6 balíčků v boxu/7 karet v balíčku - celkem 42 ks karet. Popis produktu 2020-21 OFS Classic Series 2 Hockey Blaster Box.
BOX OBSAHUJE:
24x řadová karta v balíčku 6x síň slávy v balíčku 6x Blue Parallel 1 of 99 v balíčku
5x Millestones Red 1 of 66 6x Foreign Legion Red 1 of 55 4x Premium Buyback Black Parallel x/25 4x Jungle Parallel x/9 1:3 boxům Signature Base Rainbow x/20 1:3 boxům Czech Top Prospects Red 1 of 55 1:3 boxům Captains Red 1 of 55
Seznam řadových karet II.série OFS Classic 2020-21
OFS Classic 2020-21 Řadové karty
201
Marian Adámek
Třinec
308
Kristián Kolář (G)
Plzeň
202
Guntis Galvinš
Třinec
309
Anthony Luciani
Kometa Brno
203
Adam Raška
Třinec
310
Adam Gajarský
Kometa Brno
204
Tomáš Kundrátek
Třinec
311
Libor Hájek
Kometa Brno
205
Michal Kovařčík
Třinec
312
Jakub Brabenec
Kometa Brno
206
Erik Hrňa
Třinec
313
Tomáš Šoustal
Kometa Brno
207
Marek Zachar
Liberec
314
Filip Dvořák
Kometa Brno
208
Adam Najman
Liberec
315
Dávid Bondra
Kometa Brno
209
Tomáš Havlín
Liberec
316
Petr Zámorský
Kometa Brno
210
Michal Bulíř
Liberec
317
Peter Mueller
Kometa Brno
211
Tomáš Hanousek
Liberec
318
Brandon DeFazio
Kometa Brno
212
Sebastián Malát
Plzeň
319
Michal Kunc
Kometa Brno
213
Tomáš Mertl
Plzeň
320
Filip Král
Kometa Brno
214
Petr Kodýtek
Plzeň
321
Jan Süss
Kometa Brno
215
Pavel Musil
Plzeň
322
Zdeněk Čáp
Hradec Králové
216
Roman Vráblík
Plzeň
323
Tomáš Sajdl
Hradec Králové
217
Matyáš Kantner
Plzeň
324
Matěj Morong
Hradec Králové
218
Lukáš Kaňák
Plzeň
325
Jakub Váchal
Hradec Králové
219
Vojtěch Střondala
Kometa Brno
326
Jan Veselý
Hradec Králové
220
Stanislav Svozil
Kometa Brno
327
Marek Zachar
Hradec Králové
221
Tomáš Vincour
Kometa Brno
328
Vojtěch Síla
Hradec Králové
222
Martin Zaťovič
Kometa Brno
329
Michael Gaspar
Hradec Králové
223
Jakub Zbořil
Kometa Brno
330
Dominik Graňák
Hradec Králové
224
Radek Smoleňák
Hradec Králové
331
Jakub Valský
Olomouc
225
Bohumil Jank
Hradec Králové
332
Joshua J. Mácha
Olomouc
226
Richard Nedomlel
Hradec Králové
333
Silvester Kusko
Olomouc
227
Jakub Sklenář
Hradec Králové
334
Jan Hruška
Vítkovice
228
Vladimír Růžička
Hradec Králové
335
Robert Černý
Vítkovice
229
Jordann Perret
Hradec Králové
336
Peter Šišovský
Vítkovice
230
Radovan Pavlík
Hradec Králové
337
Jan Bernovský
Vítkovice
231
Adam Rutar
Olomouc
338
Marek Kalus
Vítkovice
232
David Škůrek
Olomouc
339
Petr Fridrich
Vítkovice
233
Jan Švrček
Olomouc
340
Petr Gewiese
Vítkovice
234
Vojtěch Tomeček
Olomouc
341
Lukáš Douděra
Vítkovice
235
Tomáš Valenta
Olomouc
342
Martin Ryšavý
Vítkovice
236
Martin Vyrůbalík
Olomouc
343
Robert Flick
Vítkovice
237
Roman Polák
Vítkovice
344
David Stach
Vítkovice
238
Rostislav Marosz
Vítkovice
345
Vladimír Svačina
Vítkovice
239
Tomáš Kubalík
Vítkovice
346
Guntis Galvinš
Vítkovice
240
