Innsbruck 20 15
HCNT-23 Mistrovství světa 1966 Jugoslávie 20 15
HCNT-24 Olympijské hry 1968 Grenoble 20 15
HCNT-25 Mistrovství světa 1971 Švýcarsko 20 15
HCNT-26 Mistrovství světa 1972 Československo 20 15
HCNT-27 Mistrovství světa 1974 Finsko 20 15
HCNT-28 Mistrovství světa 1976 Polsko 20 15
HCNT-29 Mistrovství světa 1977 Rakousko 20 15
HCNT-30 Mistrovství světa 1978 Československo 20 15
HCNT-31 Mistrovství světa 1979 Sovětský svaz 20 15
HCNT-32 Olympijské hry 1980 Lake Placid 20 15
HCNT-33 Mistrovství světa 1981 Švédsko 20 15
HCNT-34 Mistrovství světa 1983 Německo 20 15
HCNT-35 Mistrovství světa 1985 Československo 20 15
HCNT-36 Mistrovství světa 1986 Sovětský svaz 20 15
HCNT-37 Mistrovství světa 1987 Rakousko 20 15
HCNT-38 Mistrovství Evropy do 18 let 1988 Československo 20 15
HCNT-39 Kanadský pohár 1991 20 15
HCNT-40 Olympijské hry 1992 Albertville 20 15
HCNT-41 Mistrovství světa 1993 Německo 20 15
HCNT-42 Mistrovství světa 1996 Rakousko 20 15
HCNT-43 Světový pohár 1996 20 15
HCNT-44 Mistrovství světa 1997 Finsko 20 15
HCNT-45 Olympijské hry 1998 Nagano 20 15
HCNT-46 Mistrovství světa 1998 Švýcarsko 20 15
HCNT-47 Mistrovství světa 1999 Norsko 20 15
HCNT-48 Mistrovství světa juniorů 2000 Švédsko 20 15
HCNT-49 Mistrovství světa 2000 Rusko 20 15
HCNT-50 Mistrovství světa juniorů 2001 Rakousko 20 15
HCNT-51 Mistrovství světa 2001 Německo 20 15
HCNT-52 Mistrovství světa 2002 Švédsko 20 15
HCNT-53 Mistrovství světa 2005 Rakousko 20 15
HCNT-54 Olympijské hry 2006 Turín 20 15
HCNT-55 Mistrovství světa 2006 Lotyšsko 20 15
HCNT-56 Mistrovství světa 2010 Německo 20 15
ZGVhNDQ