NOVINKY

arr3CASE GROUP BREAK Září 04 a 05-2021 UD ALLURE Hockey Hobby 2x 10 box CASE!Vážení zákazníci, přinášíme Vám další Group Break.Veškeré obecné informace naleznete zde.Nyní... arr3NOVÁ ČÍSLA BANKOVNÍCH ÚČTŮ! Vážení zákazníci. Věnujte prosím pozornost této informaci. Ode dneška máme NOVÁ ČÍSLA... arr3BECKETT píše o sběratelství v ČR!!! V Beckettu online vyšel článek o sběratelství v České republice! HOBBY POSTCARD: CZECH... arr3CDD Conference UPPER DECK 2020 JanuaryV dnech 7. až 9. 1. 2020 jsme se zúčastnili konference certifikovaných Diamond Dealerů Upper Deck... arr3Video z EXCLUSIVE CASE GROUP BREAKU Únor 01-2020 www.hokej-karty.cz ZDE!!Vážení zákazníci, zde si můžete prohlédnout video z EXCLUSIVE CASE GROUP BREAKU www.hokej-karty.cz... arr3NHL GLOBAL FAN TOUR 2019Vážení zákazníci a fanoušci hokeje!Dovolte, abychom Vás pozvali na sérii akcí, která bude probíhat... arr3EXPO BRNO 2019Dne 4. 5. 2019 se na Brněnském výstavišti konalo historicky první setkání sběratelů karet s názvem... arr3Nová služba v nabídce poštovného - ZÁSILKOVNA SKDne 8. 12. 2018 jsme spustili novou službu poštovného v našem obchodě pro slovenské... arr3PORADNA 2. DÍL - PŘÍSLUŠENSTVÍ.Jak ukládat karty? Používat slídy? Jaké folie vybrat? Použít toploader či One Touch holder? To jsou... arr3Zasíláme na SlovenskoZasíláme také na Slovensko, ale i do ostatních zemí celého světa.Zákazníci ze Slovenska mají také... arr3Platba na slovenský účet!Pro slovenské zákazníky jsme zřídili slovenský bankovní účet: 2300162174/8330. Můžete jej využívat...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 2 799,00 Kč (114,70 EUR)
skladem

KONTAKTY

HOKEJ-KARTY.CZ s.r.o.
Vrchlického 1092
43601 Litvínov
tel: +420 602 635 912
info@hokej-karty.cz
Facebook: hokej-karty.cz
IČO: 10887555, DIČ: CZ10887555
Partner
Partner

Slovníček sběratele
ZÁKLADNÍ POJMY SBĚRATELŮ HOKEJOVÝCH KARET

 

Zde bychom Vás rádi seznámili se základními pojmy, které Vám pomohou lépe se orientovat v branži sběratelství hokejových karet.

Možná se ptáte, proč se taková spousta lidí rozhodla sbírat hokejové karty. Kartám se věnují lidé, pro které je hokej (nejen v NHL) neodmyslitelnou stránkou života. Právě díky tomuto koníčku se můžou přiblížit svým idolům a stát se svým způsobem součástí nejlepší hokejové ligy světa. Zvláště dnes, v době, kdy obstarat kartu s kouskem výstroje svého „hrdiny“ je poměrně jednoduché. Kolika z vás se zatajil dech při pohledu na nějaký nádherný exemplář vytažený zrovna z toho vašeho balíčku? Skvělý pocit se dostavuje pokaždé, když se vám podaří rozšířit sbírku o kousek, po kterém toužíte delší dobu. Celý život je především o plnění snů a právě spoustu těch hokejových si dokážeme splnit díky sbírání hokejových karet.

Hokejové forum a burzy

Sbírání hokejových karet se změnilo hlavně rozšířením internetu. Nejenže neuvěřitelně zrychlil komunikaci mezi sběrateli, umožnil okamžitě získat informace o novinkách či vydaných sériích, ale především poskytl možnost snadněji nakupovat a prodávat hokejové karty – u nás i v zámoří.

V roce 2011 jsme spustili česko-slovenský portál www.forum-hokej-karty.cz. Obrovským plusem je kromě velkého počtu návštěvníků z Česka, Slovenska a ostatních zemí, zejména výborná přehlednost a množství kategorií. Můžete zde karty vyměňovat, prezentovat svoji sbírku nebo si jen tak popovídat. 

Největší hokejová burza se koná každoročně v listopadu v Torontu. Známá je pod názvem SportCard & Memorabilia Expo a setkávají se na ní sběratelé z celého světa. Právě na podobných akcích je vidět, že sbírání hokejových karet se nevěnují pouze „malé děti“, ale naopak je obrovským koníčkem pro spoustu dospělých. Obsazeno bývá více než 400 velkých stolů se všemožným sortimentem (od levnějších po doslova tisícidolarové karty, puky, repliky i hrané dresy a neuvěřitelné množství boxů). Nechybí ani skutečné legendy NHL, které vám po zakoupení speciálního lístku podepíší přinesené věci. Na burze jsme byli poprvé v roce 2018 a můžeme potvrdit, že jde o neuvěřitelný zážitek.

Věříme, že Vám výše uvedené rady a vysvětlivky pomůžou k lepší orientaci, pokud byste přesto potebovali s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat na: info@hokej-karty.cz.
MzdlND