Vojtěch Polák
Vítkovice
347
Filip Pyrochta
Vítkovice
241
Ondřej Dlapa
Mladá Boleslav
348
Gabriel Szturc
Mladá Boleslav
242
David Cienciala
Mladá Boleslav
349
Marek Hrbas
Mladá Boleslav
243
Oscar Flynn
Mladá Boleslav
350
Martin Pláněk
Mladá Boleslav
244
Jan Stránský
Mladá Boleslav
351
Jakub Kotala
Mladá Boleslav
245
Jakub Strnad
Mladá Boleslav
352
Conor Allen
Mladá Boleslav
246
Maris Bičevskis
Mladá Boleslav
353
Brandon Alderson
Mladá Boleslav
247
Radim Zohorna
Mladá Boleslav
354
David Moravec
Mladá Boleslav
248
David Nosek
Zlín
355
Michal Poletín
Zlín
249
Zdeněk Okál
Zlín
356
Jan Václavek
Zlín
250
Jiří Ondráček
Zlín
357
Lukáš Vopelka
Zlín
251
Dalibor Řezníček
Zlín
358
Darek Hejcman
Zlín
252
Pavel Sedláček
Zlín
359
Michal Kořének (G)
Zlín
253
Jiří Suhrada
Zlín
360
Martin Novotný
Zlín
254
Jakub Šlahař
Zlín
361
Roman Pšurný
Zlín
255
Robert Říčka
Sparta Praha
362
Matěj Sebera
Zlín
256
Martin Jandus
Sparta Praha
363
Jakub Svoboda
Zlín
257
Radek Jeřábek
Sparta Praha
364
Tomáš Žižka
Zlín
258
Filip Chlapík
Sparta Praha
365
Vojtěch Dobiáš
Zlín
259
Jan Piskáček
Sparta Praha
366
Tomáš Kulhánek
Sparta Praha
260
David Němeček
Sparta Praha
367
Daniel Poizl
Sparta Praha
261
Milan Jurčina
Sparta Praha
368
Ondřej Mikliš
Sparta Praha
262
Miroslav Forman
Sparta Praha
369
Vladimír Sobotka
Sparta Praha
263
David Tomášek
Sparta Praha
370
David Vitouch
Sparta Praha
264
Oldřich Cichoň (G)
Sparta Praha
371
Ondřej Němec
Sparta Praha
265
Patrik Prymula
Sparta Praha
372
Alexandr Salák (G)
Sparta Praha
266
František Lukeš
Litvínov
373
Josef Jícha
Litvínov
267
Jan Myšák
Litvínov
374
Jiří Fronk
Litvínov
268
Jakub Petružálek
Litvínov
375
Přemysl Svoboda
Litvínov
269
Samson Mahbod
Litvínov
376
Šimon Zajíček (G)
Litvínov
270
Patrik Zdráhal
Litvínov
377
Daniel Kolář
Litvínov
271
Pawel Zygmunt
Litvínov
378
Filip Helt
Litvínov
272
Dominik Graňák
Karlovy Vary
379
David Štich
Litvínov
273
Martin Weinhold
Karlovy Vary
380
Adam Horák
Karlovy Vary
274
Oldrich Kotvan
Karlovy Vary
381
Matěj Zabloudil
Karlovy Vary
275
Martin Kohout
Karlovy Vary
382
Lukáš Pulpán
Karlovy Vary
276
Jan Hladonik
Karlovy Vary
383
Dalimil Mikyska
Karlovy Vary
277
Libor Zábranský
Karlovy Vary
384
Martin Kadlec
Karlovy Vary
278
Martin Rohan
Karlovy Vary
385
Jan Bednář (G)
Karlovy Vary
279
Juraj Mikuš
Pardubice
386
Vladislav Habal (G)
Karlovy Vary
280
Jakub Nakládal
Pardubice
387
František Klejna
Karlovy Vary
281
Patrik Poulíček
Pardubice
388
Tomáš Vildumetz
Karlovy Vary
282
Vladimír Svačina
Pardubice
389
Ondřej Roman
Pardubice
283
Radoslav Tybor
Pardubice
390
Daniel Vladař (G)
Pardubice
284
Ondřej Vála
Pardubice
391
Anthony Camara
Pardubice
285
Tomáš Zeman
Pardubice
392
Marek Ďaloga
Pardubice
286
Radek Prokeš
České Budějovice
393
Matouš Kratochvíl
Pardubice
287
René Vydarený
