O NÁS
O nás


Vítáme Vás v internetovém obchodě www.hokej-karty.cz.

Jsme dlouholetí sběratelé hokejových sběratelských karet. Protože sběratelství je pro nás hobby, které chceme pozvednout na vyšší úroveň, hlavně v ČR a SR, rozhodli jsme se vytvořit eshop, který slouží pro sběratele nejen z České republiky, ale i okolních států. Většina sběratelů nakupuje v dnešní době převážně v zámoří. Nabídka na českém trhu totiž není široká. Naším cílem je toto změnit. Nabízíme kvalitní služby, spoustu zboží k okamžitému odeslání (veškeré nabízené zboží je skladem, až na produkty, které jsou v předprodeji)). Také máme k dispozici kompletní příslušenství Ultra Pro za velice příznivých cenových podmínek. Naší motivací je právě to, aby domácí sběratelé (myšleno včetně slovenských) nebyli nuceni nakupovat v zámoří, ale mohli si cokoliv pohodlně objednat "doma". Všechny karty v našem obchodě mají 100% kvalitu a všechny naše balíčky jsou přímo vytažené z boxů. To znamená velkou šanci na zajímavé karty.

Budeme také velice rádi, pokud nám napíšete Vaše tipy a nápady jak tento web zlepšit, co přidat, které zboží Vás zajímá apod. Budeme také reagovat na Vaše poptávky na jednotlivé karty, boxy, balíčky. Díky dlouholetým kontaktům mezi sběrateli u nás, na Slovensku, ale i v zámoří, věříme, že budete s našimi službami spokojeni a doufáme, že se k nám budete spokojeni vracet. Pro stálé klienty samozřejmě připravíme výhodnější podmínky.

Na našem webu naleznete kromě hokejových karet také hokejové dresy, suvenýry NHL, sortiment Zamboni (rolby týmů NHL, týmové autobusy), postavičky hokejistů McFarlane.
Dále vlastníme a provozujeme fórum pro sběratele hokejových karet z ČR a SR (www.forum-hokej-karty.cz), kde máte možnost ukázat své rozbalené boxy či balíčky a můžete debatovat s, podobně pro hokej zapálenými, sběrateli a fanoušky ledního hokeje.

Spolupracujeme také s časopisem Pro Hockey (www.prohockey.cz), kde pravidelně inzerujeme.


Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a oblíbíte si náš eshop!

Příjemné nakupování přeje tým HOKEJ-KARTY.

KOMPLETNÍ KONTAKTY:

HOKEJ-KARTY.CZ
Pavel Bartko
Čapkova 2025
43601 Litvínov
IČO: 66686181
DIČ: CZ7809102763
email: info@hokej-karty.cz
facebook: hokej-karty.cz
tel. +420 602 635 912 (info k objednávkám)

Tým HOKEJ-KARTY.CZ:
Petra Fábiková (objednávky)
Markéta Bartková
Pavel Bartko

MTcxY