» GROUP BREAKS
GROUP BREAKS - ZÁKLADNÍ INFORMACE

GROUP BREAK

Co to je Group Break?

GROUP BREAK – česky lze volně přeložit jako „skupinové rozbalování boxů“ nebo „skupinový break“ .

Základem GB je to, že si více lidí rozdělí náklady na koupi boxů (více boxů, nebo třeba celý case jednoho produktu) a karty jsou rozděleny mezi lidmi v závislosti na tom, jaký si vyberou (zaplatí) tým.

GROUP BREAK se může týkat každého výrobku v nabídce boxů (casů), např. UD MVP, Artifacts, Black Diamond ad., Panini Crown Royale, Totally Certified…

Je to skvělá alternativa k velkému nákupu casů či více boxů, které by jednotlivý sběratel těžce realizoval. Pokud máte zájem o jednotlivého hráče či jednotlivý team, pak je to velice zajímavá šance získat skvělé karty za relativně málo peněz.
Například, case UD Series 1 (12 boxů) bude stát něco okolo 26.000,- Kč, to je cena poměrně vysoká pro většinu sběratelů. Dejme tomu, že máte zájem pouze o karty týmu New York Rangers – cena za každý tým by byla cca 850,- Kč. Tzn., že za tuto cenu získáte veškeré karty Vašeho oblíbeného klubu z celého case!! Další sběratel dostane všechny karty jiného klubu, který si vybral atd. 
To vše s garancí case hitů!!

GROUP BREAK je skvělý způsob, jak se zapojit do velkého nákupu za minimální náklady.


JAK GROUP BREAK FUNGUJE?

Group Breaky nabízí spoustu variant. My budeme používat více způsobů, vždy takový, který bude pro daný typ produktů nejvýhodnější.

Základní varianty GB:
- K dispozici je 30 týmů, tedy 30 sběratelů - zákazníků. Každý zákazník jeden tým – cena za tým – shodná pro všechny kluby

- bude vypsáno 15 týmů. Zbylých 15 týmů bude losováno jako bonus pro ty, kteří si zakoupili tým z prvních patnácti. Losování probíhá na randomizéru.

- Odstupňovaná cena za tým – dle oblíbenosti.
Např. DETROIT RED WINGS či NEW YORK RANGERS jsou ve vyšší cenové hladině (dejme tomu 800,- Kč), než např. COLUMBUS BLUE JACKETS, ARIZONA COYOTES (dejme tomu 400,- Kč) apod.
Někdy se cena za tým může řídit také zajímavými nováčky, takže teoreticky, pokud se bude rozbalovat celý case nového produktu, kde bude skvělý nováček Floridy, která standardně patří k levnějším týmům, může být cena za tým vyšší než standardně.

Více informací ke GROUP BREAKS naleznete v samostatné sekci zde.

ODgxYTczZ