České Budějovice
394
Michal Machač
Pardubice
288
Martin Novák
České Budějovice
395
Jan Oliva
Pardubice
289
Vít Christov
České Budějovice
396
Michal Pochobradský
Pardubice
290
Zdeněk Doležal
České Budějovice
397
Ondřej Rohlík
Pardubice
291
Daniel Voženílek
České Budějovice
398
Stepan Zakharchuk
Pardubice
292
Daniel Kurovský
Třinec
399
Jan Zdráhal
Pardubice
293
Filip Zadina
Třinec
400
Luboš Horký
Pardubice
294
Jan Zahradníček
Třinec
401
Filip Koffer
Pardubice
295
Ondřej Kacetl (G)
Třinec
402
Konstantin Barulin (G)
Pardubice
296
Ondrej Šedivý
Třinec
403
Andrei Kostitsyn
Pardubice
297
Ralfs Freibergs
Třinec
404
Pavol Štětka
Pardubice
298
Michael Špaček
Třinec
405
Tomáš Zohorna
Pardubice
299
Taylor Leier
Třinec
406
Jan Strmeň (G)
České Budějovice
300
Jack Rodewald
Třinec
407
Albert Michnáč
České Budějovice
301
Tomáš Marcinko
Třinec
408
Miroslav Forman
České Budějovice
302
Matěj Pekař
Liberec
409
Jakub Suchánek
České Budějovice
303
Kryštof Hrabík
Liberec
410
Vladimír Roth
České Budějovice
304
Petr Kolmann
Liberec
411
Martin Adamský
České Budějovice
305
Ondřej Vitásek
Liberec
412
Gabin Ville
České Budějovice
306
Albert Michnáč
Plzeň
413
Pavel Novák
České Budějovice
307
Martin Dočekal
Plzeň
414
Šimon Kubíček
České Budějovice
Seznam podepsaných karet OFS Classic 2020-21 Rainbow Signature (x/20)
OFS Classic 2020-21 Rainbow Signature #1-200
1
David Musil
TRI
103
Petr Šidlík
MLB
2
Jakub Štěpánek (G)
TRI
104
David Bernad
MLB
3
Aron Chmielewski
TRI
105
Adam Zbořil
MLB
6
Patrik Hrehorčák
TRI
106
Mitchell Fillman
MLB
7
Petr Vrána
TRI
107
Jan Růžička (G)
MLB
8
Vladimír Dravecký
TRI
108
Pavel Kousal
MLB
9
Martin Růžička
TRI
109
David Šťastný
MLB
10
Martin Gernát
TRI
110
Gašper Krošelj (G)
MLB
11
Ondřej Kovařčík
TRI
111
Ondřej Najman
MLB
12
Miloš Roman
TRI
112
Mário Lunter
MLB
13
Matěj Stránský
TRI
113
Joona Jääskeläinen
MLB
14
Jan Jaroměřský
TRI
114
Martin Ševc
MLB
15
Milan Doudera
TRI
116
Daniel Huf (G)
ZLN
16
Ronald Knot
LIB
118
Jan Dufek
ZLN
17
Ladislav Šmíd
LIB
119
Jakub Ferenc
ZLN
18
Dávid Gríger
LIB
120
Libor Kašík (G)
ZLN
19
Jiří Průžek
LIB
121
Tomáš Fořt
ZLN
20
Michal Birner
LIB
122
Štěpán Fryšara
ZLN
21
Lukáš Derner
LIB
123
Daniel Gazda
ZLN
22
Jakub Rychlovský
LIB
124
Matyáš Hamrlík
ZLN
23
Radan Lenc
LIB
127
Jiří Karafiát
ZLN
24
Petr Jelínek
LIB
128
Bedřich Köhler
ZLN
25
Jan Šír
LIB
129
Pavel Kubiš
ZLN
26
Jaroslav Pavelka (G)
LIB
130
Lukáš Rousek
SPA
28
Mislav Rosandić
LIB
131
Matěj Machovský (G)
SPA
29
Petr Kváča (G)
LIB
132
David Dvořáček
SPA
30
Jaroslav Vlach
LIB
133
Ladislav Zikmund
SPA
31
Dominik Frodl (G)
PLZ
134
Jakub Neužil (G)
SPA
32
David Jiříček
PLZ
135
Andrej Kudrna
SPA
33
Matěj Stříteský
PLZ
136
Tomáš Pavelka
SPA
34
Dominik Pavlát (G)
PLZ
137
Tomáš Dvořák
SPA
35
Peter Čerešňák
PLZ
138
Lukáš Pech
SPA
36
Jan Eberle
