Znáte poštomaty?

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.


O NÁS
O nás


Vítáme Vás v internetovém obchodě www.hokej-karty.cz.

Jsme dlouholetí sběratelé hokejových sběratelských karet. Protože sběratelství je pro nás hobby, které chceme pozvednout na vyšší úroveň, hlavně v ČR a SR, rozhodli jsme se vytvořit eshop, který slouží pro sběratele nejen z České republiky, ale i okolních států. Většina sběratelů nakupuje v dnešní době převážně v zámoří. Nabídka na českém trhu totiž není široká. Naším cílem je toto změnit. Nabízíme kvalitní služby, spoustu zboží k okamžitému odeslání (veškeré nabízené zboží je skladem, až na produkty, které jsou v předprodeji)). Také máme k dispozici kompletní příslušenství Ultra Pro za velice příznivých cenových podmínek. Naší motivací je právě to, aby domácí sběratelé (myšleno včetně slovenských) nebyli nuceni nakupovat v zámoří, ale mohli si cokoliv pohodlně objednat "doma". Všechny karty v našem obchodě mají 100% kvalitu a všechny naše balíčky jsou přímo vytažené z boxů. To znamená velkou šanci na zajímavé karty.

Budeme také velice rádi, pokud nám napíšete Vaše tipy a nápady jak tento web zlepšit, co přidat, které zboží Vás zajímá apod. Budeme také reagovat na Vaše poptávky na jednotlivé karty, boxy, balíčky. Díky dlouholetým kontaktům mezi sběrateli u nás, na Slovensku, ale i v zámoří, věříme, že budete s našimi službami spokojeni a doufáme, že se k nám budete spokojeni vracet. Pro stálé klienty samozřejmě připravíme výhodnější podmínky.

Na našem webu naleznete kromě hokejových karet také hokejové dresy, suvenýry NHL, sortiment Zamboni (rolby týmů NHL, týmové autobusy), postavičky hokejistů McFarlane.
Dále vlastníme a provozujeme fórum pro sběratele hokejových karet z ČR a SR (www.forum-hokej-karty.cz), kde máte možnost ukázat své rozbalené boxy či balíčky a můžete debatovat s, podobně pro hokej zapálenými, sběrateli a fanoušky ledního hokeje.

Spolupracujeme také s časopisem Pro Hockey (www.prohockey.cz), kde pravidelně inzerujeme.


Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a oblíbíte si náš eshop!

Příjemné nakupování přeje tým HOKEJ-KARTY.

KOMPLETNÍ KONTAKTY:

HOKEJ-KARTY.CZ
Pavel Bartko
Čapkova 2025
43601 Litvínov
IČO: 66686181
DIČ: CZ7809102763
email: info@hokej-karty.cz
facebook: hokej-karty.cz
tel. +420 602 635 912 (info k objednávkám)

Tým HOKEJ-KARTY.CZ:
Petra Fábiková (objednávky)
Markéta Bartková
Pavel Bartko

 

YWMwZGMzZT