PLZ
139
Matúš Sukeľ
SPA
37
David Stach
PLZ
140
Michal Řepík
SPA
38
Viktor Lang
PLZ
141
Petr Kalina
SPA
39
Petr Straka
PLZ
142
Jan Košťálek
SPA
40
Filip Suchý
PLZ
143
Jan Buchtele
SPA
41
Vojtěch Budík
PLZ
144
Roman Horák
SPA
42
Jakub Pour
PLZ
145
David Honzík (G)
LIT
43
Luboš Rob
PLZ
146
Uvis Balinskis
LIT
44
Milan Gulaš
PLZ
147
Oskars Cibuļskis
LIT
45
Jaroslav Kracík
PLZ
148
Patrik Demel
LIT
47
Ralfs Freibergs
BRN
149
František Gerhát
LIT
48
Karel Vejmelka (G)
BRN
150
Denis Godla (G)
LIT
49
Michal Gulaši
BRN
151
Viktor Hübl
LIT
50
Petr Holík
BRN
152
Martin Hanzl
LIT
51
Luboš Horký
BRN
153
Aaron Irving
LIT
52
Jakub Klepiš
BRN
154
Jan Ščotka
LIT
53
Lukáš Klimeš (G)
BRN
155
Richard Jarůšek
LIT
54
Michal Kunc
BRN
156
Patrick Kudla
LIT
55
Ondřej Němec
BRN
157
Martin Látal
LIT
56
Karel Plášek
BRN
159
Tomáš Vondráček
KVA
58
Daniel Rákos
BRN
160
Michal Plutnar
KVA
59
Peter Schneider
BRN
161
Ondřej Beránek
KVA
60
Štěpán Lukeš (G)
MHK
162
Jakub Flek
KVA
61
Lukáš Cingel
MHK
163
Petr Koblasa
KVA
62
Filip Hronek
MHK
164
Jakub Lauko
KVA
63
Marek Mazanec (G)
MHK
165
Tomáš Redlich
KVA
64
Aleš Jergl
MHK
166
Jiří Černoch
KVA
65
Jakub Lev
MHK
167
Tomáš Mikúš
KVA
66
Jakub Orsava
MHK
168
David Kaše
KVA
67
Kevin Klíma
MHK
169
Václav Skuhravý
KVA
68
Radim Šalda
MHK
170
Filip Novotný (G)
KVA
69
Petr Koukal
MHK
171
Patrik Hamrla (G)
KVA
70
Filip Pavlík
MHK
172
Petr Šenkeřík
KVA
71
Jérémie Blain
MHK
173
Lukáš Anděl
PCE
72
Radek Pilař
MHK
174
Matěj Blümel
PCE
73
Kelly Klíma
MHK
175
Martin Bučko
PCE
75
Vilém Burian
OLO
176
Valentin Claireaux
PCE
76
Tomáš Gřeš
OLO
177
Rhett Holland
PCE
78
Jan Káňa
OLO
178
Michal Hrádek
PCE
79
Branislav Konrád (G)
OLO
179
Pavel Kantor (G)
PCE
80
Jan Knotek
OLO
181
Milan Klouček (G)
PCE
81
Petr Kolouch
OLO
182
Jan Kolář
PCE
82
Lukáš Kucsera
OLO
183
Robert Kousal
PCE
83
Jan Lukáš (G)
OLO
184
Denis Kusý
PCE
84
Lukáš Nahodil
OLO
185
Ondřej Machala
PCE
86
Rostislav Olesz
OLO
186
Jan Mandát
PCE
87
Jiří Ondrušek
OLO
187
Marek Čiliak (G)
CBU
88
Miroslav Svoboda (G)
VIT
188
Karel Plášil
CBU
89
Adam Polášek
VIT
189
Václav Karabáček
CBU
90
Alexandre Mallet
VIT
190
Roman Přikryl
CBU
91
Dominik Lakatoš
VIT
191
Pavel Pýcha
CBU
92
Daniel Dolejš (G)
VIT
192
Miroslav Holec
CBU
93
Jan Schleiss
VIT
193
Matouš Venkrbec
CBU
95
Josef Mikyska
VIT
194
Jiří Patera (G)
CBU
96
Lukáš Kovář
VIT
196
Ondřej Slováček
CBU
98
Nicolas Werbik
VIT
197
Vít Jonák
CBU
99
Patrik Koch
VIT
198
Conor Allen
CBU
101
Rastislav Dej
VIT
199
Martin Beránek
CBU
102
Karel Klikorka
MLB
200
David Gilbert
CBU
OFS Classic 2020-21 Rainbow Signature #201-414
201
Marian Adámek
TRI
249
Zdeněk Okál
ZLN
204
Tomáš Kundrátek
TRI
250
Jiří Ondráček
ZLN
205
Michal Kovařčík
TRI
251
Dalibor Řezníček
ZLN
206
Erik Hrňa
TRI
252
Pavel Sedláček
ZLN
208
Adam Najman
LIB
253
Jiří Suhrada
ZLN
209
Tomáš Havlín
LIB
254
Jakub Šlahař
ZLN
210
Michal Bulíř
LIB
255
Robert Říčka
SPA
211
Tomáš Hanousek
LIB
256
Martin Jandus
SPA
212
Sebastián Malát
PLZ
257
Radek Jeřábek
SPA
213
Tomáš Mertl
PLZ
259
Jan Piskáček
SPA
214
Petr Kodýtek
PLZ
260
David Němeček
SPA
215
Pavel Musil
PLZ
261
Milan Jurčina
SPA
216
Roman Vráblík
PLZ
262
Miroslav Forman
SPA
217
Matyáš Kantner
PLZ
263
David Tomášek
SPA
218
Lukáš Kaňák
PLZ
266
František Lukeš
LIT
219
Vojtěch Střondala
BRN
268
Jakub Petružálek
LIT
220
Stanislav Svozil
BRN
269
Samson Mahbod
LIT
221
Tomáš Vincour
BRN
270
Patrik Zdráhal
LIT
222
Martin Zaťovič
BRN
271
Pawel Zygmunt
LIT
224
Radek Smoleňák
MHK
272
Dominik Graňák
KVA
225
Bohumil Jank
MHK
273
Martin Weinhold
KVA
226
Richard Nedomlel
MHK
275
Martin Kohout
KVA
227
Jakub Sklenář
MHK
276
Jan Hladonik
KVA
228
Vladimír Růžička
MHK
277
Libor Zábranský
KVA
229
Jordann Perret
MHK
278
Martin Rohan
KVA
230
Radovan Pavlík
MHK
279
Juraj Mikuš
PCE
232
David Škůrek
OLO
280
Jakub Nakládal
PCE
233
Jan Švrček
OLO
281
Patrik Poulíček
PCE
235
Tomáš Valenta
OLO
282
Vladimír Svačina
PCE
237
Roman Polák
VIT
283
Radoslav Tybor
PCE
239
Tomáš Kubalík
VIT
284
Ondřej Vála
PCE
241
Ondřej Dlapa
MLB
285
Tomáš Zeman
PCE
242
David Cienciala
MLB
286
Radek Prokeš
CBU
243
Oscar Flynn
MLB
287
René Vydarený
CBU
244
Jan Stránský
MLB
288
Martin Novák
CBU
245
Jakub Strnad
MLB
289
Vít Christov
CBU
246
Maris Bičevskis
MLB
290
Zdeněk Doležal
CBU
247
Radim Zohorna
MLB
291
Daniel Voženílek
CBU
248
David Nosek
ZLN
Seznam insertních karet OFS Classic 2020-21 Milestones
Gold- limitace 1 of 99 (v Collector's boxech)
Blue- limitace 1 of 66 (v Hobby boxech)
Red- limitace 1 of 55 (v Blaster boxech)
Rainbow- limitace x/29 (v Collector's boxech)
OFS Classic 2020-21 Milestones
1
Žižka Tomáš
ZLN
16.11.2020 – 1100 zápasů v TELH
2
Kracík Jaroslav
PLZ
23.11.2020 – 600 zápasů v TELH
3
Knotek Jan
OLO
1.12.2020 – 300 zápasů v TELH
4
Smoleňák Radek
HKR
1.12.2020 – 200 zápasů v TELH
5
Kubiš Pavel
ZLN
6.12.2020 – 800 zápasů v TELH
6
Koukal Petr
HKR
8.12.2020 – 800 zápasů v TELH
7
Pech Lukáš
SPA
11.12.2020 – 900 zápasů v TELH
8
Derner Lukáš
LIB
13.12.2020 – 800 zápasů v TELH
9
Hübl Viktor
LIT
22.12.2020 – 787 bodů v TELH (překonání rekordu)
10
Graňák Dominik
KVA
8.1.2021 – 500 zápasů v TELH
11
Lukeš František
LIT
11.1.2021 – 250 gólů v kariéře
12
Vydarený René
CBU
12.1.2021 – 700 zápasů v TELH
13
Hübl Viktor
LIT
20.1.2021 – 1200 zápasů v TELH
14
Gulaš Milan
PLZ
22.1.2021 – 600 zápasů v TELH
15
Zaťovič Martin
BNO
24.1.2021 – 350 bodů v TELH
16
Sklenář Jakub
HKR
29.1.2021 – 700 zápasů v TELH
17
Lukeš František
LIT
29.1.2021 – 600 bodů v TELH
18
František Gerhát
LIT
2.2.2021 – 500 zápasů v TELH
19
Petr Holík
BNO
5.2.2021 – 600 zápasů v TELH
20
Lukáš Pulpán
KVA
7.2.2021 – 500 zápasů v TELH
Seznam insertních karet OFS Classic 2020-21 Milestones Tomáš Rolinek
Gold- limitace 1 of 99 (v Collector's boxech)
Blue- limitace 1 of 66 (v Hobby boxech)
Red- limitace 1 of 55 (v Blaster boxech)
Rainbow- limitace x/29 (v Collector's boxech)
OFS Classic 2020-21 Milestones Tomáš Rolinek
1
Tomáš Rolinek
PCE
744 zápasů v TELH
2
Tomáš Rolinek
PCE
185 gólů v TELH
3
Tomáš Rolinek
PCE
205 asistencí v TELH
4
Tomáš Rolinek
PCE
390 bodů v TELH
Seznam insertních karet OFS Classic 2020-21 Foreign Forces
Gold- limitace 1 of 77 (v Collector's boxech)
Neon Rainbow- limitace x/15 (v Collector's boxech)
Neon Ice Water- limitace 1/1 (v Collector's boxech)
Blue- limitace 1 of 66 (v Hobby boxech)
Red- limitace 1 of 55 (v Blaster boxech)
OFS Classic 2020-21 Foreign Forces #1-66
FL-AAL
Alexandre Mallet
VIT
FL-MČI
Marek Čiliak (G)
CBU
FL-ACA
Anthony Camara
PCE
FL-MĎA
Marek Ďaloga
PCE
FL-ACW
Aaron Chmielewski
TRI
FL-MFI
Mitchell Fillman
MLB
FL-AIR
Aaron Irving
LIT
FL-MJČ
Milan Jurčina
SPA
FL-AKO
Andrei Kostitsyn
PCE
FL-MLU
Mário Lunter
MLB
FL-AKU
Andrej Kudrna
SPA
FL-MPA
Matej Paulovič
HKR
FL-ALH
Anthony Luciani
BNO
FL-MRČ
Mislav Rosandič
LIB
FL-BAL
Brandon Alderson
MLB
FL-MRN
Miloš Roman
TRI
FL-BDF
Brandon DeFazio
BNO
FL-MSU
Matúš Sukeľ
SPA
FL-BKO
Branislav Konrád (G)
OLO
FL-OCI
Oskars Cibulskis
LIT
FL-CAL
Conor Allen
CBU
FL-PČE
Peter Čerešňák
PLZ
FL-DBD
Dávid Bondra
BNO
FL-PHČ
Patrik Hrehorčák
TRI
FL-DGI
David Gilbert
CBU
FL-PKH
Patrik Koch
VIT
FL-DGÍ
Dávid Gríger
LIB
FL-PMU
Peter Mueller
BNO
FL-DGL
Denis Godla (G)
LIT
FL-PSC
Peter Schneider
BNO
FL-DGR
Dominik Graňák
KVA
FL-PTŠ
Peter Trška
BNO
FL-FGE
František Gerhát
LIT
FL-PUD
Patrick Kudla
LIT
FL-GGA
Guntis Galvinš
TRI
FL-PZY
Pawel Zygmunt
LIT
FL-GKR
Gašper Krošelj (G)
MLB
FL-RDJ
Rastislav Dej
VIT
FL-GVI
Gabin Ville
CBU
FL-RFL
Rob Flick
VIT
FL-JBL
Jerémie Blain
HKR
FL-RFR
Ralfs Freibergs
BNO
FL-JDU
Jesse Dudas
VIT
FL-RHD
Rhett Holland
PCE
FL-JJA
Joona Jääskeläinen
MLB
FL-RTY
Radoslav Tybor
PCE
FL-JJM
Joshua J. Mácha
OLO
FL-RVY
René Vydarený
CBU
FL-JMI
Juraj Mikuš
PCE
FL-SKU
Silvester Kusko
OLO
FL-JPE
Jordann Perret
HKR
FL-SMA
Samson Mahbod
LIT
FL-JRW
Jack Rodewald
TRI
FL-SZA
Stepan Zakharchuk
PCE
FL-KBA
Konstantin Barulin (G)
PCE
FL-TLE
Taylor Leier
TRI
FL-KKÍ
Kelly Klíma
HKR
FL-TMI
Tomáš Mikúš
KVA
FL-KKL
Kevin Klíma
HKR
FL-TMK
Tomáš Marcinko
TRI
FL-MBI
Maris Bičevskis
MLB
FL-UBA
Uvis Balinskis
LIT
FL-MBT
Martin Gernát
TRI
FL-VCL
Valentin Claireaux
PCE
FL-MBU
Martin Bučko
PCE
FL-VDÝ
Vladimír Dravecký
TRI
Seznam insertních karet OFS Classic 2020-21 Captains
Gold- limitace 1 of 77 (v Collector's boxech)
Neon Rainbow- limitace x/22 (v Collector's boxech)
Plexiglass- limitace x/10 (v Collector's boxech)
Blue- limitace 1 of 66 (v Hobby boxech)
Red- limitace 1 of 55 (v Blaster boxech)
OFS Classic 2020-21 Captains #1-14
CAP-JNA
Jakub Nakládal
PCE
CAP-PPÝ
Pavel Pýcha
CBU
CAP-MGU
Milan Gulaš
PLZ
CAP-PVR
Petr Vrána
TRI
CAP-MŘE
Michal Řepík
SPA
CAP-RPO
Roman Polák
VIT
CAP-MŠE
Martin Ševc
MLB
CAP-RSM
Radek Smoleňák
HKR
CAP-MVY
Martin Vyrůbalík
OLO
CAP-TŽI
Tomáš Žižka
ZLN
CAP-MZA
Martin Za'tovič
BNO
CAP-VHÜ
Viktor Hübl
LIT
CAP-PJE
Petr Jelínek
LIB
CAP-VSK
Václav Skuhravý
KVA
Seznam insertních karet OFS Classic 2020-21 Czech Top Prospects
Gold- limitace 1 of 77 (v Collector's boxech)
Neon Rainbow- limitace x/20 (v Collector's boxech)
Plexiglass- limitace x/10 (v Collector's boxech)
Blue- limitace 1 of 66 (v Hobby boxech)
Red- limitace 1 of 55 (v Blaster boxech)
OFS Classic 2020-21 Czech Top Prospects #1-21
CTP-1
Nick Malík (G)
FMI
CTP-12
Jaromír Pytlík
VIT
CTP-2
Lukáš Pařík (G)
LET
CTP-13
Jan Myšák
LIT
CTP-3
Michael Krutil
SPA
CTP-14
David Vitouch
SPA
CTP-4
Jiří Suhrada
ZLN
CTP-15
Michal Gut
CHO
CTP-5
David Jiříček
PLZ
CTP-16
Adam Najman
LIB
CTP-6
Stanislav Svozil
BNO
CTP-17
Filip Přikryl
PLZ
CTP-7
Radek Kučeřík
TRE
CTP-18
Michal Teplý
MLB
CTP-8
Karel Klikorka
MLB
CTP-19
Martin Lang
PLZ
CTP-9
Jakub Rychlovský
LIB
CTP-20
Adam Raška
TRI
CTP-10
Filip Koffer
PCE
CTP-21
Pavel Novák
CBU
CTP-11
Martin Beránek
CBU
Seznam memorabilia karet OFS Classic 2020-21 II. Remnants
OFS Classic 2020-21 II. Remnants #1-40
RPS-BIH
Brian Ihnačák
LIT
stick
x/44
RPS-BKÖ
Bedřich Köhler
ZLN
stick
x/66
RPS-DBŘ
David Březina
VSE
jersey
x/77
RPS-DFU
Dominik Furch (G)
SLA
blocker
x/77
RPS-DHO
David Honzík (G)
SPA
stick
x/66
RPS-DKO
David Kofroň
TRI
jersey
x/77
RPS-FMU
František Musil
CGY
glove
x/66
RPS-JHU
Július Hudáček (G)
PCE
blocker
x/66
RPS-JŠT
Jan Štencel
BNO
stick
x/77
RPS-JTO
Jan Tomajko
SPA
jersey
x/77
RPS-JZA
Jan Zahradníček
TRI
stick
x/66
RPS-LBL
Ladislav Blažek (G)
SLA
pad
x/77
RPS-LHO
Luboš Horčička (G)
ZLN
jersey
x/66
RPS-LHR
Lukáš Hronek (G)
SLA
stick
x/55
RPS-LNA
Lukáš Nahodil
OLO
glove
x/66
RPS-MFA
Martin Falter (G)
OLO
jersey
x/77
RPS-MPI
Marek Pinc (G)
LIT
glove
x/66
RPS-MPR
Martin Procházka
SPA
jersey
x/77
RPS-MRI
Martin Richter
BNO
stick
x/44
RPS-MST
Martin Straka
PLZ
skate
x/44
RPS-MTR
Michal Trávníček
LIT
stick
x/66
RPS-NLU
Nicklas Lundström (G)
JIH
stick
x/44
RPS-OKO
Oldrich Kotvan
ZLN
jersey
x/77
RPS-PČÁ
Petr Čáslava
PCE
glove
x/66
RPS-PSV
Petr Svoboda
PHI
glove
x/66
RPS-PSÝ
Petr Sýkora
PCE
pants
x/77
RPS-PVR
Petr Vrána
SPA
stick
x/44
RPS-PZU
Pavel Zubíček
VSE
stick
x/55
RPS-RBU
Rihards Bukarts
ZLN
stick
x/55
RPS-RNE
Richard Nedomlel
MLB
jersey
x/77
RPS-RVR
Radim Vrbata
MLB
stick
x/77
RPS-SDE
Steven Delisle
SPA
stick
x/77
RPS-TPA
Tomáš Pavelka
SPA
stick
x/77
RPS-TPÖ
Tomáš Pöpperle (G)
SPA
pad
x/77
RPS-TPŠ
Tomáš Pšenička
SPA
jersey
x/77
RPS-TRE
Tomáš Redlich
KLA
stick
x/77
RPS-TVO
Tomáš Voráček
MLB
stick
x/66
RPS-TWI
Ty Wishart
PCE
stick
x/77
RPS-VDZ
Vladimír Dzurilla (G)
ČSSR
glove
x/66
RPS-ZSI
Zach Sill
SPA
stick
x/66
Seznam memorabilia karet OFS Classic 2020-21 II. Game Used Material
OFS Classic 2020-21 II. Game Used Material #1-40
GUM-ADL
Adam Dlouhý
LIB
jersey CHL
x/77
GUM-AKU
Andrej Kudrna
SPA
stick
x/77
GUM-AMI
Albert Michnáč
CBU
stick
x/77
GUM-ARA
Adam Raška
TRI
stick
x/55
GUM-BGR
Blaž Gregorc
VIT
stick
x/77
GUM-BŽA
Boris Žabka
MLB
stick
x/77
GUM-DKU
Denis Kusý
PCE
stick
x/66
GUM-DNĚ
David Němeček
SPA
stick
x/77
GUM-DOS
David Ostřížek
OLO
stick
x/44
GUM-DPO
David Pojkar
SLA
stick
x/66
GUM-DTO
David Tomášek
SPA
stick
x/77
GUM-JBE
Jaroslav Bednář
SLA
stick
x/77
GUM-JBL
Jérémie Blain
HKR
stick
x/77
GUM-JHR
Jan Hruška
VIT
stick
x/44
GUM-JJÁ
Jaromír Jágr
KLA
stick
x/55
GUM-JKO
Jan Kolář
PCE
jersey
x/77
GUM-JKŘ
Jan Kovář
PLZ
stick
x/55
GUM-JPE
Jan Peterek
TRI
socks
x/77
GUM-JSE
Jakub Sedláček (G)
SPA
stick
x/77
GUM-JSM
Jiří Smejkal
SPA
stick
x/66
GUM-JZE
Jiří Zelenka
SPA
pants
x/77
GUM-LRO
Lukáš Rousek
SPA
stick
x/77
GUM-MĎA
Marek Ďaloga
PCE
stick
x/66
GUM-MFO
Miroslav Forman
CBU
stick
x/77
GUM-MNE
Michal Neuvirth (G)
SPA
stick
x/77
GUM-MPA
Matej Paulovič
PCE
stick
x/44
GUM-MPR
Martin Procházka
SPA
stick
x/66
GUM-MTO
Marek Tomica
SLA
stick
x/55
GUM-OKA
Ondřej Kacetl (G)
HKR
stick
x/77
GUM-OKR
Ondřej Kratěna
SPA
jersey
x/77
GUM-PKA
Pavel Kantor (G)
PCE
stick
x/77
GUM-RJA
Radek Jeřábek
SPA
stick
x/66
GUM-RKR
Richard Král
TRI
stick
x/77
GUM-RPI
Radek Pilař
HKR
stick
x/55
GUM-RWI
Roman Will (G)
LIB
stick
x/55
GUM-SKU
Silvester Kusko
BNO
jersey
x/77
GUM-SZA
Stepan Zakharchuk
PCE
stick
x/55
GUM-TČA
Tomáš Čachotský
JIH
glove
x/66
GUM-TRE
Tomáš Redlich
KLA
jersey
x/77
GUM-VRŮ
Vladimír Růžička
HKR
stick
x/77
Seznam insertních karet OFS Classic 2020-21 Immortals
OFS Classic 2020-21 Immortals #51-75
IM-51
Roman Čechmánek (G)
VSE
IM-64
Bohuslav Ebermann
ČSSR
IM-52
Ondřej Kratěna
SPA
IM-65
Jiří Kochta
ČSSR
IM-53
Milan Chalupa
JIH
IM-66
František Vaněk
ČSSR
IM-54
Jiří Králík (G)
GTW
IM-67
Richard Král
TRI
IM-55
Miroslav Kapoun (G)
LIT
IM-68
Jaroslav Špaček
PLZ
IM-56
Vladimír Dzurilla (G)
ČSSR
IM-69
Josef Řezníček
PLZ
IM-57
Martin Straka
PLZ
IM-70
Petr Leška
ZLN
IM-58
Martin Prusek (G)
VIT
IM-71
Jaromír Látal
OLO
IM-59
Jiří Holeček (G)
ČSSR
IM-72
Bedřich Ščerban
VSE
IM-60
Roman Turek (G)
CBU
IM-73
František Ptáček
SPA
IM-61
Václav Nedomanský
ČSSR
IM-74
Jiří Zelenka
SPA
IM-62
Jiří Holík
ČSSR
IM-75
Roman Šimíček
VIT
IM-63
Petr Svoboda
LIT
Seznam subsetu OFS Classic 2020-21 Buyback OFS Premium 10-11
Gold Embossed- zlatá ražba limitace x/25 (v Collector's boxech)
Silver Embossed- stříbrná ražba, limitace x/25 (v Hobby boxech)
Double Embossed- černá ražba, limitace x/25 (v Blaster boxech)